Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →Modernizacja informatyczna Miasta Stalowej Woli - Zakup komputerów stacjonarnych i stacji graficznych na potrzeby Urzędu Miasta Stalowej Woli oraz jednostek podległych Gminie Stalowa Wola
Zamawiający Stalowowolskie Centrum Usług Wspólnych (Stalowa Wola, Podkarpackie) prowadził postępowanie „Modernizacja informatyczna Miasta Stalowej Woli - Zakup komputerów stacjonarnych i stacji…”. Termin składania ofert minął 13 sierpnia 2026, 12:00. Wadium: 15 000 zł.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 282 009 zł
- Wadium
- 15 000 zł
- Termin składania ofert
- 13 sierpnia 2026, 12:00Zakończone
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=457, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,9 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
5 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
26 czerwca 2026
Termin ofert: 27 lipca 2026 12:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
10 lipca 2026
Nowy termin: 13 sierpnia 2026 12:00Zmienia wersję 439274-2026
- Sprostowanie
21 lipca 2026
Nowy termin: 19 sierpnia 2026 12:00Zmienia wersję 478112-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
11 sierpnia 2026
Nowy termin: 24 sierpnia 2026 12:00Zmienia wersję 501670-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
21 sierpnia 2026
Nowy termin: 27 sierpnia 2026 12:00Zmienia wersję 555636-2026
Otwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
TerminTermin realizacji: 120 dni.
- 2
KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.
- 3
RyzykoSprzęt musi być fabrycznie nowy, kompletny, zmontowany, przetestowany, gotowy do użycia, z legalnych źródeł i z autoryzowanej sieci sprzedaży, oraz objęty gwarancją producenta.
- 4
ZakresPrzedmiot zamówienia: Modernizacja informatyczna Miasta Stalowej Woli - Zakup komputerów stacjonarnych i stacji graficznych na potrzeby Urzędu Miasta Stalowej Woli oraz jednostek podległych Gminie….
- 5
RyzykoZamawiający wymaga wniesienia wadium 15 000 zł do 13 sierpnia 2026 r. 12:00, a brak prawidłowego wadium skutkuje odrzuceniem oferty.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Stalowowolskie Centrum Usług Wspólnych |
| Adres | Al. Jana Pawła II, 37-450 Stalowa Wola |
| Region (NUTS) | PL824 – Podkarpackie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Modernizacja informatyczna Miasta Stalowej Woli - Zakup komputerów stacjonarnych i stacji graficznych na potrzeby Urzędu Miasta Stalowej Woli oraz jednostek podległych Gminie Stalowa Wola |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 30213300-8 - Komputer biurkowy |
| Dodatkowe kody CPV | 42962300-0 - Graficzne stacje robocze |
| Szacunkowa wartość zamówienia | 2 827 530 PLN |
Warunki udziału w postępowaniu
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | 1. Warunkiem udziału w postępowaniu jest wniesienie przez Wykonawcę wadium w wysokości 15 000,00 zł (słownie: piętnaście tysięcy złotych, 00/100) do dnia 13 sierpnia 2026 roku, do godziny 12:00 w formach określonych w art. 97 ust. 7 Ustawy Pzp, tj.: 1) pieniądzu; 2) gwarancjach bankowych; 3) gwarancjach ubezpieczeniowych; 4) poręczeniach udzielanych przez podmioty, o których mowa w art. 6b ust. 5 pkt 2 ustawy z dnia 9 listopada 2000 r. o utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (Dz. U. z 2019 r. poz. 310, 836 i 1572). 2. Wadium wnoszone w pieniądzu wpłaca się przelewem na rachunek bankowy Centralnego Zamawiającego: 69 1020 4391 0000 6602 0196 0921 Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski Spółka Akcyjna w Warszawie z dopiskiem: „Wadium – „Modernizacja informatyczna Miasta Stalowej Woli - Zakup komputerów stacjonarnych i stacji graficznych na potrzeby Urzędu Miasta Stalowej Woli oraz jednostek podległych Gminie Stalowa Wola”. 3. Wadium w innej formie niż pieniądz należy złożyć wraz z ofertą w oryginale w postaci elektronicznej. Gwarancja/poręczenie musi być podpisana przez przedstawiciela Gwaranta, jeżeli wymagają te go prze pisy. Wadium w formie poręczenia lub gwarancji musi obejmować cały okres związania ofertą, a beneficjentem takich dokumentów musi być Centralny Zamawiający Stalowowolskie Centrum Usług Wspólnych Al. Jana Pawła II 25A, 37-450 Stalowa Wola. 4. Z treści gwarancji/poręczenia winno wynikać bezwarunkowe i nieodwołalne zobowiązanie Gwaranta do wypłaty Centralnemu Zamawiającemu na jego pierwsze żądanie, pełnej kwoty wadium we wszystkich okolicznościach określonych w art. 98 ust. 6 ustawy Pzp. 5. Dowód wniesienia wadium winien być załączony do oferty. 6. Centralny Zamawiający dokonuje zwrotu wniesionego prze z wykonawców wadium w trybach i na zasadach określonych w art. 98 ustawy Pzp. |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-08-13 12:00 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.