Opracowanie dokumentacji projektowej i wykonanie robót budowlano-montażowych dla zadania pod nazwą: R-340 Cieplice - stacja 220/110kV R-340 Cieplice CPC - modernizacja rozdzielni 110kV - (KZ JG/000939/19) - 132/RZ1/2025
Zamawiający TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Jeleniej Górze (Jelenia Góra, Dolnośląskie) prowadził postępowanie „Opracowanie dokumentacji projektowej i wykonanie robót budowlano-montażowych dla zadania…”. Termin składania ofert minął 4 września 2025, 12:00. Wadium: 4 zł.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 1 326 625 zł
- Wadium
- 4 zł
- Termin składania ofert
- 4 września 2025, 12:00Zakończone
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=6781, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,0 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
6 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
14 lipca 2025
Termin ofert: 21 sierpnia 2025 12:00Otwórz ogłoszenie → - SprostowanieBieżące
14 sierpnia 2025
Nowy termin: 4 września 2025 12:00Zmienia wersję 455688-2025
- Sprostowanie
28 sierpnia 2025
Nowy termin: 19 września 2025 12:00Zmienia wersję 531959-2025
Otwórz ogłoszenie → - Sprostowanie
02 września 2025
Zmienia wersję 562810-2025
Otwórz ogłoszenie → - Sprostowanie
17 września 2025
Nowy termin: 26 września 2025 12:00Zmienia wersję 569976-2025
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
28 lipca 2026
4 oferty1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Jeleniej Górze |
| Miejscowość | Jelenia Góra |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Opracowanie dokumentacji projektowej i wykonanie robót budowlano-montażowych dla zadania pod nazwą: R-340 Cieplice - stacja 220/110kV R-340 Cieplice CPC - modernizacja rozdzielni 110kV - (KZ JG/000939/19) - 132/RZ1/2025 |
| Główny Kod CPV | 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej |
| Część nr LOT-0001 | Opracowanie dokumentacji projektowej i wykonanie robót budowlano-montażowych dla zadania pod nazwą: R-340 Cieplice - stacja 220/110kV R-340 Cieplice CPC - modernizacja rozdzielni 110kV - (KZ JG/000939/19) - 132/RZ1/2025 |
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | Wymagania dotyczące wadium opisano w pkt 4.3 SWZ. |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Informacje dodatkowe
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.