Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →„Cyfryzacja powiatu bieruńsko-lędzińskiego oraz podległych jednostek” – w zakresie systemów geodezyjnych
Zamawiający Powiat Bieruńsko-Lędziński (Bieruń, Śląskie) prowadził postępowanie „„Cyfryzacja powiatu bieruńsko-lędzińskiego oraz podległych jednostek” – w zakresie…”. Termin składania ofert minął 24 sierpnia 2026, 09:00.
- Termin składania ofert
- 24 sierpnia 2026, 09:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 515 178 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=581, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,7 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
24 lipca 2026
Termin ofert: 24 sierpnia 2026 09:00 - Sprostowanie
19 sierpnia 2026
Nowy termin: 31 sierpnia 2026 09:00Zmienia wersję 512796-2026
Otwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie dostaw i wdrożeń w ramach cyfryzacji powiatu bieruńsko-lędzińskiego w zakresie systemów geodezyjnych, obejmujących rozbudowę i aktualizację oprogramowania oraz modułów integracyjnych.
- 2
ZakresZakres obejmuje nowe e-usługi, podniesienie poziomu dojrzałości usług publicznych, przetwarzanie i scalanie danych, skanowanie oraz szkolenia pracowników.
- 3
ZakresUmowa trwa 5 miesięcy, a realizacja odbywa się w województwie śląskim.
- 4
RyzykoWykonawca musi wykazać brak podstaw wykluczenia zgodnie z ustawą Pzp i przepisami sankcyjnymi; zamawiający przewiduje procedurę odwróconą i wymaga wadium zgodnie z dokumentacją postępowania.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Powiat Bieruńsko-Lędziński |
| NIP | 6462887644 |
| Adres | św. Kingi 1, 43-155 Bieruń |
| Region (NUTS) | PL22C – Śląskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | „Cyfryzacja powiatu bieruńsko-lędzińskiego oraz podległych jednostek” – w zakresie systemów geodezyjnych |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne |
| Dodatkowe kody CPV | 48326100-0 - Cyfrowy system odwzorowujący; 48600000-4 - Pakiety oprogramowania dla baz danych i operacyjne; 48610000-7 - Systemy baz danych; 48730000-4 - Pakiety oprogramowania zabezpieczającego; 71354100-5 - Usługi odwzorowania cyfrowego; 71354300-7 - Usługi badań katastralnych; 72212000-4 - Usługi programowania oprogramowania aplikacyjnego; 72212000-4 - Usługi programowania oprogramowania aplikacyjnego; 72212211-1 - Usługi opracowywania oprogramowania dla wzajemnej współpracy platform; 72227000-2 - Usługi doradcze w zakresie integracji oprogramowania; 72250000-2 - Usługi w zakresie konserwacji i wsparcia systemów; 72262000-9 - Usługi rozbudowy oprogramowania; 72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania; 72265000-0 - Usługi konfiguracji oprogramowania; 72268000-1 - Usługi dostawy oprogramowania; 72310000-1 - Usługi przetwarzania danych; 72312100-6 - Usługi przygotowywania danych; 72314000-9 - Usługi gromadzenia oraz scalania danych; 72416000-9 - Dostawcy usług aplikacyjnych; 72810000-1 - Usługi audytu komputerowego; 79632000-3 - Szkolenie pracowników; 79999100-4 - Usługi skanowania; 80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego; 80533100-0 - Usługi szkolenia komputerowego |
Warunki udziału w postępowaniu
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | Wymagane jest wniesienie wadium wg zapisów zawartych w dokumentacji postępowania. |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-08-24 09:00 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.