AktywneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Prace pielęgnacyjne i karczowanie chorego drzewostanu na terenie parków w Strzyżowie i Czudcu

Zamawiający Powiat Strzyżowski (Strzyżów, Podkarpackie) prowadzi postępowanie „Prace pielęgnacyjne i karczowanie chorego drzewostanu na terenie parków w Strzyżowie i…”. Termin składania ofert upływa 14 września 2026, 11:00.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Powiat StrzyżowskiStrzyżów, Podkarpackieopublikowano 28 sierpnia 2026

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Termin składania ofert
14 września 2026, 11:00
11d 3h
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 468 759 zł
Konkurencyjność
~3,9 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Termin realizacji zamówienia40%

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. OgłoszenieBieżące

    28 sierpnia 2026

    Termin ofert: 14 września 2026 11:00

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia są prace pielęgnacyjne oraz karczowanie chorego drzewostanu na terenie parków w Strzyżowie i Czudcu, obejmujące dwie części zamówienia.

  • 2

    TerminKażda część ma termin realizacji 80 dni, a zamawiający ocenia oferty według ceny 60% i terminu realizacji zamówienia 40%.

  • 3

    ZakresCzęść I dotyczy pielęgnacji i karczowania w ramach rewitalizacji zabytkowego parku w Strzyżowie, a część II w ramach renowacji parku przy Zespole Szkół w Czudcu; ofertę można złożyć na wszystkie części.

Kontekst Atlasu

  • Tu trzeba liczyć się z konkurencją: postępowania tego zamawiającego z ostatnich 3 lat przyciągały średnio 3,6 ofert (średnia krajowa: 3,7), a tylko 17% miało jedną ofertę.
  • W ostatnich 3 latach Atlas powiązał z postępowaniami tego zamawiającego 3 orzeczenia KIO; w 1 sprawie odwołanie uwzględniono, a w 2 oddalono. Dla skali: 51 rozstrzygnięć tego zamawiającego w bazie.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Powiat Strzyżowski

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 690581399

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Przecławczyka 15

1.5.2.)Miejscowość

Strzyżów

1.5.3.)Kod pocztowy

38-100

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL823 - Rzeszowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@strzyzowski.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://www.bip.strzyzowski.pl/

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Prace pielęgnacyjne i karczowanie chorego drzewostanu na terenie parków w Strzyżowie i Czudcu

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-db043c24-33b2-4ead-863f-391da17b4c2c

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00412630

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-28

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/powiat_strzyzowski

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

Postępowanie prowadzone jest w języku polskim za pośrednictwem platformazakupowa.pl pod adresem: https://platformazakupowa.pl/pn/powiat_strzyzowski

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

Komunikacja między Zamawiającym, a Wykonawcami odbywa się za pośrednictwem platformazakupowa.pl i formularza „Wyślij wiadomość do zamawiającego”. Zamawiający będzie przekazywał Wykonawcom informacje za pośrednictwem platformazakupowa.pl. Informacje dotyczące odpowiedzi na pytania, zmiany SWZ, zmiany terminu składania i otwarcia ofert Zamawiający będzie zamieszczał na platformie w sekcji “Komunikaty”. Korespondencja, której zgodnie z obowiązującymi przepisami adresatem jest konkretny Wykonawca, będzie przekazywana za pośrednictwem platformazakupowa.pl do konkretnego Wykonawcy. Oferta oraz przedmiotowe środki dowodowe(jeżeli są wymagane) składane elektronicznie muszą zostać podpisane kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub
podpisem zaufanym lub podpisem osobistym (elektronicznym) przez osobę/osoby upoważnioną/upoważnione. W procesie składania oferty, w tym przedmiotowych środków dowodowych na platformie zakupowej, kwalifikowany podpis elektroniczny lub podpis zaufany lub podpis osobisty (elektroniczny) Wykonawca składa bezpośrednio na dokumencie, który następnie przesyła do systemu. Szczegółowe informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których Zamawiający będzie komunikował się z Wykonawcami, oraz informacje o wymaganiach technicznych i organizacyjnych sporządzania, wysyłania i odbierania korespondencji elektronicznej, w tym informacje dotyczące wymogu użycia podpisu elektronicznego opisane zostały w rozdziale 11 i 13 SWZ.

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

3.15.)RODO (obowiązek informacyjny)

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE
L 119 z 04.05.2016, str. 1), dalej „RODO”, informuję, że:
-administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Starosta Strzyżowski, ul. Przecławczyka 15, 38-100 Strzyżów;
- inspektorem ochrony danych osobowych jest Tomasz Ziobro, kontakt: adres e-mail: iod@strzyzowski.pl; Starostwo Powiatowe w
Strzyżowie, ul. Przecławczyka 15, 38-100 Strzyżów.
- Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w celu związanym z postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego znak IP.272.18.2026 prowadzonym w trybie podstawowym bez negocjacji;
- odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą osoby lub podmioty, którym udostępniona zostanie dokumentacja postępowania w oparciu o art. 18 oraz art. 74 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz.U. 2026 poz. 793), dalej „ustawa Pzp”;
- Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane, zgodnie z art. 97 ust. 1 ustawy Pzp, przez okres 4 lat od dnia zakończenia
postępowania o udzielenie zamówienia, a jeżeli czas trwania umowy przekracza 4 lata, okres przechowywania obejmuje cały czas trwania umowy;
- obowiązek podania przez Panią/Pana danych osobowych bezpośrednio Pani/Pana dotyczących jest wymogiem ustawowym określonym w przepisach ustawy Pzp, związanym z udziałem w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego; konsekwencje niepodania określonych danych wynikają z ustawy Pzp;
- w odniesieniu do Pani/Pana danych osobowych decyzje nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany, stosowanie do art. 22 RODO;
- posiada Pani/Pan:
− na podstawie art. 15 RODO prawo dostępu do danych osobowych Pani/Pana dotyczących;
− na podstawie art. 16 RODO prawo do sprostowania Pani/Pana danych osobowych **;
− na podstawie art. 18 RODO prawo żądania od administratora ograniczenia przetwarzania danych osobowych z zastrzeżeniem przypadków, o których mowa w art. 18 ust. 2 RODO ***;
− prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO;

3.16.)RODO (ograniczenia stosowania)

Zamawiający informuje, że nie przysługuje Pani/Panu:
− w związku z art. 17 ust. 3 lit. b, d lub e RODO prawo do usunięcia danych osobowych;
− prawo do przenoszenia danych osobowych, o którym mowa w art. 20 RODO;
na podstawie art. 21 RODO prawo sprzeciwu, wobec przetwarzania danych osobowych, gdyż podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. c RODO.

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

IP.272.18.2026

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Tak

4.1.9.)Liczba części

2

4.1.10.)Ofertę można składać na wszystkie części
4.1.11.)Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są prace pielęgnacyjne oraz karczowanie chorego drzewostanu na terenie parków w Strzyżowie i Czudcu, zgodnie z wymaganiami określonymi dokumentacją oraz załącznikami do SWZ.
Część I zamówienia – Pielęgnacja i karczowanie chorego drzewostanu w ramach zadania pn. „Rewitalizacja zabytkowego parku na terenie Zespołu Pałacowo-Parkowego w Strzyżowie.
Wyszczególnienie robót:
a) odcięcie piłą mechaniczną gałęzi, konarów i części pnia oraz opuszczenie ich na linach.
b) odkopanie korzeni.
c) obcięcie i usunięcie korzeni.
d) przewrócenie reszty pnia przy użyciu liny.
e) pocięcie pni na odcinki dogodne do transportu.
f) ułożenie gałęzi i konarów w stosy wraz z wykonaniem zrębków.
g) zasypanie dołu dostarczoną ziemią.
h)ubicie i wyrównanie zasypanego dołu.
i) ułożenie dłużyc w stosy (tzw. mygły) o długości max 4 m i wielkości 4 metry przestrzenne. Minimalna średnica drewna przy pniu 20 cm. Drewno posegregować na iglaste i liściaste.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają:
•Formularz cenowy – załącznik nr 2a do SWZ
•Przedmiar robót – Park Strzyżów, załącznik nr 5 do SWZ

4.2.6.)Główny kod CPV

77211400-6 - Usługi wycinania drzew

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV

77211500-7 - Usługi pielęgnacji drzew

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

80 dni

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60,00

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

Termin realizacji zamówienia

4.3.6.)Waga

40,00

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są prace pielęgnacyjne oraz karczowanie chorego drzewostanu na terenie parków w Strzyżowie i Czudcu, zgodnie z wymaganiami określonymi dokumentacją oraz załącznikami do SWZ.
Część II zamówienia - Pielęgnacja i karczowanie chorego drzewostanu w ramach zadania pn. „Renowacja parku przy Zespole Szkół w Czudcu”.
Wyszczególnienie robót:
a) odcięcie piłą mechaniczną gałęzi, konarów i części pnia oraz opuszczenie ich na linach.
b) odkopanie korzeni.
c) obcięcie i usunięcie korzeni.
d) przewrócenie reszty pnia przy użyciu liny.
e) pocięcie pni na odcinki dogodne do transportu.
f) ułożenie gałęzi i konarów w stosy wraz z wykonaniem zrębków
g) zasypanie dołu dostarczoną ziemią.
h) ubicie i wyrównanie zasypanego dołu.
i) ułożenie dłużyc w stosy (tzw. mygły) o długości max 4 m i wielkości 4 metry przestrzenne. Minimalna średnica drewna przy pniu 20 cm. Drewno posegregować na iglaste i liściaste.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają:
•Formularz cenowy – załącznik nr 2b do SWZ
• Przedmiar robót – Park Czudec, załącznik nr 6 do SWZ

4.2.6.)Główny kod CPV

77211400-6 - Usługi wycinania drzew

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV

77211500-7 - Usługi pielęgnacji drzew

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

80 dni

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60,00

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

Termin realizacji zamówienia

4.3.6.)Waga

40,00

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Tak

5.2.)Fakultatywne podstawy wykluczenia

Art. 109 ust. 1 pkt 4

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Nie

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Tak

6.4.1)Informacje dotyczące wadium

Wykonawca składający ofertę jest zobowiązany wnieść wadium w wysokości:
a) Część I zamówienia: 3 000,00 zł (słownie: trzy tysiące złotych 00/100)
b) Część II zamówienia: 1 500,00 zł (słownie: tysiąc pięćset złotych 00/100)
Termin i sposób wniesienia wadium:
Wadium może być wnoszone w jednej lub kilku następujących formach:
a) pieniądzu,
b) gwarancjach bankowych,
c) gwarancjach ubezpieczeniowych,
d) poręczeniach udzielanych przez podmioty, o których mowa w art. 6 b ust. 5 pkt. 2 ustawy z dnia 9 listopada 2000 r. o
utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (tekst jednolity Dz. U. z 2020 r. poz. 299 z późn. zm.).
Termin i sposób wniesienia wadium:
a) Wadium należy wnieść przed upływem terminu składania ofert i utrzymuje się nieprzerwanie do dnia upływu terminu związania ofertą, z wyjątkiem przypadków, o których mowa w art. 98 ust. 1 pkt 2 i 3 oraz ust. 2 ustawy PZP.
b) Wadium wnoszone w pieniądzu należy wpłacić przelewem na następujący rachunek bankowy Zamawiającego – Bank PKO BP S.A., nr konta 07 1020 4391 0000 6702 0232 4283
c) Zaleca się dołączenie do oferty dokumentu potwierdzającego dokonanie przelewu lub jego kopii.
d) Zaleca się, aby na przelewie umieścić informację: Prace pielęgnacyjne i karczowanie chorego drzewostanu na terenie parków w Strzyżowie i Czudcu – część I zamówienia lub/i II zamówienia.
e) Wadium wnoszone w pieniądzu winno znaleźć się na rachunku bankowym Zamawiającego przed upływem terminu składania ofert (tj. przed upływem dnia i godziny wyznaczonej jako ostateczny termin składania ofert).
Szczegóły odnośnie wadium zostały określone w Rozdziale 12 SWZ.

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Nie

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Nie

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Tak

7.4.)Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia

1. Zamawiający dopuszcza możliwość dokonania zmian postanowień zawartej Umowy w stosunku do treści oferty na podstawie, której dokonano wyboru Wykonawcy. Poza warunkami zmiany Umowy określonymi w art. 455 ustawy Prawo Zamówień Publicznych Zamawiający przewiduje możliwość zmiany Umowy w następujących przypadkach:
1) z powodu uzasadnionych zmian w zakresie sposobu wykonania Przedmiotu Umowy proponowanych przez Zamawiającego lub Wykonawcę, jeżeli te zmiany są korzystne dla Zamawiającego,
2) z powodu wystąpienia okoliczności niezależnych od Wykonawcy przy zachowaniu przez niego należytej staranności, skutkujących niemożnością dotrzymania terminu realizacji przedmiotu umowy,
3) z powodu wystąpienia siły wyższej powodującej powstanie zdarzenia losowego, którego nie można było przewidzieć,
4) wystąpienia okoliczności niezawinionych przez Strony, których nie można było wcześniej przewidzieć,
5) wystąpienia obiektywnych zmian ocenianych jako korzystne dla Zamawiającego.
2. Zmiany postanowień zawartej Umowy będą dokonywane za zgodą Stron, wyłącznie w formie pisemnego aneksu do Umowy.
3. Wystąpienie którejkolwiek z wymienionych okoliczności mogących powodować zmianę Umowy nie stanowi bezwzględnego zobowiązania Zamawiającego do dokonania zmian, ani nie może stanowić podstawy roszczeń Wykonawcy do ich dokonania

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Nie

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2026-09-14 11:00

8.2.)Miejsce składania ofert

Ofertę wraz z wymaganymi dokumentami należy umieścić na platformazakupowa.pl pod adresem : https://platformazakupowa.pl/pn/powiat_strzyzowski

8.3.)Termin otwarcia ofert

2026-09-14 11:15

8.4.)Termin związania ofertą

do 2026-10-13

Sekcja 9

Pozostałe informacje

Zamawiający wymaga odbycia wizji lokalnej przez Wykonawcę. Ze względu na specyfikę przedmiotu zamówienia, Zamawiający wymaga, na podstawie art. 131 ust. 2 pkt 1 ustawy Pzp, aby Wykonawca przed złożeniem oferty dokonał wizji lokalnej i uzyskał wszystkie informacje, które mogą być konieczne do przygotowania oferty. Wszelkie informacje na temat wizji lokalnej zawarte są w rozdziale IV pkt 3 SWZ.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

77211400-6Usługi wycinania drzew
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
468 759 zł
Próbka: 33 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
220 108 zł834 965 zł
Rozstęp międzykwartylowy
614 857 zł
Źródło próbki
CPV 77211400· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
220 108 zł
Mediana
468 759 zł
Górny kwartyl
834 965 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upływa 14.09.2026, 11:00. Pamiętaj, że platformy składania ofert są obciążone w ostatnich godzinach — nie czekaj do samego końca.
Powiat Strzyżowski prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Strzyżów.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 77211400-6 (Usługi wycinania drzew). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.