Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
T-Mobile Polska S.A.· Warszawa
Cena wybranej oferty
3 774 073 zł
Umowa zawarta
17 czerwca 2026
ZakończoneTEDWynik postępowania (UE)
Wynik postępowania

Świadczenie usług telefonii komórkowej, transmisji danych, telefonii stacjonarnej oraz serwisu tych usług wraz z dostawą sprzętu niezbędnego do ich świadczenia.

Zamawiający Najwyższa Izba Kontroli (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usług telefonii komórkowej, transmisji danych, telefonii stacjonarnej oraz…”, wybierając ofertę wykonawcy T-Mobile Polska S.A. Cena wybranej oferty: 3 774 073 zł.

Zamawiający: Najwyższa Izba KontroliWarszawa, Mazowieckieopublikowano 11 sierpnia 2026
Cena wybranej oferty
3 774 073 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~1,5 oferta
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy T-Mobile Polska S.A. (Warszawa).

  • 2

    UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 3 774 073,00 zł.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

Najwyższa Izba Kontroli

NIP

5261058627

Adres

ul. ul. Filtrowa 57, 02-056 Warszawa

Region (NUTS)

PL911 – Mazowieckie

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Świadczenie usług telefonii komórkowej, transmisji danych, telefonii stacjonarnej oraz serwisu tych usług wraz z dostawą sprzętu niezbędnego do ich świadczenia.

Rodzaj zamówienia

Usługi

Główny kod CPV

64000000-6 - Usługi pocztowe i telekomunikacyjne

Dodatkowe kody CPV

64212000-5 - Usługi telefonii komórkowej; 31712112-8 - Karty SIM; 80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego

Szacunkowa wartość zamówienia

7 107 583 PLN

Sekcja 3

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Sekcja 4

Udzielenie zamówienia

PoleWartość
Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Wybrany wykonawca

T-Mobile Polska S.A., Warszawa

Wartość wybranej oferty

3 774 073 PLN

Data wyboru wykonawcy

2026-06-17Z

Sekcja 5

Informacje dodatkowe

O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu z postępowania na podstawie art. 108 ust. 1 i art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp oraz art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz. U. z 2025 r. poz. 514) i art. 5k rozporządzenia Rady (UE) 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE. L Nr 229, str. 1) w brzmieniu nadanym rozporządzeniem Rady (UE) 2022/576 z dnia 8 kwietnia 2022 r. w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 111, str. 1).

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Najwyższa Izba Kontroli prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 3 774 073 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 64000000-6 - Usługi pocztowe i telekomunikacyjne. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: T-Mobile Polska S.A. (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.