wykonanie czynności czwartego poziomu utrzymania układu pneumatycznego i hamulca z dwóch pojazdów EN96A o numerach: 001 i 003 typu 34WEb zgodnie z dokumentacją producenta urządzeń oraz DSU
Zamawiający Polregio S.A. (Warszawa, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „wykonanie czynności czwartego poziomu utrzymania układu pneumatycznego i hamulca z dwóch…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1484, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,5 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
1 wpis- Wykonanie umowyBieżące
02 września 2026
1 wykonawca
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | POLREGIO S.A. |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 017319719 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. Kolejowa 1 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Warszawa |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 01-217 |
| 1.4.4.) | Województwo | mazowieckie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL911 - Miasto Warszawa |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | anna.wierucka@polregio.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | polregio.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający sektorowy - art. 5 ust. 1 pkt 1 - usługi transportowe |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-b29d30aa-07d6-4c7a-8eb8-c9578186664d |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00419148 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-09-02 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie sektorowe |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Nie |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Usługi |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | wykonanie czynności czwartego poziomu utrzymania układu pneumatycznego i hamulca z dwóch pojazdów EN96A o numerach: 001 i 003 typu 34WEb zgodnie z dokumentacją producenta urządzeń oraz DSU |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Przedmiotem zamówienia jest wykonanie czynności czwartego poziomu utrzymania układu pneumatycznego i hamulca z dwóch pojazdów EN96A o numerach: 001 i 003 typu 34WEb zgodnie z dokumentacją producenta urządzeń oraz DSU wraz z pracami dodatkowymi jeśli zajdzie konieczność ich wykonania. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 50222000-7 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji taboru kolejowego |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2026-03-11 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | od 2026-03-11 do 2026-07-28 |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | KNORR-BREMSE Systemy Pojazdów Szynowych sp. z o.o. |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 676-25-92-516 |
| 4.3.3.) | Ulica | Innowacyjna 2 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Rzeszów |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 35-502 |
| 4.3.6.) | Województwo | podkarpackie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 459801,80 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 202697-2026 Dz.U. S: 58/2026 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2026-08-06 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Nie |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 398827,39 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →