Sprostowanie · Ta wersja ogłoszenia zmienia ogłoszenie nr 657488-2024Zobacz poprzednią wersję
ZakończoneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Utrzymanie systemów bezpieczeństwa i urządzeń obsługi tunelu w ciągu drogi ekspresowej S7 w m. Naprawa wraz z przynależną infrastrukturą i obsługą Centrum Zarządzania Tunelem

Zamawiający Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad (Kraków, Małopolskie) prowadził postępowanie „Utrzymanie systemów bezpieczeństwa i urządzeń obsługi tunelu w ciągu drogi ekspresowej S7…”. Termin składania ofert minął 27 listopada 2024, 11:15. Wadium: 260 000 zł.

Otwórz na TED
Zamawiający: Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i AutostradKraków, Małopolskieopublikowano 8 listopada 2024
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 234 417 zł
Wadium
260 000 zł
Termin składania ofert
27 listopada 2024, 11:15
Zakończone
Konkurencyjność
~2,7 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

10 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad

Miejscowość

Kraków

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa

Utrzymanie systemów bezpieczeństwa i urządzeń obsługi tunelu w ciągu drogi ekspresowej S7 w m. Naprawa wraz z przynależną infrastrukturą i obsługą Centrum Zarządzania Tunelem

Główny Kod CPV

50000000-5 - Usługi naprawcze i konserwacyjne

Część nr LOT-0001

Utrzymanie systemów bezpieczeństwa i urządzeń obsługi tunelu w ciągu drogi ekspresowej S7 w m. Naprawa wraz z przynależną infrastrukturą i obsługą Centrum Zarządzania Tunelem

Sekcja 3

Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne

PoleWartość
Wadium

260000 PLN

Sekcja 4

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Procedura otwarta

Sekcja 5

Informacje dodatkowe

PunktPoleWartość
1.Komunikacja w postępowaniu odbywa się przy użyciu Platformy. Wykonawca musi posiadać bezpłatne konto na Platformie. Wymagania techniczne

stały dostęp do sieci Internet o gwarantowanej przepustowości nie mniejszej niż 4/1 mb/s; komputer klasy PC lub MAC o konfiguracji: pamięć RAM min 8GB, procesor dwurdzeniowy o taktowaniu min. 2,4 GHz, jeden z systemów operacyjnych MS Windows, Mac OS, Linux z aktualnym wsparciem technicznym producenta (sugerowane nie starsze niż 3 lata od daty wszczęcia postępowania); dowolna przeglądarka internetowa sugerowane najnowsze wersje: Chrome, Safari, Edge, Firefox, Opera; włączona obsługa JavaScript; zainstalowany program obsługujący stosowane przez Wykonawcę formaty plików (np. Acrobat Reader dla plików w formacie „pdf”). Dokumentacja postępowania dostępna jest na Platformie. Dodatkowe informacje znajdują się w pkt 14 Tomu I SWZ. 2. Zamawiający wymaga, aby Usługa została zrealizowana w terminie 36 miesięcy od dnia rozpoczęcia świadczenia usługi, z uwzględnieniem zasad określonych w Tomie II SWZ. 3. Wykonawca zobowiązany jest do wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy na kwotę stanowiącą 5% ceny brutto podanej w ofercie.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

50000000-5Usługi naprawcze i konserwacyjne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
234 417 zł
Próbka: 48 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
105 525 zł1 011 711 zł
Rozstęp międzykwartylowy
906 186 zł
Źródło próbki
CPV 50000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
105 525 zł
Mediana
234 417 zł
Górny kwartyl
1 011 711 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 27.11.2024, 11:15. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kraków.
Tak. Wadium określono na 260 000 zł. Należy je wnieść przed upływem terminu składania ofert w formie dopuszczonej przez zamawiającego (najczęściej przelew na rachunek lub gwarancja bankowa/ubezpieczeniowa).
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 50000000-5 - Usługi naprawcze i konserwacyjne. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.