Wynik częściowy: umowy w 7 z 8 części, 1 unieważniono8 części
Łączna wartość wybranych ofert
2 944 140 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1
    Salus International sp. z o.o.· Katowice
    Cena wybranej oferty
    81 576 zł
    3 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2
    ASCLEPIOS S.A.· Wrocław
    Cena wybranej oferty
    254 533 zł
    1 oferta
  3. Unieważniona
    Część 3
  4. Umowa zawarta
    Część 4
    Urtica sp. z o.o.· Wrocław
    Cena wybranej oferty
    7296 zł
    2 oferty
  5. Umowa zawarta
    Część 5
    Komtur Polska sp. z o.o.· Warszawa
    Cena wybranej oferty
    1 574 100 zł
    1 oferta
  6. Umowa zawarta
    Część 6
    Komtur Polska sp. z o.o.· Warszawa
    Cena wybranej oferty
    637 140 zł
    1 oferta
  7. Umowa zawarta
    Część 7
    Baxter Polska sp. z o.o.· Warszawa
    Cena wybranej oferty
    153 245 zł
    1 oferta
  8. Umowa zawarta
    Część 8
    Tramco sp. z o.o.· Płochocin
    Cena wybranej oferty
    236 250 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
11 ofert(łącznie na 8 części)
ZakończoneTEDWynik postępowania (UE)
Wynik postępowania

Dostawa produktów leczniczych do realizacji chemioterapii i programów onkologia kliniczna

Zamawiający Zagłębiowskie Centrum Onkologii Szpital Specjalistyczny im. Sz. Starkiewicza w Dąbrowie Górniczej (Dąbrowa Górnicza, Śląskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Dostawa produktów leczniczych do realizacji chemioterapii i programów onkologia kliniczna”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość ofert: 2 944 140 zł. Złożono 11 ofert.

Łączna wartość ofert
2 944 140 zł
Liczba ofert
11 ofertłącznie, 8 części
Konkurencyjność
~5,5 ofert
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    26 maja 2026

    Termin ofert: 22 czerwca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    28 lipca 2026

    11 ofert6 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: Nie otrzymano ofert.

  • 2

    OfertyW postępowaniu złożono 11 ofert.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

Zagłębiowskie Centrum Onkologii Szpital Specjalistyczny im. Sz. Starkiewicza w Dąbrowie Górniczej

NIP

6292115781

Adres

ul. Szpitalna 13, 41-300 Dąbrowa Górnicza

Region (NUTS)

PL22B – Śląskie

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Dostawa produktów leczniczych do realizacji chemioterapii i programów onkologia kliniczna

Rodzaj zamówienia

Dostawy

Główny kod CPV

33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

Sekcja 3

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Sekcja 4

Udzielenie zamówienia

PoleWartość
Część LOT-0001 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część LOT-0001 – Wybrany wykonawca

Salus International sp. z o.o., Katowice (NIP: 6340125442)

Część LOT-0001 – Wartość wybranej oferty

81 576 PLN

Część LOT-0001 – Liczba złożonych ofert

3

Część LOT-0002 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część LOT-0002 – Wybrany wykonawca

ASCLEPIOS S.A., Wrocław (NIP: 6481008230)

Część LOT-0002 – Wartość wybranej oferty

254 532 PLN

Część LOT-0002 – Liczba złożonych ofert

1

Część LOT-0003 – Wynik postępowania

Zamknięte bez wyboru

Część LOT-0004 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część LOT-0004 – Wybrany wykonawca

Urtica sp. z o.o., Wrocław (NIP: 8942556799)

Część LOT-0004 – Wartość wybranej oferty

7 296 PLN

Część LOT-0004 – Liczba złożonych ofert

2

Część LOT-0005 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część LOT-0005 – Wybrany wykonawca

Komtur Polska sp. z o.o., Warszawa (NIP: 5222749770)

Część LOT-0005 – Wartość wybranej oferty

1 574 100 PLN

Część LOT-0005 – Liczba złożonych ofert

1

Część LOT-0006 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część LOT-0006 – Wybrany wykonawca

Komtur Polska sp. z o.o., Warszawa (NIP: 5222749770)

Część LOT-0006 – Wartość wybranej oferty

637 140 PLN

Część LOT-0006 – Liczba złożonych ofert

1

Część LOT-0007 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część LOT-0007 – Wybrany wykonawca

Baxter Polska sp. z o.o., Warszawa (NIP: 8271818828)

Część LOT-0007 – Wartość wybranej oferty

153 245 PLN

Część LOT-0007 – Liczba złożonych ofert

1

Część LOT-0008 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część LOT-0008 – Wybrany wykonawca

Tramco sp. z o.o., Płochocin (NIP: 5242625887)

Część LOT-0008 – Wartość wybranej oferty

236 250 PLN

Część LOT-0008 – Liczba złożonych ofert

2

Sekcja 5

Informacje dodatkowe

  1. 1.
    Składane wraz z ofertą:
  2. 1.1.
    oświadczenie Wykonawcy dotyczące przesłanek wykluczenia z postępowania z wykorzystaniem wzoru stanowiącego Załącznik nr 6 do SWZ (Oświadczenie sankcyjne Wykonawcy dotyczące przesłanek wykluczenia z postępowania z powodu wspierania agresji FR na Ukrainę).
  3. 1.2.
    Oświadczenie, o którym mowa w art. 117 ust. 4 ustawy Pzp, z którego wynika, które dostawy lub usługi wykonają poszczególni wykonawcy – dotyczy wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.
  4. 1.3.
    Wykonawca, który polega na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostępniających zasoby, składa zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby do
    oddania mu do dyspozycji niezbędnych zasobów na potrzeby realizacji danego zamówienia lub inny podmiotowy środek dowodowy potwierdzający, że wykonawca realizując zamówienie, będzie dysponował niezbędnymi zasobami tych podmiotów (art. 118 ust. 3 ustawy Pzp).
  5. 2.
    Składane na wezwanie Zamawiającego:
  6. 2.1.
    Informacja z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie określonym w art. 108 ust. 1 pkt. 1, 2, 4 ustawy Pzp, aktualnej na dzień złożenia, wystawionej nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem;
  7. 2.2.
    Oświadczenie Wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt. 5 ustawy Pzp o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007r. o ochronie konkurencji konsumentów (Dz.U. z 2020r. poz.1076 i 1086), z innym wykonawcą, który złożył odrębną ofertę, albo oświadczenie o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty, niezależnie od innego wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej, aktualne na dzień ich złożenia.
  8. 2.3.
    oświadczenie wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w Rozdziale XIII pkt.16 lit. c) oraz Rozdziale VI pkt. 1.1 niniejszej SWZ (wzór stanowi załącznik nr 7).
    PRZEDMIOTOWE ŚRODKI DOWODOWE
  9. 1.
    Zamawiający żąda, by Wykonawca złożył wraz z ofertą następujące przedmiotowe środki dowodowe:
    a) oświadczenie według załącznika nr 1 do SWZ, że przedmiot i warunki realizacji niniejszego zamówienia są zgodne z ustawą z dnia 6 września 2001 roku Prawo farmaceutyczne oraz z innymi obowiązującymi przepisami prawnymi w tym zakresie.
    Oferta winna zawierać następujące oświadczenia i dokumenty:
    a) wypełniony formularz ofertowy sporządzony z wykorzystaniem wzoru stanowiącego Załącznik nr 1 do SWZ oraz formularz asortymentowo-cenowy sporządzony według wzoru stanowiącego Załącznik 1b do SWZ;
    b) oświadczenia i dokumenty wymienione w rozdziale VI. 1. SWZ; oraz VII.1 SWZ.
    c) aktualny na dzień składania ofert Jednolity Europejski Dokument Zamówienia – załącznik nr 2 do SWZ.
    d) Stosowne oryginalne lub notarialnie poświadczone pełnomocnictwo do reprezentowania Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie (dotyczy również
    spółki cywilnej),
    e) Stosowne oryginalne lub notarialnie poświadczone pełnomocnictwo lub inny stosowny dokument, jeżeli oferta podpisywana jest przez pełnomocnika lub też w przypadku, gdy umocowanie do podpisania oferty nie wynika z dokumentu rejestrowego Wykonawcy,
    f) Pełnomocnictwo, o którym mowa w pkt. d) i e) niniejszego ustępu musi być złożone przez Wykonawcę w formie elektronicznej za pośrednictwem platformy zakupowej
    opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym osoby udzielającej pełnomocnictwa, a w przypadku notarialnej kopii kwalifikowanym podpisem elektronicznym notariusza.
    PODSTAWY WYKLUCZENIA:
    udział w organizacji przestępczej
    korupcja
    nadużycie
    przestępstwa terrorystyczne lub przestępstwa związane z działalnością terrorystyczną
    pranie pieniędzy lub finansowanie terroryzmu
    praca dzieci i inne formy handlu ludźmi
    płatność podatków
    opłacanie składek na ubezpieczenie społeczne
    naruszenie obowiązków w dziedzinie prawa socjalnego
    naruszenie obowiązków w dziedzinie prawa pracy
    porozumienia z innymi wykonawcami mające na celu zakłócenie konkurencji
    bezpośrednie lub pośrednie zaangażowanie w przygotowanie przedmiotowego postępowania o udzielenie zamówienia
    podstawy wykluczenia o charakterze wyłącznie krajowym:
  10. 1)
    nie podlegają wykluczeniu na podstawie art. 108 ust. 1 ustawy Pzp (Zamawiający nie wprowadza fakultatywnych przesłanek wykluczenia, o których
    mowa w art. 109 ust. 1 ustawy Pzp);
  11. 2)
    nie podlegają wykluczeniu z postępowania na podstawie art. 5k rozporządzenia Rady (UE) z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie nr 833/2014 ze zm.
  12. 3)
    Nie podlegają wykluczeniu z postępowania na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego
    Wykonawca pozostaje związany ofertą przez 90 dni od upływu terminu składania ofert, tj. do dnia 19.09.2026r.
    Otwarcie ofert jest niejawne i odbywa się bez udziału Wykonawców.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33600000-6Produkty farmaceutyczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
2 304 112 zł
Próbka: 259 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
466 666 zł9 752 135 zł
Rozstęp międzykwartylowy
9 285 469 zł
Źródło próbki
CPV 33600000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
466 666 zł
Mediana
2 304 112 zł
Górny kwartyl
9 752 135 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Rejestr umów

7 umów z tego postępowania w Centralnym Rejestrze Umów

Zamawiający zgłosił zawartą umowę do rządowego rejestru. Zobacz kwotę, strony i aneksy wpisu.

Przeszukaj Centralny Rejestr Umów →

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zagłębiowskie Centrum Onkologii Szpital Specjalistyczny im. Sz. Starkiewicza w Dąbrowie Górniczej prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Dąbrowa Górnicza.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 2 944 140 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33600000-6 - Produkty farmaceutyczne. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Salus International sp. z o.o. (Katowice). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 11 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.