Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →"Wykonanie naprawy rewizyjnej czwartego poziomu (P4) sprzęgów zdemontowanych z pojazdów trakcyjnych."
Zamawiający S.A ul. Kolejowa 1 , 01-217 Warszawa (Kielce, Świętokrzyskie) prowadził postępowanie „Wykonanie naprawy rewizyjnej czwartego poziomu (P4) sprzęgów zdemontowanych z pojazdów…”. Termin składania ofert minął 31 sierpnia 2026, 09:00. Wadium: 20 000 zł.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podano
- Wadium
- 20 000 zł
- Termin składania ofert
- 31 sierpnia 2026, 09:00Zakończone
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=139, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~1,9 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
31 lipca 2026
Termin ofert: 31 sierpnia 2026 09:00 - Sprostowanie
28 sierpnia 2026
Nowy termin: 4 września 2026 09:00Zmienia wersję 530543-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
03 września 2026
Nowy termin: 9 września 2026 09:00Zmienia wersję 595805-2026
Otwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie naprawy rewizyjnej czwartego poziomu (P4) sprzęgów zdemontowanych z pojazdów trakcyjnych, obejmującej 12 szt. sprzęgów samoczynnych Dellner Couplers w zadaniu 1 oraz 8 szt. sprzęgów czołowych typu 010.518 i 4 szt. sprzęgów międzywagonowych typu 750.008 firmy Voith w zadaniu 2.
- 2
ZakresNaprawa ma przywrócić wymiary naprawcze oraz parametry eksploatacyjne zgodnie z DSU, dokumentacją konstrukcyjną, normami oraz dokumentacją techniczno-ruchową.
- 3
ZakresZamówienie jest podzielone na 2 części i każda część trwa 16 miesięcy.
Kontekst Atlasu
- KIO z ostatnich 3 lat: Atlas łączy 17 orzeczeń z postępowaniami tego zamawiającego, w tym 4 z tej samej głównej dziedziny CPV co ogłoszenie; w 2 sprawach odwołanie uwzględniono, a w 9 oddalono.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | POLREGIO S.A ul. Kolejowa 1 , 01-217 Warszawa |
| NIP | 5262557278 |
| Adres | pl. Niepodległości 1, 25-506 Kielce |
| Region (NUTS) | PL721 – Świętokrzyskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | "Wykonanie naprawy rewizyjnej czwartego poziomu (P4) sprzęgów zdemontowanych z pojazdów trakcyjnych." |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 50222000-7 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji taboru kolejowego |
Warunki udziału w postępowaniu
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | Zamawiający żąda od Wykonawców wniesienia wadium : Zadanie 2 - w kwocie 20 000,00 zł |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-08-31 09:00 |
Informacje dodatkowe
Szczegółowe informacje w zakresie realizacji zostały zawarte w SWZ.
Zamawiający żąda od Wykonawców wniesienia wadium :
Zadanie 1 - w kwocie 20 000,00 zł
Zamawiający żąda od Wykonawców wniesienia wadium :
Zadanie 2 - w kwocie 20 000,00 zł
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →