Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 3 częściach3 części
Łączna wartość wybranych ofert
1 748 287 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1
    Przewozy Autokarowe Grygiel Krzysztof· Radzymin
    Cena wybranej oferty
    781 704 zł
  2. Umowa zawarta
    Część 3
    PRYWATNA KOMUNIKACJA SAMOCHODOWA „P.K.S. GABO” BOGUSŁAW ZACHARSKI· Wyszków
    Cena wybranej oferty
    507 514 zł
  3. Umowa zawarta
    Część 2
    TRANS-TOM Tomasz Zieliński· Nieporęt
    Cena wybranej oferty
    459 069 zł
ZakończoneTEDWynik postępowania (UE)
Wynik postępowania

Dowóz uczniów zamieszkałych na terenie Gminy Radzymin do szkół, w podziale na części.

Zamawiający Gmina Radzymin (Radzymin, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Dowóz uczniów zamieszkałych na terenie Gminy Radzymin do szkół, w podziale na części”, wybierając 3 wykonawców. Łączna wartość ofert: 1 748 287 zł.

Zamawiający: Gmina RadzyminRadzymin, Mazowieckie (powiat Wołomiński →)opublikowano 12 września 2024
Łączna wartość ofert
1 748 287 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~3,0 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    12 września 2024

    3 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano 3 wykonawców: Przewozy Autokarowe Grygiel Krzysztof (Radzymin), PRYWATNA KOMUNIKACJA SAMOCHODOWA „P.K.S. GABO” BOGUSŁAW ZACHARSKI (Wyszków) oraz TRANS-TOM Tomasz Zieliński (Nieporęt).

  • 2

    UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 1 748 286,72 zł.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa

Gmina Radzymin

Miejscowość

Radzymin

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa

Dowóz uczniów zamieszkałych na terenie Gminy Radzymin do szkół, w podziale na części.

Główny Kod CPV

60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

Część nr LOT-0001

Dowóz uczniów zamieszkałych na terenie Gminy Radzymin z miejsca zamieszkania do szkół prowadzonych przez Gminę Radzymin oraz ze szkół do miejsca zamieszkania w roku szkolnym 2024/2025 wraz z zapewnieniem im opieki.

Część nr LOT-0002

Dowóz dzieci/uczniów posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego zamieszkałych na terenie Gminy Radzymin do placówek oświatowych na terenie Warszawy oraz Kobyłki w okresie od 2 września 2024 do 29 sierpnia 2024 r.

Część nr LOT-0003

Dowóz dzieci/uczniów posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego zamieszkałych na terenie Gminy Radzymin do placówek oświatowych na terenie Powiatu Wołomińskiego w okresie od 2 września 2024 do 29 sierpnia 2025 r.

Sekcja 3

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Procedura otwarta

Sekcja 4

Informacje dodatkowe

1.Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego w oparciu o przepisy ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2023 r., poz. 1605 ze zm.) zwaną dalej „ustawą Pzp”.

2. Zamawiający udzieli zamówienia z zastosowaniem procedury określonej w art. 139 ustawy Pzp. tj. dokona najpierw badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona w zakresie braku podstaw wykluczenia.

3. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu.

4. Oferta składana jest pod rygorem nieważności w formie elektronicznej opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym.

5. Każdy Wykonawca może złożyć tylko jedną ofertę dla każdej z części zamówienia.

6. Ofertę należy przygotować ściśle według wymagań określonych w SWZ.

7. Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy (podwykonawcom).

8. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych części zamówienia.

9. Zamawiający nie żąda, aby w przypadku powierzenia części zamówienia podwykonawcom, Wykonawca wskazał w ofercie części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom oraz podał (o ile są mu wiadome na tym etapie) nazwy (firmy) tych podwykonawców.

10. Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia. W takim przypadku wykonawcy występujący wspólnie są zobowiązani do ustanowienia pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu albo do reprezentowania ich w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie przedmiotowego zamówienia publicznego. Wszelka korespondencja będzie prowadzona przez zamawiającego wyłącznie z pełnomocnikiem.

11. Oferta składa przez Spółki cywilne jest traktowana, jako oferta Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia publicznego (art. 58 ustawy Pzp) i solidarnie za nie odpowiadających.

12. W postępowaniu komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami odbywa się przy użyciu platformy zakupowej https://radzymin.ezamawiajacy.pl. Korzystanie z platformy jest bezpłatne.Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami, oraz informacje o wymaganiach technicznych i organizacyjnych sporządzania, wysyłania i odbierania korespondencji elektronicznej zawiera rozdział XV SWZ.

13. Zamawiający nie przewiduje udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp.

14. Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się Wykonawców, w stosunku do których poza okolicznościami wskazanymi w art. 108 ust. 1 oraz art. art. 109 ust. 1 pkt 4, a także w przypadku gdy zachodzi którakolwiek z okoliczności wskazanych w art. 7 ust 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego.

15. Zamówienie nie może być udzielone podmiotom w związku z okolicznościami określonymi w art. 5 k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 229 z 31.7.2014, str. 1) w brzmieniu nadanym rozporządzeniem 2022/576.

16. Termin związania ofertą: 31 października 2024 r.

17. Termin wykonania zamówienia: w zakresie CZĘŚCI I: od dnia podpisania umowy, z realizacją nie wcześniej niż od dnia 02.09.2024 r. do dnia 27 czerwca 2025 r.;
w zakresie CZĘŚCI II i III: od dnia podpisania umowy, z realizacją nie wcześniej niż od dnia 02.09.2024 r. do dnia 29.08.2025 r.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

60130000-8Usługi w zakresie specjalistycznego…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
422 172 zł
Próbka: 72 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
283 054 zł1 433 564 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 150 509 zł
Źródło próbki
CPV 60130000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
283 054 zł
Mediana
422 172 zł
Górny kwartyl
1 433 564 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.