rozwojowe – Świadczenie usług polegających na wykonaniu zadań powierzonych przez Sponsora związanych z realizacją niekomercyjnego badania klinicznego (NEFRYT) w dwóch ośrodkach – Instytutu Matki i Dziecka oraz Państwowego Instytutu Medycznego Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, wraz z przygotowaniem, konfiguracją, udostępnieniem systemu Elektronicznej Karty Obserwacji Klinicznej eCRF (...)
Zamawiający Instytut Matki i Dziecka (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „rozwojowe – Świadczenie usług polegających na wykonaniu zadań powierzonych przez Sponsora…”, wybierając ofertę wykonawcy MRS Sp. z o. o. Cena wybranej oferty: 2 541 000 zł. Złożono 3 oferty.
- Cena wybranej oferty
- 2 541 000 zł
- Liczba ofert
- 3 oferty
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=156, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,4 ofertyumiarkowanatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
22 maja 2026
Termin ofert: 22 czerwca 2026 09:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcęBieżące
11 sierpnia 2026
1 wykonawca
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcaWybrano ofertę firmy MRS Sp. z o. o. (Warszawa).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 2 541 000,00 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Instytut Matki i Dziecka |
| NIP | 5250008471 |
| Adres | ul. Kasprzaka 17a, 01-211 Warszawa |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Świadczenie usług polegających na wykonaniu zadań powierzonych przez Sponsora związanych z realizacją niekomercyjnego badania klinicznego (NEFRYT) w dwóch ośrodkach – Instytutu Matki i Dziecka oraz Państwowego Instytutu Medycznego Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, wraz z przygotowaniem, konfiguracją, udostępnieniem systemu Elektronicznej Karty Obserwacji Klinicznej eCRF (...) |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 73100000-3 - Usługi badawcze i eksperymentalno-rozwojowe |
| Dodatkowe kody CPV | 72268000-1 - Usługi dostawy oprogramowania; 72000000-5 - Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia; 72212517-6 - Usługi opracowywania oprogramowania informatycznego; 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne; 48600000-4 - Pakiety oprogramowania dla baz danych i operacyjne; 80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Wybrany wykonawca | MRS Sp. z o. o., Warszawa (NIP: 5223327663) |
| Wartość wybranej oferty | 2 541 000 PLN |
| Liczba złożonych ofert | 3 |
Informacje dodatkowe
- 2)oświadczenie dotyczące przesłanek wykluczenia, o którym mowa w Rozdziale IX ust. 1 - zał. nr 2a do SWZ;
- 3)oświadczenie Wykonawcy, którego wzór stanowi zał. nr 1 do SWZ;
- 4)oświadczenie, zobowiązanie innego podmiotu, o których mowa w Rozdz. XI pkt 3 i 9 – zgodnie z zał. nr 2b i 8 do SWZ – jeżeli dotyczy;
- 5)podpisany i wypełniony Zał. nr 9a do SWZ (wykaz osób – kryterium oceniane);
- 6)przedmiotowe środki dowodowe zgodnie z Rozdziałem X (jeśli dotyczy);
- 7)pełnomocnictwo, o którym mowa w Rozdziale XII ust. 1 (jeśli dotyczy).
III. 1.Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia. W takim przypadku Wykonawcy ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu albo do reprezentowania i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Pełnomocnictwo winno być załączone do oferty w postaci elektronicznej. - 2.W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, Jednolity Europejski Dokument Zamówienia (ESPD) składa każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie. Oświadczenie to wstępnie potwierdza spełnianie warunków udziału w postępowaniu oraz brak podstaw do wykluczenia
w zakresie, w którym każdy z Wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu oraz brak podstaw do wykluczenia.3. Oświadczenia i dokumenty potwierdzające brak podstaw do wykluczenia z postępowania, w tym oświadczenie dotyczące przynależności lub braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej, oświadczenie dotyczące przesłanek wykluczenia z ustawy o szczególnych rozwiązaniach i rozporządzenia sankcyjnego, składa każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie. 4. Oświadczenia i dokumenty potwierdzające brak podstaw do wykluczenia z postępowania Rozdz. IX pkt 3 ppkt 1-4, składa każdy z wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie. Do Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, mających siedzibę poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej postanowienia Rozdz. IX pkt 4 i 5 stosuje się odpowiednio.5. Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia wskazują w oświadczeniu wykonawcy – zał. nr 1 do SWZ, które usługi wykonają poszczególni wykonawcy. 6.Jeżeli oferta wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, zostanie wybrana, Zamawiający może żądać przed zawarciem umowy w sprawie zamówienia publicznego umowy regulującej współpracę tych wykonawców.
IV. Zmawiający nie stawia warunków w zakresie przedmiotowych środków dowodowych. V.1. Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 2.Zamawiający nie przewiduje wizji lokalnej. 3.Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez wykonawców, o których mowa w art. 94 Pzp. 4.Zamawiający nie określa dodatkowych wymagań związanych z zatrudnianiem osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt 2 Pzp. 5. Zgodnie z art. 257 Pzp, Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. 6.Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 Pzp. 7.Zamawiający nie przewiduje aukcji elektronicznej.
UWAGA:W przypadku różnic między treścią ogłoszenia i treścią dokumentów zamówienia (SWZ) pierwszeństwo mają dokumenty zamówienia, ponieważ
formularz udostępniony do publikacji ogłoszeń zawiera błędy, które mogą mieć wpływ na przekazywane w ogłoszeniu. Ze względu na techniczną niemożliwość znaczenia poprawnego okresu obowiązywania umowy Zamawiający informuje, że data początkowa rozpoczęcia obowiązywania umowy jest tylko datą szacowaną i może ulec zmianie w zależności od okresu trwającej procedury przetargowej. Wykonanie zamówienia odbywać się będzie od daty zawarcia umowy do dnia 29.02.2032 r. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) i Wzór Umowy, stanowiące odpowiednio załącznik nr 3 do SWZ i załącznik nr 4 do SWZ.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →