Wersja archiwalnaTo ogłoszenie z 2026-05-29 zostało zastąpione nowszą wersją.Przejdź do aktualnej wersji →
To ogłoszenie ma nowszą wersję (sprostowanie).

Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.

Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →
ZakończoneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Świadczenie usług pomocy informatycznej dla pracowników MSZ w ramach Centrum Wsparcia Technicznego

Zamawiający Ministerstwo Spraw Zagranicznych (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Świadczenie usług pomocy informatycznej dla pracowników MSZ w ramach Centrum Wsparcia…”. Termin składania ofert minął 29 czerwca 2026, 10:00.

Otwórz na TED
Zamawiający: Ministerstwo Spraw ZagranicznychWarszawa, Mazowieckieopublikowano 29 maja 2026
Termin składania ofert
29 czerwca 2026, 10:00
Zakończone
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 564 878 zł
Konkurencyjność
~2,1 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

7 wpisów

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresUsługa trwa 48 miesięcy i obejmuje wyłącznie lokalizacje na Mazowszu (kod NUTS PL911), co oznacza, że wsparcie musi być zorganizowane z uwzględnieniem logistyki w regionie warszawskim.

  • 2

    ZakresZamówienie jest jednorodne (1 lot), więc nie ma możliwości ubiegania się o część kontraktu, oferty muszą obejmować pełny zakres usług opisanych w OPZ (załącznik nr 1 do SWZ).

  • 3

    ZakresPrzedmiotem jest całodobowe (24/7/365) wsparcie IT dla pracowników MSZ, w tym obsługa techniczna sprzętu i wyposażenia powierzonego przez zamawiającego, wykonawca nie dostarcza własnego sprzętu, tylko zarządza tym przekazanym przez MSZ.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

Ministerstwo Spraw Zagranicznych

NIP

5262131556

Adres

00-580 Warszawa

Region (NUTS)

PL911 – Mazowieckie

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Świadczenie usług pomocy informatycznej dla pracowników MSZ w ramach Centrum Wsparcia Technicznego

Rodzaj zamówienia

Usługi

Główny kod CPV

72611000-6 - Usługi w zakresie wsparcia technicznego

Dodatkowe kody CPV

30236000-2 - Różny sprzęt komputerowy

Sekcja 3

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Termin składania ofert

2026-06-29 10:00

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

72611000-6Usługi w zakresie wsparcia technicz…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
564 878 zł
Próbka: 30 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
309 772 zł1 635 443 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 325 672 zł
Źródło próbki
CPV 72611000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
309 772 zł
Mediana
564 878 zł
Górny kwartyl
1 635 443 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 29.06.2026, 10:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Ministerstwo Spraw Zagranicznych prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 72611000-6 - Usługi w zakresie wsparcia technicznego. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.