- Umowa zawartaCzęść 1Aesculap Chifa Sp. z o.o.· Nowy TomyślCena wybranej oferty285 450 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 2Sinmed Sp. z o. o.· PrzyszowiceCena wybranej oferty85 750 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 4Aesculap Chifa Sp. z o.o.· Nowy TomyślCena wybranej oferty13 530 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 5Teleflex Polska sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty317 500 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 6Teleflex Polska sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty85 600 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 10Billmed Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty4250 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 11Aesculap Chifa Sp. z o.o.· Nowy TomyślCena wybranej oferty15 340 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 12Becton Dickinson Polska Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty17 920 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 18Aesculap Chifa Sp. z o.o.· Nowy TomyślCena wybranej oferty1920 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 19BERYL MED POLAND Sp. z o. o.· WarszawaCena wybranej oferty2640 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 21Sinmed Sp. z o. o.· PrzyszowiceCena wybranej oferty1485 zł5 ofert
- Umowa zawartaCzęść 29Duolux Medical Sp. z o.o.· PoznańCena wybranej oferty3150 zł4 oferty
- Umowa zawartaCzęść 37Billmed Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty16 500 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 39Sinmed Sp. z o. o.· PrzyszowiceCena wybranej oferty37 900 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 46Sinmed Sp. z o. o.· PrzyszowiceCena wybranej oferty500 zł3 oferty
- Umowa zawartaCzęść 47Sinmed Sp. z o. o.· PrzyszowiceCena wybranej oferty1750 zł4 oferty
- Umowa zawartaCzęść 48Sinmed Sp. z o. o.· PrzyszowiceCena wybranej oferty3800 zł3 oferty
- Umowa zawartaCzęść 50Billmed Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty1920 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 55Teleflex Polska sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty28 188 zł3 oferty
- Umowa zawartaCzęść 64Dutchmed PL Sp. z o.o.· BydgoszczCena wybranej oferty77 400 zł3 oferty
- Umowa zawartaCzęść 66Billmed Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty6400 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 67Billmed Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty9480 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 68Sinmed Sp. z o. o.· PrzyszowiceCena wybranej oferty6600 zł3 oferty
- Umowa zawartaCzęść 73Sinmed Sp. z o. o.· PrzyszowiceCena wybranej oferty15 180 zł5 ofert
- Umowa zawartaCzęść 74Sinmed Sp. z o. o.· PrzyszowiceCena wybranej oferty2500 zł4 oferty
- Umowa zawartaCzęść 76Sinmed Sp. z o. o.· PrzyszowiceCena wybranej oferty2880 zł3 oferty
- Umowa zawartaCzęść 77Medicom Sp. z o.o.· ZabrzeCena wybranej oferty2760 zł1 oferta
ZP 22/26 Dostawa sprzętu anestezjologicznego jednorazowego użytku
Zamawiający Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. dr Wł. Biegańskiego w Łodzi (Łódź, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „ZP 22/26 Dostawa sprzętu anestezjologicznego jednorazowego użytku”, wybierając 9 wykonawców. Łączna wartość ofert: 1 048 293 zł. Złożono 63 oferty.
- Łączna wartość ofert
- 1 048 293 zł
- Liczba ofert
- 63 ofertłącznie, 27 części
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1242, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,4 ofertyograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
6 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
01 kwietnia 2026
Termin ofert: 5 maja 2026 09:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: bez wyboru
27 lipca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
30 lipca 2026
63 ofert9 wykonawców - Wynik: wybrano wykonawców
18 sierpnia 2026
42 ofert6 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
19 sierpnia 2026
40 ofert8 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
27 sierpnia 2026
2 oferty1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. dr Wł. Biegańskiego w Łodzi |
| REGON | 471219736 |
| Adres | ul. Kniaziewicza 1/5, 91-347 Łódź |
| Region (NUTS) | PL711 – Łódzkie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | ZP 22/26 Dostawa sprzętu anestezjologicznego jednorazowego użytku |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 33171100-0 - Przyrządy do anestezji |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Część LOT-0001 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0001 – Wybrany wykonawca | Aesculap Chifa Sp. z o.o., Nowy Tomyśl |
| Część LOT-0001 – Wartość wybranej oferty | 285 450 PLN |
| Część LOT-0001 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0001 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-02+02:00 |
| Część LOT-0002 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0002 – Wybrany wykonawca | Sinmed Sp. z o. o., Przyszowice |
| Część LOT-0002 – Wartość wybranej oferty | 85 750 PLN |
| Część LOT-0002 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część LOT-0002 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-02+02:00 |
| Część LOT-0004 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0004 – Wybrany wykonawca | Aesculap Chifa Sp. z o.o., Nowy Tomyśl |
| Część LOT-0004 – Wartość wybranej oferty | 13 530 PLN |
| Część LOT-0004 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część LOT-0004 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-02+02:00 |
| Część LOT-0005 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0005 – Wybrany wykonawca | Teleflex Polska sp. z o.o., Warszawa |
| Część LOT-0005 – Wartość wybranej oferty | 317 500 PLN |
| Część LOT-0005 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0005 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-02+02:00 |
| Część LOT-0006 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0006 – Wybrany wykonawca | Teleflex Polska sp. z o.o., Warszawa |
| Część LOT-0006 – Wartość wybranej oferty | 85 600 PLN |
| Część LOT-0006 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0006 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-02+02:00 |
| Część LOT-0010 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0010 – Wybrany wykonawca | Billmed Sp. z o.o., Warszawa |
| Część LOT-0010 – Wartość wybranej oferty | 4 250 PLN |
| Część LOT-0010 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0010 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-02+02:00 |
| Część LOT-0011 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0011 – Wybrany wykonawca | Aesculap Chifa Sp. z o.o., Nowy Tomyśl |
| Część LOT-0011 – Wartość wybranej oferty | 15 340 PLN |
| Część LOT-0011 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część LOT-0011 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-02+02:00 |
| Część LOT-0012 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0012 – Wybrany wykonawca | Becton Dickinson Polska Sp. z o.o., Warszawa |
| Część LOT-0012 – Wartość wybranej oferty | 17 920 PLN |
| Część LOT-0012 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część LOT-0012 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-02+02:00 |
| Część LOT-0018 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0018 – Wybrany wykonawca | Aesculap Chifa Sp. z o.o., Nowy Tomyśl |
| Część LOT-0018 – Wartość wybranej oferty | 1 920 PLN |
| Część LOT-0018 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0018 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-02+02:00 |
| Część LOT-0019 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0019 – Wybrany wykonawca | BERYL MED POLAND Sp. z o. o., Warszawa |
| Część LOT-0019 – Wartość wybranej oferty | 2 640 PLN |
| Część LOT-0019 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część LOT-0019 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-02+02:00 |
| Część LOT-0021 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0021 – Wybrany wykonawca | Sinmed Sp. z o. o., Przyszowice |
| Część LOT-0021 – Wartość wybranej oferty | 1 485 PLN |
| Część LOT-0021 – Liczba złożonych ofert | 5 |
| Część LOT-0021 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-02+02:00 |
| Część LOT-0029 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0029 – Wybrany wykonawca | Duolux Medical Sp. z o.o., Poznań |
| Część LOT-0029 – Wartość wybranej oferty | 3 150 PLN |
| Część LOT-0029 – Liczba złożonych ofert | 4 |
| Część LOT-0029 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-02+02:00 |
| Część LOT-0037 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0037 – Wybrany wykonawca | Billmed Sp. z o.o., Warszawa |
| Część LOT-0037 – Wartość wybranej oferty | 16 500 PLN |
| Część LOT-0037 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0037 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-02+02:00 |
| Część LOT-0039 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0039 – Wybrany wykonawca | Sinmed Sp. z o. o., Przyszowice |
| Część LOT-0039 – Wartość wybranej oferty | 37 900 PLN |
| Część LOT-0039 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część LOT-0039 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-02+02:00 |
| Część LOT-0046 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0046 – Wybrany wykonawca | Sinmed Sp. z o. o., Przyszowice |
| Część LOT-0046 – Wartość wybranej oferty | 500 PLN |
| Część LOT-0046 – Liczba złożonych ofert | 3 |
| Część LOT-0046 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-02+02:00 |
| Część LOT-0047 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0047 – Wybrany wykonawca | Sinmed Sp. z o. o., Przyszowice |
| Część LOT-0047 – Wartość wybranej oferty | 1 750 PLN |
| Część LOT-0047 – Liczba złożonych ofert | 4 |
| Część LOT-0047 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-02+02:00 |
| Część LOT-0048 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0048 – Wybrany wykonawca | Sinmed Sp. z o. o., Przyszowice |
| Część LOT-0048 – Wartość wybranej oferty | 3 800 PLN |
| Część LOT-0048 – Liczba złożonych ofert | 3 |
| Część LOT-0048 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-02+02:00 |
| Część LOT-0050 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0050 – Wybrany wykonawca | Billmed Sp. z o.o., Warszawa |
| Część LOT-0050 – Wartość wybranej oferty | 1 920 PLN |
| Część LOT-0050 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0050 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-02+02:00 |
| Część LOT-0055 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0055 – Wybrany wykonawca | Teleflex Polska sp. z o.o., Warszawa |
| Część LOT-0055 – Wartość wybranej oferty | 28 188 PLN |
| Część LOT-0055 – Liczba złożonych ofert | 3 |
| Część LOT-0055 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-02+02:00 |
| Część LOT-0064 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0064 – Wybrany wykonawca | Dutchmed PL Sp. z o.o., Bydgoszcz |
| Część LOT-0064 – Wartość wybranej oferty | 77 400 PLN |
| Część LOT-0064 – Liczba złożonych ofert | 3 |
| Część LOT-0064 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-02+02:00 |
| Część LOT-0066 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0066 – Wybrany wykonawca | Billmed Sp. z o.o., Warszawa |
| Część LOT-0066 – Wartość wybranej oferty | 6 400 PLN |
| Część LOT-0066 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0066 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-02+02:00 |
| Część LOT-0067 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0067 – Wybrany wykonawca | Billmed Sp. z o.o., Warszawa |
| Część LOT-0067 – Wartość wybranej oferty | 9 480 PLN |
| Część LOT-0067 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część LOT-0067 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-02+02:00 |
| Część LOT-0068 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0068 – Wybrany wykonawca | Sinmed Sp. z o. o., Przyszowice |
| Część LOT-0068 – Wartość wybranej oferty | 6 600 PLN |
| Część LOT-0068 – Liczba złożonych ofert | 3 |
| Część LOT-0068 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-02+02:00 |
| Część LOT-0073 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0073 – Wybrany wykonawca | Sinmed Sp. z o. o., Przyszowice |
| Część LOT-0073 – Wartość wybranej oferty | 15 180 PLN |
| Część LOT-0073 – Liczba złożonych ofert | 5 |
| Część LOT-0073 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-02+02:00 |
| Część LOT-0074 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0074 – Wybrany wykonawca | Sinmed Sp. z o. o., Przyszowice |
| Część LOT-0074 – Wartość wybranej oferty | 2 500 PLN |
| Część LOT-0074 – Liczba złożonych ofert | 4 |
| Część LOT-0074 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-02+02:00 |
| Część LOT-0076 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0076 – Wybrany wykonawca | Sinmed Sp. z o. o., Przyszowice |
| Część LOT-0076 – Wartość wybranej oferty | 2 880 PLN |
| Część LOT-0076 – Liczba złożonych ofert | 3 |
| Część LOT-0076 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-02+02:00 |
| Część LOT-0077 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0077 – Wybrany wykonawca | Medicom Sp. z o.o., Zabrze |
| Część LOT-0077 – Wartość wybranej oferty | 2 760 PLN |
| Część LOT-0077 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0077 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-02+02:00 |
Informacje dodatkowe
- 1)będącego osobą fizyczną, którego prawomocnie skazano za przestępstwo:
a) udziału w zorganizowanej grupie przestępczej albo związku mającym na celu popełnienie przestępstwa lub przestępstwa skarbowego, o którym mowa w art. 258 Kodeksu karnego,
b) handlu ludźmi, o którym mowa w art. 189a Kodeksu karnego,
c) którym mowa w art. 228-230a, art. 250a Kodeksu karnego lub w art. 46-48 ustawy z dnia 25 czerwca 2010 r. o sporcie (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1488) lub w art. 54 ust. 1-4 ustawy z dnia 12 maja 2011 r. o refundacji leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 930),
d) finansowania przestępstwa o charakterze terrorystycznym, o którym mowa w art. 165a Kodeksu karnego, lub przestępstwo udaremniania lub utrudniania stwierdzenia przestępnego pochodzenia pieniędzy lub ukrywania ich pochodzenia, o którym mowa w art. 299 Kodeksu karnego,
e) charakterze terrorystycznym, o którym mowa w art. 115 § 20 Kodeksu karnego, lub mające na celu popełnienie tego przestępstwa,
f) powierzenia wykonywania pracy małoletniemu cudzoziemcowi, o którym mowa w art. 9 ust. 2 ustawy z dnia 15 czerwca 2012 r. o skutkach powierzania wykonywania pracy cudzoziemcom przebywającym wbrew przepisom na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej (tj. Dz. U. 2025 poz. 1567),
g) przeciwko obrotowi gospodarczemu, o których mowa w art. 296-307 Kodeksu karnego, przestępstwo oszustwa, o którym mowa w art. 286 Kodeksu karnego, przestępstwo przeciwko wiarygodności dokumentów, o których mowa w art. 270-277d Kodeksu karnego, lub przestępstwo skarbowe,
h) którym mowa w art. 9 ust. 1 i 3 lub art. 10 ustawy z dnia 15 czerwca 2012 r. o skutkach powierzania wykonywania pracy cudzoziemcom przebywającym wbrew przepisom na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej
- lub za odpowiedni czyn zabroniony określony w przepisach prawa obcego; - 2)jeżeli urzędującego członka jego organu zarządzającego lub nadzorczego, wspólnika spółki w spółce jawnej lub partnerskiej albo komplementariusza w spółce komandytowej lub komandytowo-akcyjnej lub prokurenta prawomocnie skazano za przestępstwo, o którym mowa w pkt 1;
- 3)wobec którego wydano prawomocny wyrok sądu lub ostateczną decyzję administracyjną o zaleganiu z uiszczeniem podatków, opłat lub składek na ubezpieczenie społeczne lub zdrowotne, chyba że wykonawca odpowiednio przed upływem terminu do składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo przed upływem terminu składania ofert dokonał płatności należnych podatków, opłat lub składek na ubezpieczenie społeczne lub zdrowotne wraz z odsetkami lub grzywnami lub zawarł wiążące porozumienie w sprawie spłaty tych należności;
- 4)wobec którego prawomocnie orzeczono zakaz ubiegania się o zamówienia publiczne;
- 5)jeżeli zamawiający może stwierdzić, na podstawie wiarygodnych przesłanek, że wykonawca zawarł z innymi wykonawcami porozumienie mające na celu zakłócenie konkurencji, w szczególności jeżeli należąc do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów, złożyli odrębne oferty, oferty częściowe lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, chyba że wykażą, że przygotowali te oferty lub wnioski niezależnie od siebie;
- 6)jeżeli, w przypadkach, o których mowa w art. 85 ust. 1, doszło do zakłócenia konkurencji wynikającego z wcześniejszego zaangażowania tego wykonawcy lub podmiotu, który należy z wykonawcą do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów, chyba że spowodowane tym zakłócenie konkurencji może być wyeliminowane w inny sposób niż przez wykluczenie wykonawcy z udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia.
- 7)w stosunku do którego otwarto likwidację, ogłoszono upadłość, którego aktywami zarządza likwidator lub sąd, zawarł układ z wierzycielami, którego działalność gospodarcza jest zawieszona albo znajduje się on w innej tego rodzaju sytuacji wynikającej z podobnej procedury przewidzianej w przepisach miejsca wszczęcia tej procedury.
- 8)Zamawiający wykluczy z postępowania wykonawcę wobec którego zachodzą podstawy wykluczenia, o których mowa w art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 229 z 31.7.2014, str. 1), dalej: rozporządzenie 833/2014, w brzmieniu nadanym rozporządzeniem Rady (UE) 2022/576 w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 111 z 8.4.2022, str. 1), dalej: rozporządzenie 2022/576 oraz, o których mowa w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (t.j. DzU z 2025r. poz. 514 ze zm.), tj. wykonawcę wymienionego w wykazach określonych w rozporządzeniu 765/2006 i rozporządzeniu 269/2014 albo wpisanego na listę na podstawie decyzji w sprawie wpisu na listę rozstrzygającej o zastosowaniu środka, o którym mowa w art. 1 pkt 3 ww. ustawy.
- 9)Na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (tj. Dz.U. z 2024r. poz. 507 ze zm.), zwanej dalej „ustawą sankcyjną” z postępowania o udzielenie zamówienia publicznego wyklucza się:
a) wykonawcę oraz uczestnika konkursu wymienionego w wykazach określonych w rozporządzeniu 765/2006 i rozporządzeniu 269/2014 albo wpisanego na listę na podstawie decyzji w sprawie wpisu na listę rozstrzygającej o zastosowaniu środka, o którym mowa w art. 1 pkt 3 ustawy sankcyjnej;
b) wykonawcę oraz uczestnika konkursu, którego beneficjentem rzeczywistym w rozumieniu ustawy z dnia 1 marca 2018 r. o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu (tj. Dz. U. z 2023 r. 1124) jest osoba wymieniona w wykazach określonych w rozporządzeniu 765/2006 i rozporządzeniu 269/2014 albo wpisana na listę lub będąca takim beneficjentem rzeczywistym od dnia 24 lutego 2022 r., o ile została wpisana na listę na podstawie decyzji w sprawie wpisu na listę rozstrzygającej o zastosowaniu środka, o którym mowa w art. 1 pkt 3 ustawy sankcyjnej;
c) wykonawcę oraz uczestnika konkursu, którego jednostką dominującą w rozumieniu art. 3 ust. 1 pkt 37 ustawy z dnia 29 września 1994 r. o rachunkowości (t.j. Dz. U. z 2023r. poz.120), jest podmiot wymieniony w wykazach określonych w rozporządzeniu 765/2006 i rozporządzeniu 269/2014 albo wpisany na listę lub będący taką jednostką dominującą od dnia 24 lutego 2022 r., o ile został wpisany na listę na podstawie decyzji w sprawie wpisu na listę rozstrzygającej o zastosowaniu środka, o którym mowa w art. 1 pkt 3 ustawy sankcyjnej.
II. Przedmiotowe i podmiotowe środki dowodowe wskazane w SWZ.
III. Termin związania ofertą: do dnia 02.08.2026r.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →