Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →Kompleksowe utrzymanie czystości w budynku i na posesji oraz obsługa szatni w Gmachu Głównym UWr mieszczącym się przy pl. Uniwersyteckim 1 we Wrocławiu
Zamawiający Uniwersytet Wrocławski (Wrocław, Dolnośląskie) prowadził postępowanie „Kompleksowe utrzymanie czystości w budynku i na posesji oraz obsługa szatni w Gmachu…”. Termin składania ofert minął 7 sierpnia 2026, 10:00. Wadium: 89 000 zł.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 553 000 zł
- Wadium
- 89 000 zł
- Termin składania ofert
- 7 sierpnia 2026, 10:00Zakończone
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1047, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,9 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
4 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
29 czerwca 2026
Termin ofert: 4 sierpnia 2026 10:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
04 sierpnia 2026
Nowy termin: 7 sierpnia 2026 10:00Zmienia wersję 442373-2026
- Sprostowanie
07 sierpnia 2026
Nowy termin: 13 sierpnia 2026 10:00Zmienia wersję 539293-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
13 sierpnia 2026
Nowy termin: 19 sierpnia 2026 10:00Zmienia wersję 550112-2026
Otwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
TerminTermin realizacji: 40 miesięcy.
- 2
KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.
- 3
ZakresPrzedmiot zamówienia: Kompleksowe utrzymanie czystości w budynku i na posesji oraz obsługa szatni w Gmachu Głównym UWr mieszczącym się przy pl. Uniwersyteckim 1 we Wrocławiu.
- 4
RyzykoWadium: 89 000,00 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Uniwersytet Wrocławski |
| NIP | 8960005408 |
| Adres | pl. Uniwersytecki 1, 50-137 Wrocław |
| Region (NUTS) | PL514 – Dolnośląskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Kompleksowe utrzymanie czystości w budynku i na posesji oraz obsługa szatni w Gmachu Głównym UWr mieszczącym się przy pl. Uniwersyteckim 1 we Wrocławiu |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 90910000-9 - Usługi sprzątania |
| Dodatkowe kody CPV | 90911200-8 - Usługi sprzątania budynków; 90919000-2 - Usługi sprzątania biur i szkół oraz czyszczenia urządzeń biurowych; 90610000-6 - Usługi sprzątania i zamiatania ulic; 90620000-9 - Usługi odśnieżania; 90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń; 90690000-0 - Usługi usuwania graffiti; 90920000-2 - Usługi w zakresie odkażania urządzeń; 90721000-7 - Usługi związane z bezpieczeństwem środowiska; 77314000-4 - Usługi utrzymania gruntów; 77314100-5 - Usługi w zakresie trawników; 77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-08-07 10:00 |
Informacje dodatkowe
- 1.Zamawiający wymaga złożenia oferty po odbyciu przez Wykonawcę obowiązkowej wizji lokalnej, ze względu na specyfikę oraz złożony charakter przedmiotu zamówienia, obejmującego kompleksowe utrzymanie czystości w obiekcie zabytkowym, o zróżnicowanym układzie przestrzennym, funkcjach pomieszczeń oraz sposobie ich użytkowania, co jest niezbędne do prawidłowego przygotowania oferty. Wszelkie informacje znajdują się w rozdz. IV SWZ.
- 2.O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy:
• nie podlegają wykluczeniu zgodnie ze wskazaniami określonymi w rozdz. XI SWZ,
• spełniają warunki udziału w postępowaniu określone w rozdz. XII SWZ. - 3.Wykonawca zobowiązany jest do zabezpieczenia swojej oferty wadium w wysokości: 89 000,00 zł. Wszelkie informacje znajdują się w rozdz. XIV SWZ.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.