- Umowa zawartaCzęść 1UNIMOT ENERGIA I GAZ Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty895 217 zł10 ofert
- Umowa zawartaCzęść 2Novum Spółka Akcyjna· WarszawaCena wybranej oferty230 446 zł10 ofert
- Umowa zawartaCzęść 3Novum Spółka Akcyjna· WarszawaCena wybranej oferty109 428 zł9 ofert
- Umowa zawartaCzęść 4AUDAX RENEWABLES Polska Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty63 663 zł9 ofert
- Umowa zawartaCzęść 5Novum Spółka Akcyjna· WarszawaCena wybranej oferty4900 zł7 ofert
Dostawa energii elektrycznej na obszarze PGE Dystrybucja S.A. Oddział Zamość dla potrzeb NOSG
Zamawiający Nadbużański Oddział Straży Granicznej (Chełm, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa energii elektrycznej na obszarze PGE Dystrybucja S.A. Oddział Zamość dla potrzeb…”, wybierając 3 wykonawców. Łączna wartość ofert: 1 303 653 zł. Złożono 45 ofert.
- Łączna wartość ofert
- 1 303 653 zł
- Liczba ofert
- 45 ofertłącznie, 5 części
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=573, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,5 ofertyumiarkowanatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
21 maja 2026
Termin ofert: 22 czerwca 2026 10:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
07 sierpnia 2026
45 ofert3 wykonawców
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcyWybrano 3 wykonawców: UNIMOT ENERGIA I GAZ Sp. z o.o. (Warszawa), Novum Spółka Akcyjna (Warszawa) oraz AUDAX RENEWABLES Polska Sp. z o.o. (Warszawa).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 1 303 653,36 zł.
- 3
OfertyW postępowaniu złożono 45 ofert.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Nadbużański Oddział Straży Granicznej |
| NIP | 5631565688 |
| Adres | ul. Trubakowska 2, 22-100 Chełm |
| Region (NUTS) | PL812 – Lubelskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Dostawa energii elektrycznej na obszarze PGE Dystrybucja S.A. Oddział Zamość dla potrzeb NOSG |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 09310000-5 - Elektryczność |
| Szacunkowa wartość zamówienia | 2 001 927 PLN |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Część LOT-0001 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0001 – Wybrany wykonawca | UNIMOT ENERGIA I GAZ Sp. z o.o., Warszawa (NIP: 9730421440) |
| Część LOT-0001 – Wartość wybranej oferty | 895 217 PLN |
| Część LOT-0001 – Liczba złożonych ofert | 10 |
| Część LOT-0001 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-21+02:00 |
| Część LOT-0002 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0002 – Wybrany wykonawca | Novum Spółka Akcyjna, Warszawa (NIP: 9491924705) |
| Część LOT-0002 – Wartość wybranej oferty | 230 446 PLN |
| Część LOT-0002 – Liczba złożonych ofert | 10 |
| Część LOT-0002 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-21+02:00 |
| Część LOT-0003 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0003 – Wybrany wykonawca | Novum Spółka Akcyjna, Warszawa (NIP: 9491924705) |
| Część LOT-0003 – Wartość wybranej oferty | 109 428 PLN |
| Część LOT-0003 – Liczba złożonych ofert | 9 |
| Część LOT-0003 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-21+02:00 |
| Część LOT-0004 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0004 – Wybrany wykonawca | AUDAX RENEWABLES Polska Sp. z o.o., Warszawa (NIP: 5272609597) |
| Część LOT-0004 – Wartość wybranej oferty | 63 663 PLN |
| Część LOT-0004 – Liczba złożonych ofert | 9 |
| Część LOT-0004 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-21+02:00 |
| Część LOT-0005 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0005 – Wybrany wykonawca | Novum Spółka Akcyjna, Warszawa (NIP: 9491924705) |
| Część LOT-0005 – Wartość wybranej oferty | 4 900 PLN |
| Część LOT-0005 – Liczba złożonych ofert | 7 |
| Część LOT-0005 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-21+02:00 |
Informacje dodatkowe
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1), dalej „RODO”, informuję, że: a)Administratorem danych osobowych pozyskanych w przedmiotowym postępowaniu bezpośrednio od osób fizycznych jest Komendant Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej, 22-100 Chełm, ul. Trubakowska 2. b)Inspektorem Ochrony Danych Osobowych w Nadbużańskim Oddziale Straży Granicznej jest Naczelnik Wydziału Ochrony Informacji, adres e-mail: iod.woi.nosg.@strazgraniczna.pl tel. 82 56 85 120. c)Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b i c RODO w celu prowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, jego rozstrzygnięcia i dokumentowania, jak również zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego oraz jego realizacji. d) Pana/Pani dane osobowe mogą być udostępnione osobom lub podmiotom zewnętrznym uprawnionym do tego na podstawie przepisów prawa. e)Pana/Pani dane osobowe przetwarzane w związku z realizacją postępowań o udzielenie zamówienia publicznego będą przechowywane przez okres 5 lat od dnia zakończenia postępowania o udzielenie zamówień lub zakończenia realizacji umowy, zgodnie z obowiązującymi przepisami w zakresie archiwizacji dokumentów. f)Podanie danych jest wymogiem ustawowym określonym w przepisach ustawy z dnia 11września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 z późn. zm.), w związku z udziałem w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego. Konsekwencje niepodania określonych danych wynikają z ustawy. g)Dane osobowe nie są profilowane, a decyzje nie są podejmowane automatycznie. h)W związku z przetwarzaniem danych osobowych przez Nadbużański Oddział Straży Granicznej przysługują Państwu następujące uprawnienia: a) prawo dostępu do danych osobowych, w tym prawo do uzyskania kopii tych danych; b)prawo do żądania sprostowania (poprawiania) danych osobowych – w przypadku gdy dane są nieprawidłowe lub niekompletne; c)prawo do żądania ograniczenia przetwarzania danych osobowych – z zastrzeżeniem przypadków, o których mowa w art. 18 ust. 2 RODO Osobie, której dane osobowe są przetwarzane nie przysługuje: a)w związku z art. 17 ust. 3 lit. b, d lub e RODO prawo do usunięcia danych osobowych, b)prawo do przenoszenia danych osobowych, o którym mowa w art. 20 RODO, c)na podstawie art. 21 RODO prawo sprzeciwu, wobec przetwarzania danych osobowych, gdyż podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. b oraz c RODO.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.