Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →Świadczenie usług pomocy informatycznej dla pracowników MSZ w ramach Centrum Wsparcia Technicznego
Zamawiający Ministerstwo Spraw Zagranicznych (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Świadczenie usług pomocy informatycznej dla pracowników MSZ w ramach Centrum Wsparcia…”. Termin składania ofert minął 4 sierpnia 2026, 10:00.
- Termin składania ofert
- 4 sierpnia 2026, 10:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 564 878 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1379, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,1 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
7 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
29 maja 2026
Termin ofert: 29 czerwca 2026 10:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
17 czerwca 2026
Nowy termin: 10 lipca 2026 10:00Zmienia wersję 368678-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
06 lipca 2026
Nowy termin: 20 lipca 2026 10:00Zmienia wersję 414351-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
15 lipca 2026
Nowy termin: 24 lipca 2026 10:00Zmienia wersję 462954-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
22 lipca 2026
Nowy termin: 4 sierpnia 2026 10:00Zmienia wersję 488434-2026
- Sprostowanie
29 lipca 2026
Nowy termin: 7 sierpnia 2026 10:00Zmienia wersję 508405-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
03 sierpnia 2026
Nowy termin: 12 sierpnia 2026 10:00Zmienia wersję 525344-2026
Otwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresUsługi mają być świadczone w trybie 365/7/24 przez 48 miesięcy, a wykonawca odpowiada także za eksploatację powierzonego sprzętu i wyposażenia.
- 2
Zakrespraktyce istotne jest stałe zapewnienie obsługi przez całą dobę, bo zakres obejmuje wsparcie dla usług IT dostarczanych przez Biuro Informatyki i Telekomunikacji.
- 3
ZakresSzczegółowy opis usługi znajduje się w OPZ stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
- 4
ZakresZamówienie obejmuje jedną część, a oferta jest oceniana według ceny.
Kontekst Atlasu
- KIO z ostatnich 3 lat: Atlas łączy 5 orzeczeń z postępowaniami tego zamawiającego, w tym 3 z tej samej głównej dziedziny CPV co ogłoszenie; w 1 sprawie odwołanie uwzględniono, a w 4 oddalono. Dla skali: 141 rozstrzygnięć tego zamawiającego w bazie.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Ministerstwo Spraw Zagranicznych |
| NIP | 5262131556 |
| Adres | 00-580 Warszawa |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Świadczenie usług pomocy informatycznej dla pracowników MSZ w ramach Centrum Wsparcia Technicznego |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 72611000-6 - Usługi w zakresie wsparcia technicznego |
| Dodatkowe kody CPV | 30236000-2 - Różny sprzęt komputerowy |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-08-04 10:00 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.