AktywneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Dostawa fabrycznie nowych Liczników Zdalnego Odczytu bezpośrednich dla TAURON Dystrybucja S.A. w roku 2027

Zamawiający TAURON Dystrybucja S.A. (Kraków, Małopolskie) prowadzi postępowanie „Dostawa fabrycznie nowych Liczników Zdalnego Odczytu bezpośrednich dla TAURON Dystrybucja…”. Termin składania ofert upływa 13 października 2026, 13:00.

Otwórz na TED
Zamawiający: TAURON Dystrybucja S.A.Kraków, Małopolskieopublikowano 3 września 2026

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Termin składania ofert
13 października 2026, 13:00
40d 1h
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.
Konkurencyjność
~2,0 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofertDecyduje wyłącznie cena

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące

    03 września 2026

    Termin ofert: 13 października 2026 13:00

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    TerminTermin składania ofert upływa 13 października 2026 roku o godzinie 13:00.

  • 2

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.

  • 3

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Dostawa fabrycznie nowych Liczników Zdalnego Odczytu bezpośrednich dla TAURON Dystrybucja S.A. w roku 2027.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

TAURON Dystrybucja S.A.

NIP

6110202860

Adres

ul. Podgórska 25A, 31-035 Kraków

Region (NUTS)

PL213 – Małopolskie

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Dostawa fabrycznie nowych Liczników Zdalnego Odczytu bezpośrednich dla TAURON Dystrybucja S.A. w roku 2027

Rodzaj zamówienia

Dostawy

Główny kod CPV

38554000-3 - Liczniki elektryczności

Sekcja 3

Warunki udziału w postępowaniu

PoleWartość
Wadium — Zadanie nr 1 - Dostawa fabrycznie nowych Liczników Zdalnego Odczytu bezpośrednich 1 fazowych i 3 fazowych

Wadium wskazane w SWZ.

Wadium — Zadanie nr 2 - Dostawa fabrycznie nowych Liczników Zdalnego Odczytu bezpośrednich 1 fazowych i 3 fazowych

Wadium wskazane w SWZ.

Sekcja 4

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Termin składania ofert

2026-10-13 12:00

Sekcja 5

Informacje dodatkowe

PoleWartość
Finansowanie ze środków UE

Tak

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

38554000-3Liczniki elektryczności
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upływa 13.10.2026, 13:00. Pamiętaj, że platformy składania ofert są obciążone w ostatnich godzinach — nie czekaj do samego końca.
TAURON Dystrybucja S.A. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kraków.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 38554000-3 - Liczniki elektryczności. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.