Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →Wykonanie usługi wycinki drzew, krzewów, podrostów i gałęzi oraz odtworzenie pasa technologicznego w pobliżu czynnych linii elektroenergetycznych SN oraz WN na obszarze działania PGE Dystrybucja S.A. Oddział Rzeszów, Oddział Lublin oraz Oddział Zamość.
Zamawiający PGE Dystrybucja S.A. (Lublin, Lubelskie) prowadził postępowanie „Wykonanie usługi wycinki drzew, krzewów, podrostów i gałęzi oraz odtworzenie pasa…”. Termin składania ofert minął 9 lipca 2026, 09:00.
- Termin składania ofert
- 9 lipca 2026, 09:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 473 397 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=106, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~6,5 ofertumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
9 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
02 czerwca 2026
Termin ofert: 9 lipca 2026 11:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
05 czerwca 2026
Nowy termin: 9 lipca 2026 09:00Zmienia wersję 377241-2026
- Sprostowanie
07 lipca 2026
Nowy termin: 21 lipca 2026 09:00Zmienia wersję 387827-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
17 lipca 2026
Nowy termin: 31 lipca 2026 09:00Zmienia wersję 464857-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
28 lipca 2026
Nowy termin: 7 sierpnia 2026 09:00Zmienia wersję 497101-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
04 sierpnia 2026
Nowy termin: 14 sierpnia 2026 09:00Zmienia wersję 521866-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
11 sierpnia 2026
Nowy termin: 21 sierpnia 2026 09:00Zmienia wersję 538544-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
19 sierpnia 2026
Nowy termin: 28 sierpnia 2026 09:00Zmienia wersję 556280-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
26 sierpnia 2026
Nowy termin: 9 września 2026 09:00Zmienia wersję 573009-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) →
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | PGE Dystrybucja S.A. |
| NIP | 9462593855 |
| Adres | ul. Garbarska 21a, 20-340 Lublin |
| Region (NUTS) | PL814 – Lubelskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Wykonanie usługi wycinki drzew, krzewów, podrostów i gałęzi oraz odtworzenie pasa technologicznego w pobliżu czynnych linii elektroenergetycznych SN oraz WN na obszarze działania PGE Dystrybucja S.A. Oddział Rzeszów, Oddział Lublin oraz Oddział Zamość. |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 77211400-6 - Usługi wycinania drzew |
Warunki udziału w postępowaniu
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | Zgodnie ze Specyfikacją Warunków Zamówienia (SWZ) |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-07-09 09:00 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
Zgodnie ze Specyfikacją Warunków Zamówienia (SWZ)
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.