Sprostowanie · Ta wersja ogłoszenia zmienia ogłoszenie nr 47858-2026Zobacz poprzednią wersję
ZakończoneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Zaprojektowanie i wykonanie robót na linii kolejowej nr 68 na odcinku Stalowa Wola Rozwadów – Przeworsk wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego w ramach projektu pn.: Prace na linii kolejowej nr 68 na odcinku Stalowa Wola Rozwadów – Przeworsk – etap I

Zamawiający PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Zaprojektowanie i wykonanie robót na linii kolejowej nr 68 na odcinku Stalowa Wola…”. Termin składania ofert minął 13 lutego 2026, 10:00. Wadium: 1 900 000 zł.

Otwórz na TED
Zamawiający: PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.Warszawa, Mazowieckieopublikowano 4 lutego 2026
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 550 000 zł
Wadium
1 900 000 zł
Termin składania ofert
13 lutego 2026, 10:00
Zakończone
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

17 wpisów
  1. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    05 sierpnia 2025

    Termin ofert: 12 września 2025 10:00
    Zobacz treść tej wersji (archiwum) →
  2. Sprostowanie

    04 września 2025

    Nowy termin: 25 września 2025 10:00

    Zmienia wersję 513099-2025

    Zobacz treść tej wersji (archiwum) →
  3. Sprostowanie

    18 września 2025

    Nowy termin: 2 października 2025 10:00

    Zmienia wersję 579106-2025

    Zobacz treść tej wersji (archiwum) →
  4. Sprostowanie

    26 września 2025

    Nowy termin: 16 października 2025 10:00

    Zmienia wersję 610318-2025

    Zobacz treść tej wersji (archiwum) →
  5. Sprostowanie

    10 października 2025

    Nowy termin: 28 października 2025 10:00

    Zmienia wersję 630387-2025

    Zobacz treść tej wersji (archiwum) →
  6. Sprostowanie

    21 października 2025

    Nowy termin: 13 listopada 2025 10:00

    Zmienia wersję 665430-2025

    Zobacz treść tej wersji (archiwum) →
  7. Sprostowanie

    05 listopada 2025

    Nowy termin: 27 listopada 2025 10:00

    Zmienia wersję 691960-2025

    Zobacz treść tej wersji (archiwum) →
  8. Sprostowanie

    20 listopada 2025

    Nowy termin: 11 grudnia 2025 10:00

    Zmienia wersję 732483-2025

    Zobacz treść tej wersji (archiwum) →
  9. Sprostowanie

    01 grudnia 2025

    Nowy termin: 22 grudnia 2025 10:00

    Zmienia wersję 770473-2025

    Zobacz treść tej wersji (archiwum) →
  10. Sprostowanie

    16 grudnia 2025

    Nowy termin: 30 grudnia 2025 10:00

    Zmienia wersję 794106-2025

    Zobacz treść tej wersji (archiwum) →
  11. Sprostowanie

    19 grudnia 2025

    Nowy termin: 9 stycznia 2026 10:00

    Zmienia wersję 835365-2025

    Zobacz treść tej wersji (archiwum) →
  12. Sprostowanie

    29 grudnia 2025

    Nowy termin: 15 stycznia 2026 10:00

    Zmienia wersję 849426-2025

    Zobacz treść tej wersji (archiwum) →
  13. Sprostowanie

    31 grudnia 2025

    Nowy termin: 22 stycznia 2026 10:00

    Zmienia wersję 865393-2025

    Zobacz treść tej wersji (archiwum) →
  14. Sprostowanie

    08 stycznia 2026

    Nowy termin: 26 stycznia 2026 10:00

    Zmienia wersję 869099-2025

    Zobacz treść tej wersji (archiwum) →
  15. Sprostowanie

    16 stycznia 2026

    Nowy termin: 30 stycznia 2026 10:00

    Zmienia wersję 9693-2026

    Zobacz treść tej wersji (archiwum) →
  16. Sprostowanie

    22 stycznia 2026

    Nowy termin: 6 lutego 2026 10:00

    Zmienia wersję 30693-2026

    Zobacz treść tej wersji (archiwum) →
  17. SprostowanieBieżące

    04 lutego 2026

    Nowy termin: 13 lutego 2026 10:00

    Zmienia wersję 47858-2026

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    TerminTermin realizacji: 81 miesięcy.

  • 2

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.

  • 3

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Zaprojektowanie i wykonanie robót na linii kolejowej nr 68 na odcinku Stalowa Wola Rozwadów – Przeworsk wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego w ramach projektu pn.: Prace na linii….

  • 4

    RyzykoWadium: 1 900 000,00 zł.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.

Miejscowość

Warszawa

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Zaprojektowanie i wykonanie robót na linii kolejowej nr 68 na odcinku Stalowa Wola Rozwadów – Przeworsk wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego w ramach projektu pn.: Prace na linii kolejowej nr 68 na odcinku Stalowa Wola Rozwadów – Przeworsk – etap I

Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

Dodatkowe kody CPV

71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej; 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej; 45230000; 45234000-6 - Roboty budowlane w zakresie budowy kolei i systemów transportu; 45234100-7 - Budowa kolei; 45234113-1 - Rozbiórka torów; 45234116-2 - Budowa torów; 45234115-5 - Roboty w zakresie sygnalizacji kolejowej; 45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych; 71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją; 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania; 72268000-1 - Usługi dostawy oprogramowania

Sekcja 3

Warunki udziału w postępowaniu

PoleWartość
Wadium

(1) Każdy Wykonawca zobowiązany jest zabezpieczyć swą ofertę wadium w wysokości 1 900 000,00 PLN. (2) Wadium musi być wniesione w formie zgodnej z art. 97 ust. 7 Ustawy. (3) Wadium musi być wniesione przed upływem terminu składania ofert, wskazanym w pkt 17.1 IDW i utrzymane nieprzerwanie do dnia upływu terminu związania ofertą, z wyjątkiem przypadków, o których mowa w IDW. (4) Zamawiający ustala Zabezpieczenie Wykonania umowy zawartej w wyniku Postępowania o udzielenie Zamówienia w wysokości 5 % ceny całkowitej brutto za Zakres podstawowy podanej w ofercie pomniejszonej o Wynagrodzenie Warunkowe brutto, ale wraz z kwotą brutto na pokrycie kosztów komunikacji zastępczej wskazaną w cenie oferty. Przy czym: 1) Zamawiający ustalił Zabezpieczenie Wykonania Zadania nr 1 w wysokości 5 % ceny całkowitej brutto dla Zadania nr 1 podanej w ofercie pomniejszonej o Wynagrodzenie Warunkowe brutto, ale wraz z kwotą brutto na pokrycie kosztów komunikacji zastępczej, wskazanych w cenie oferty za Zadanie nr 1. 2) Zamawiający ustalił Zabezpieczenie Wykonania Zadania nr 2 w zakresie Fazy I w wysokości 5 % ceny całkowitej brutto za Fazę I Zadania nr 2 podanej w ofercie. (4.1) W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z Prawa Opcji, Wykonawca w ciągu 14 dni od otrzymania oświadczenia Zamawiającego o skorzystaniu z Prawa Opcji, wniesie zabezpieczenie należytego wykonania umowy w wysokości 5 % wartości brutto za realizację przedmiotu Umowy objętego daną Opcją. (4.2) Pozostałe wymagania dotyczące zabezpieczenia zostały określone w SWZ.

Sekcja 4

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Termin składania ofert

2026-02-13 10:00

Sekcja 5

Informacje dodatkowe

PoleWartość
Finansowanie ze środków UE

Tak

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 000 zł
Próbka: 1599 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 063 zł1 803 654 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 570 591 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 063 zł
Mediana
550 000 zł
Górny kwartyl
1 803 654 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Historia zamawiającego

Najnowsze postępowania tego podmiotu

Profil →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 13.02.2026, 10:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Tak. Wadium określono na 1 900 000 zł. Należy je wnieść przed upływem terminu składania ofert w formie dopuszczonej przez zamawiającego (najczęściej przelew na rachunek lub gwarancja bankowa/ubezpieczeniowa).
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 - Roboty budowlane. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.