Modernizacja systemu archiwizacji poczty
Zamawiający Zakład Ubezpieczeń Społecznych (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Modernizacja systemu archiwizacji poczty”, wybierając ofertę wykonawcy indata.systems Sp. z o.o. Cena wybranej oferty: 5 954 000 zł. Złożono 3 oferty.
- Cena wybranej oferty
- 5 954 000 zł
- Liczba ofert
- 3 oferty
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1559, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,4 ofertyograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
23 maja 2024
Termin ofert: 25 czerwca 2024 11:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcęBieżące
06 stycznia 2025
3 oferty1 wykonawca
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcaWybrano ofertę firmy indata.systems Sp. z o.o. (Warszawa).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 5 954 000,00 zł.
- 3
OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Zakład Ubezpieczeń Społecznych |
| Miejscowość | Warszawa |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Modernizacja systemu archiwizacji poczty |
| Główny Kod CPV | 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne |
| Część nr LOT-0001 | Modernizacja systemu archiwizacji poczty. |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.