Konsorcjum, pozostali wykonawcy: IMPEL FACILITY SERVICES Sp. z o.o., FM Integrated Solutions Sp. z o.o., Profer Sp. z o.o., IMPEL CASH SOLUTIONS Sp. z o.o., Artur Kluszczynski ARTCOM
Ochrona obiektu Tarczyński Arena we Wrocławiu
Zamawiający Stadion Wrocław Sp. z o.o. (Wrocław, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Ochrona obiektu Tarczyński Arena we Wrocławiu”, wybierając 6 wykonawców. Cena wybranej oferty: 7 805 196 zł. Złożono 1 ofertę.
- Cena wybranej oferty
- 7 805 196 zł
- Liczba ofert
- 1 oferta
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=546, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,2 ofertyumiarkowanatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
08 kwietnia 2026
Termin ofert: 12 maja 2026 11:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
28 lipca 2026
1 oferta6 wykonawców
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcyWybrano 6 wykonawców: MoreThanGood Sp. z o.o. (Wrocław), IMPEL FACILITY SERVICES Sp. z o.o. (Wrocław), FM Integrated Solutions Sp. z o.o. (Wrocław), Profer Sp. z o.o. (Bielsko Biała), IMPEL CASH SOLUTIONS Sp. z o.o. (Warszawa) oraz 1 kolejnych.
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 7 805 196,24 zł.
- 3
OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Stadion Wrocław Sp. z o.o. |
| NIP | 8971735837 |
| Adres | Al. Śląska 1, 54-118 Wrocław |
| Region (NUTS) | PL514 – Dolnośląskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Ochrona obiektu Tarczyński Arena we Wrocławiu |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 79710000-4 - Usługi ochroniarskie |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Wybrani wykonawcy | MoreThanGood Sp. z o.o., Wrocław (NIP: 8952256521); IMPEL FACILITY SERVICES Sp. z o.o., Wrocław (NIP: 9542250979); FM Integrated Solutions Sp. z o.o., Wrocław (NIP: 8992786975); Profer Sp. z o.o., Bielsko Biała (NIP: 5521692434); IMPEL CASH SOLUTIONS Sp. z o.o., Warszawa (NIP: 5210091218); Artur Kluszczynski ARTCOM, Wrocław (NIP: 8942295494) |
| Wartość wybranej oferty | 7 805 196 PLN |
| Liczba złożonych ofert | 1 |
| Data wyboru wykonawcy | 2026-07-13+02:00 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.