- Umowa zawartaCzęść 1Zarys International Group Sp. z o.o., Sp. k.· ZabrzeCena wybranej oferty201 517 zł
- Umowa zawartaCzęść 2Beryl Med Poland Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty53 911 zł
- Umowa zawartaCzęść 3Bialmed Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty16 980 zł
- Umowa zawartaCzęść 4Medicom Sp. z o.o.· ZabrzeCena wybranej oferty18 835 zł
- UnieważnionaCzęść 5
- Umowa zawartaCzęść 6Puretto Pinkowski Spółka Komandytowa· OdolanówCena wybranej oferty34 320 zł
- Umowa zawartaCzęść 7Informer Med Sp. z o.o.· PoznańCena wybranej oferty11 068 zł
- Umowa zawartaCzęść 8Konsorcjum firm: Citonet Śląski Sp. z o.o.; Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych S.A.· CzeladźCena wybranej oferty29 727 zł
- Umowa zawartaCzęść 9Bialmed Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty1144 zł
- Umowa zawartaCzęść 10Aesculap Chifa Sp. z o.o.· Nowy TomyślCena wybranej oferty20 000 zł
- Umowa zawartaCzęść 11Peters Surgical Polska Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty13 500 zł
- Umowa zawartaCzęść 12Beryl Med Poland Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty13 883 zł
- UnieważnionaCzęść 13
- Umowa zawartaCzęść 14HEMAB Polska Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty23 700 zł
- Umowa zawartaCzęść 15Beryl Med Poland Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty88 160 zł
- Umowa zawartaCzęść 16Medtronic Poland Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty197 165 zł
- Umowa zawartaCzęść 17Aesculap Chifa Sp. z o.o.· Nowy TomyślCena wybranej oferty413 850 zł
- Umowa zawartaCzęść 18Medicavera Sp. z o.o. Dahlhausen Group· SzczecinCena wybranej oferty119 759 zł
- Umowa zawartaCzęść 19GIN - MEDICAL Sp. z o.o.· KrakówCena wybranej oferty106 850 zł
- Umowa zawartaCzęść 20Beryl Med Poland Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty23 600 zł
- Umowa zawartaCzęść 21Medicus Sp. z o.o., S.K.A.· TychyCena wybranej oferty1650 zł
- Umowa zawartaCzęść 22Bialmed Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty16 560 zł
- Umowa zawartaCzęść 23Anmar Sp. z o.o.· TychyCena wybranej oferty4270 zł
- Umowa zawartaCzęść 24Promed S.A.· WarszawaCena wybranej oferty130 266 zł
- Umowa zawartaCzęść 25Zarys International Group Sp. z o.o., Sp. k.· ZabrzeCena wybranej oferty71 637 zł
- Umowa zawartaCzęść 26Zarys International Group Sp. z o.o., Sp. k.· ZabrzeCena wybranej oferty200 438 zł
- Umowa zawartaCzęść 27Zarys International Group Sp. z o.o., Sp. k.· ZabrzeCena wybranej oferty14 024 zł
- Umowa zawartaCzęść 28Skamex Spółka Akcyjna· ŁódźCena wybranej oferty90 630 zł
- Umowa zawartaCzęść 29Aesculap Chifa Sp. z o.o.· Nowy TomyślCena wybranej oferty40 925 zł
- Umowa zawartaCzęść 30Meden - Inmed Sp. z o.o.· KoszalinCena wybranej oferty14 400 zł
- Umowa zawartaCzęść 31AKME Pałejko spółka jawna· WarszawaCena wybranej oferty50 450 zł
- Umowa zawartaCzęść 32Anmar Sp. z o.o.· TychyCena wybranej oferty138 390 zł
- Umowa zawartaCzęść 33Zarys International Group Sp. z o.o., Sp. k.· ZabrzeCena wybranej oferty3934 zł
- UnieważnionaCzęść 34
- Umowa zawartaCzęść 35Hydrex Diagnostics Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty4400 zł
- Umowa zawartaCzęść 36GIN - MEDICAL Sp. z o.o.· KrakówCena wybranej oferty191 500 zł
Dostawa wyrobów medycznych
Zamawiający Szpital Miejski w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o. (Ruda Śląska, Śląskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Dostawa wyrobów medycznych”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość ofert: 2 361 443 zł.
- Łączna wartość ofert
- 2 361 443 zł
- Liczba ofert
- Brak danych
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=2718, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~5,5 ofertograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
07 października 2025
Termin ofert: 17 listopada 2025 09:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
06 listopada 2025
Nowy termin: 19 listopada 2025 09:00Zmienia wersję 654231-2025
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
26 stycznia 2026
20 wykonawców
Analiza wyniku postępowania
- 1
DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: Wszystkie oferty odrzucone.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Szpital Miejski w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o. |
| Miejscowość | Ruda Śląska |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Dostawa wyrobów medycznych |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 33140000-3 - Materiały medyczne |
| Dodatkowe kody CPV | 33141615-4 - Pojemniki na mocz; 33157110-9 - Maski tlenowe; 33141640-8 - Dreny; 34928480-6 - Pojemniki i kosze na odpady i śmieci; 33198000-4 - Szpitalne wyroby papierowe; 30192800-9 - Etykiety samoprzylepne; 33141620-2 - Zestawy medyczne; 33141320-9 - Igły medyczne; 33141200-2 - Cewniki; 33141111-1 - Opatrunki przylepne; 33162200-5 - Przyrządy używane na salach operacyjnych; 33141621-9 - Zestawy używane w przypadku nietrzymania moczu |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Część RES-0001 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0002 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0003 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0004 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0005 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część RES-0006 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0007 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0008 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0009 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0010 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0011 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0012 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0013 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część RES-0014 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0015 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0016 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0017 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0018 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0019 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0020 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0021 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0022 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0023 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0024 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0025 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0026 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0027 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0028 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0029 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0030 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0031 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0032 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0033 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0034 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część RES-0035 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0036 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
Informacje dodatkowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1. | Przy wyborze oferty najkorzystniejszej, Zamawiający będzie kierował się kryterium | cena 100 pkt (w zakresie wszystkich pakietów). 2. Zamawiający stosuje uprzednią ocenę ofert (odwróconą kolejność oceny). 3. Bieg terminu związania ofertą rozpoczyna się wraz z upływem terminu składania ofert. Dzień ten jest pierwszym dniem terminu związania ofertą. Powyższe oznacza, iż termin związania ofertą upływa w dniu 16.02.2026 r. 4. Zamawiający wykluczy z postępowania Wykonawcę w przypadkach, o których mowa w art. 108 ust. 1 pkt 1-6 ustawy (obligatoryjne przesłanki wykluczenia). 5. Zamawiający nie przewiduje wykluczenia na podstawie art. 109 ust. 1 ustawy. 6. Zamawiający wykluczy z postępowania o udzielenie zamówienia Wykonawcę w przypadkach, o których mowa w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (t.j. Dz.U. 2025 poz. 514). Do Wykonawcy podlegającego wykluczeniu w tym zakresie stosuje się art. 7 ust. 3 wspomnianej ustawy. 7. Wykluczeniu z postępowania podlegają Wykonawcy, zgodnie z art. 5k Rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 229 z 31.7.2014, str. 1), w brzmieniu nadanym rozporządzeniem Rady (UE) 2022/576 w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 111 z 8.4.2022, str. 1) z późn. zm. 8. Warunki udziału w postępowaniu określone przez Zamawiającego spośród warunków, o których mowa w art. 112 ust. 2 ustawy: 8.1. Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym: Zamawiający nie określa warunków udziału w postępowaniu w tym zakresie. 8.2. Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej:Zamawiający nie określa warunków udziału w postępowaniu w tym zakresie. 8.3. Sytuacja ekonomiczna lub finansowa: Zamawiający nie określa warunków udziału w postępowaniu w tym zakresie. 8.4. Zdolność techniczna lub zawodowa: Zamawiający nie określa warunków udziału w postępowaniu w tym zakresie. 9. Wykonawca, którego oferta zostanie najwyżej oceniona, w celu wykazania braku podstaw (przesłanek) wykluczenia z postępowania, na podstawie art. 126 ust. 1 ustawy zostanie wezwany do złożenia następujących podmiotowych środków dowodowych (aktualnych na dzień ich złożenia): 9.1. informacji z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie określonym: - w art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy, - w art. 108 ust. 1 pkt 4 ustawy, wystawionej nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem; 9.2. oświadczenia Wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (t.j. Dz. U. z 2024 r., poz. 1616 z późn. zm.), z innym Wykonawcą, który złożył odrębną ofertę, ofertę częściową lub wniosek o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty, oferty częściowej lub wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu niezależnie od innego Wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej – wzór załącznika nr 4 do SWZ. W przypadku, gdy w zakresie poszczególnych pakietów zostanie złożona tylko jedna oferta, Zamawiający odstąpi od wymogu złożenia powyższego oświadczenia. 9.3. oświadczenia Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy, w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez zamawiającego, o których mowa w: a) art. 108 ust. 1 pkt 3 ustawy, b) art. 108 ust. 1 pkt 4 ustawy, dotyczących orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie publiczne tytułem środka zapobiegawczego, c) art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy, dotyczących zawarcia z innymi wykonawcami porozumienia mającego na celu zakłócenie konkurencji, d) art. 108 ust. 1 pkt 6 ustawy, e) art. 5k Rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 229 z 31.7.2014, str. 1), w brzmieniu nadanym rozporządzeniem Rady (UE) 2022/576 w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 111 z 8.4.2022, str. 1) z późn. zm. i art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego - wzór oświadczenia stanowi załącznik nr 5 do SWZ. Uwaga: W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, oświadczenia i dokumenty w zakresie pkt 9 składa każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie. 10. Dokumenty składane przez Wykonawcę mającego siedzibę lub miejsce zamieszkania poza terytorium RP określa rozdział XIII pkt 5 SWZ oraz § 4 Rozporządzenia Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 30.12.2020 r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać Zamawiający od Wykonawcy. 11. Wraz z ofertą (formularzem ofertowym) należy złożyć dokumenty o których mowa w rozdziale X pkt 5 ppkt 5.1.- 5.6. SWZ. 13. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować przedmiot zamówienia w terminie: 1) 24 miesiące od daty zawarcia umowy – nie dotyczy pakietu nr 16, 17, 21-23, 27, 28, 30 2) 24 miesiące od daty zawarcia umowy, jednak nie wcześniej niż od 16.02.2026 r. – dotyczy pakietu nr 16, 17, 21-23, 27, 28, 30 Wykonawca zobowiązany jest zrealizować przedmiot zamówienia w terminie 24 miesięcy od daty zawarcia umowy. |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.