Asysta techniczna i konserwacja systemu KSAT2000i powtórzenie
Zamawiający Gdyńskie Centrum Informatyki (Gdynia, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Asysta techniczna i konserwacja systemu KSAT2000i powtórzenie”, wybierając ofertę wykonawcy COIG S.A. Cena wybranej oferty: 2 047 950 zł.
- Cena wybranej oferty
- 2 047 950 zł
- Liczba ofert
- Brak danych
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=221, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,1 ofertyograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
02 czerwca 2026
Termin ofert: 18 czerwca 2026 12:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
15 czerwca 2026
Nowy termin: 19 czerwca 2026 12:00Zmienia wersję 375025-2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcęBieżące
10 lipca 2026
1 wykonawca
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcaWybrano ofertę firmy COIG S.A. (Katowice).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 2 047 950,00 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Krajowa Izba Odwoławcza |
| NIP | 5262239325 |
| Adres | ul. Postępu 17a, 02-676 Warszawa |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Asysta techniczna i konserwacja systemu KSAT2000i powtórzenie |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 72260000-5 - Usługi w zakresie oprogramowania |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
Informacje dodatkowe
- 1.Podstawy wykluczenia zgodnie z Działem IX SWZ.
- 2.Podmiotowe środki dowodowe i Inne oświadczenia i dokumenty zgodnie z Działem X SWZ.
- 1.Warunki udziału w postępowaniu zgodnie z Działem VIII SWZ.
- 2.Zamawiający nie żąda złożenia przedmiotowych środków dowodowych.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →