Opracowanie dokumentacji projektowej dla rozbudowy wybranych odcinków drogi krajowej nr 28 w podziale na 4 części
Zamawiający Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad (Kraków, Małopolskie) prowadził postępowanie „Opracowanie dokumentacji projektowej dla rozbudowy wybranych odcinków drogi krajowej nr…”. Termin składania ofert minął 26 listopada 2024, 11:00. Wadium: 85 000 zł.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 225 500 zł
- Wadium
- 85 000 zł
- Termin składania ofert
- 26 listopada 2024, 11:00Zakończone
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1555, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,5 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
7 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
03 września 2024
Termin ofert: 10 października 2024 11:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
25 września 2024
Nowy termin: 24 października 2024 11:00Zmienia wersję 527431-2024
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
10 października 2024
Nowy termin: 7 listopada 2024 11:00Zmienia wersję 577471-2024
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
24 października 2024
Nowy termin: 14 listopada 2024 11:00Zmienia wersję 612751-2024
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
05 listopada 2024
Nowy termin: 26 listopada 2024 11:00Zmienia wersję 648221-2024
- Wynik: wybrano wykonawców
03 kwietnia 2025
2 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
22 kwietnia 2025
2 wykonawcówOtwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad |
| Miejscowość | Kraków |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Opracowanie dokumentacji projektowej dla rozbudowy wybranych odcinków drogi krajowej nr 28 w podziale na 4 części |
| Główny Kod CPV | 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania |
| Część nr LOT-0001 | Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn.: ,,Rozbudowa drogi krajowej nr 28 na odcinku Kasina Wielka – Limanowa” |
| Część nr LOT-0002 | Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn.: ,,Rozbudowa drogi krajowej nr 28 na odcinku Wadowice – Sucha Beskidzka” |
| Część nr LOT-0003 | Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn.: ,,Rozbudowa drogi krajowej nr 28 na odcinku Białka – Skomielna Biała” |
| Część nr LOT-0004 | Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn.: ,,Rozbudowa drogi krajowej nr 28 na odcinku Limanowa – Chełmiec” |
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | Wykonawca jest zobowiązany do wniesienia wadium w wysokości w zakresie części 4: 85 000,00 PLN (słownie złotych: osiemdziesiąt pięć tysięcy 00/100). |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Informacje dodatkowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1. | Komunikacja w postępowaniu odbywa się przy użyciu Platformy. Wykonawca musi posiadać bezpłatne konto na Platformie. Wymagania techniczne | stały dostęp do sieci Internet o gwarantowanej przepustowości nie mniejszej niż 4/1 mb/s; komputer klasy PC lub MAC o konfiguracji: pamięć RAM min 8GB, procesor dwurdzeniowy o taktowaniu min. 2,4 GHz, jeden z systemów operacyjnych MS Windows, Mac OS, Linux z aktualnym wsparciem technicznym producenta (sugerowane nie starsze niż 3 lata od daty wszczęcia postępowania); dowolna przeglądarka internetowa sugerowane najnowsze wersje: Chrome, Safari, Edge, Firefox, Opera; włączona obsługa JavaScript; zainstalowany program obsługujący stosowane przez Wykonawcę formaty plików (np. Acrobat Reader dla plików w formacie „pdf”). Dokumentacja postępowania dostępna jest na Platformie. Dodatkowe informacje znajdują się w pkt 14 Tomu I SWZ. 2. Zamawiający wymaga, aby przedmiot zamówienia został zrealizowany, zgodnie z Umową i powszechnie obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa (obowiązującymi na dzień przekazania opracowań projektowych, wyszczególnionych w Tabeli Elementów Rozliczeniowych) w terminie 82 miesięcy dla każdej części zamówienia licząc (zgodnie z kodeksem cywilnym) od dnia podpisania Umowy, z uwzględnieniem zasad określonych w Tomie II SWZ. 3. Wykonawca zobowiązany jest do wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy na kwotę stanowiącą 5% ceny brutto podanej w ofercie. |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.