Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Partner Papes Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 53-609 Wrocław, ul. Wagonowa 28a· Wrocławmikrofirma
Wartość umowy
598 535 zł
Umowa zawarta
28 lipca 2026
Okres realizacji
12 miesiące
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 598 535 zł – 845 533 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Termin dostawy zamówień jednostkowych20%Termin wymiany wadliwego produktu na nowy20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Sukcesywna dostawa artykułów biurowych dla Uniwersytetu Wrocławskiego

Zamawiający Uniwersytet Wrocławski (Wrocław, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Sukcesywna dostawa artykułów biurowych dla Uniwersytetu Wrocławskiego”, wybierając ofertę wykonawcy Partner Papes Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 53-609 Wrocław, ul. Wagonowa 28a. Wartość umowy: 598 535 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Uniwersytet WrocławskiWrocław, Dolnośląskieopublikowano 31 sierpnia 2026
Wartość umowy
598 535 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~3,6 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Partner Papes Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 53-609 Wrocław, ul. Wagonowa 28a (Wrocław), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 598 534,91 zł (umowę zawarto 28 lipca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 598 534,91 zł do 845 532,98 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

UNIWERSYTET WROCŁAWSKI

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000001301

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Plac Uniwersytecki 1

1.5.2.)Miejscowość

Wrocław

1.5.3.)Kod pocztowy

50-137

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL514 - Miasto Wrocław

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

monika.golinczak@uwr.edu.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.uwr.edu.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1312239

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Sukcesywna dostawa artykułów biurowych dla Uniwersytetu Wrocławskiego

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-d49819a0-20dc-460e-8e7f-14bb541ba489

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00413380

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-31

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00117907/10/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.13 Sukcesywna dostawa artykułów biurowych dla jednostek UWr

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00274754

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

BZP.210.29.2026.MG

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.)Łączna wartość poszczególnych części zamówienia

635683,29 PLN

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

621305,21 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest

sukcesywna dostawa artykułów biurowych dla Uniwersytetu Wrocławskiego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest Załącznik nr 3 do SWZ, stanowiącym Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) oraz arkusz kalkulacyjny. 3. Zał. nr 3 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia /Arkusz kalkulacyjny, stanowi część oferty i musi zostać złożony wraz z ofertą, tym samym nie podlega uzupełnieniu, co oznacza, że jego brak spowoduje odrzucenie oferty Wykonawcy na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 uPzp jako niezgodnej z warunkami zamówienia.

4.5.3.)Główny kod CPV

30190000-7 - Różny sprzęt i artykuły biurowe

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

598534,91 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

845532,98 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

598534,91 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Partner Papes Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 53-609 Wrocław, ul. Wagonowa 28a

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

00001301; N

7.3.3)Ulica

ul. Wagonowa 28a

7.3.4)Miejscowość

Wrocław

7.3.5)Kod pocztowy

53-609

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-28

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

598534,91 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

30190000-7Różny sprzęt i artykuły biurowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
287 878 zł
Próbka: 18 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
158 257 zł408 035 zł
Rozstęp międzykwartylowy
249 777 zł
Źródło próbki
CPV 30190000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
158 257 zł
Mediana
287 878 zł
Górny kwartyl
408 035 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Uniwersytet Wrocławski prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wrocław.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 598 535 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 30190000-7 (Różny sprzęt i artykuły biurowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Partner Papes Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 53-609 Wrocław, ul. Wagonowa 28a (Wrocław). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.