AktywneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Dostosowanie gry „Interregnum” do potrzeb osób z niepełnosprawnościami, neuroróżnorodnych i ze szczególnymi potrzebami w projekcie „Akademia Marynarki Wojennej coraz bardziej dostępna”

Zamawiający Akademia Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte (Gdynia, Pomorskie) prowadzi postępowanie „Dostosowanie gry „Interregnum” do potrzeb osób z niepełnosprawnościami, neuroróżnorodnych…”. Termin składania ofert upływa 4 września 2026, 09:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Akademia Marynarki Wojennej im. Bohaterów WesterplatteGdynia, Pomorskieopublikowano 26 sierpnia 2026

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 1 372 677 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
4 września 2026, 09:00
1d 5h
Konkurencyjność
~2,1 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Okres gwarancji40%

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. OgłoszenieBieżące

    26 sierpnia 2026

    Termin ofert: 4 września 2026 09:00

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    TerminTermin składania ofert upływa 4 września 2026 roku o godzinie 09:00.

  • 2

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 60%, okres gwarancji 40%.

  • 3

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Dostosowanie gry „Interregnum” do potrzeb osób z niepełnosprawnościami, neuroróżnorodnych i ze szczególnymi potrzebami w projekcie „Akademia Marynarki Wojennej coraz bardziej….

  • 4

    WarunkiWadium nie jest wymagane.

Kontekst Atlasu

  • W ostatnich 3 latach Atlas powiązał z postępowaniami tego zamawiającego 3 orzeczenia KIO.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Akademia Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 190064136

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Inżyniera Jana Śmidowicza, 69

1.5.2.)Miejscowość

Gdynia

1.5.3.)Kod pocztowy

81-127

1.5.4.)Województwo

pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL633 - Trójmiejski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@amw.gdynia.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.amw.gdynia.pl

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostosowanie gry „Interregnum” do potrzeb osób z niepełnosprawnościami, neuroróżnorodnych i ze szczególnymi potrzebami w projekcie „Akademia Marynarki Wojennej coraz bardziej dostępna”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-8bb0b65c-9e4d-48d6-af2d-22eb6b7da9ee

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00408711

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-26

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00088499/22/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.14 Dostosowanie gry edukacyjnej do potrzeb osób z niepełnosprawnościami (zadanie 14)

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.15.)Nazwa projektu lub programu

Nr projektu FERS.03.01-IP.08-0177/24-00 realizowany przez Akademię Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte w Gdyni w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus, „Akademia Marynarki Wojennej coraz bardziej dostępna”.

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

https://platformazakupowa.pl/

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

Szczegółowe określenie wymagań technicznych i organizacyjnych dotyczących korespondencji elektronicznej zawarto w rozdziale 8 SWZ

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

AMW-KANC.SZP.2712.40.2026

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: Dostosowanie i modernizacja strategicznej gry dydaktycznej “Interregnum” do potrzeb osób z niepełnosprawnościami oraz ze szczególnymi potrzebami,
w tym osób neuroróżnorodnych na potrzeby projektu „Akademia Marynarki Wojennej coraz bardziej dostępna” Szczegółowy opis w załączniku nr 2 do SWZ

4.2.6.)Główny kod CPV

72000000-5 - Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV

72200000-7 - Usługi doradcze w zakresie programowania oprogramowania

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

93 dni

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

okres gwarancji

4.3.6.)Waga

40

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Tak

5.2.)Fakultatywne podstawy wykluczenia

Art. 109 ust. 1 pkt 5

Art. 109 ust. 1 pkt 7

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Tak

5.4.)Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu
1.O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki udziału w postępowaniu dotyczące

1) zdolności do występowania w obrocie gospodarczym Opis spełnienia warunku: Zamawiający odstępuje od opisu sposobu dokonywania oceny spełnienia warunków w tym zakresie. Zamawiający nie dokona oceny spełnienia warunków udziału w postępowaniu. 2) uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Opis spełnienia warunku: Zamawiający odstępuje od opisu sposobu dokonywania oceny spełnienia warunków w tym zakresie. Zamawiający nie dokona oceny spełnienia warunków udziału w postępowaniu. 3) sytuacji ekonomicznej lub finansowej Opis spełnienia warunku: Zamawiający odstępuje od opisu sposobu dokonywania oceny spełnienia warunków w tym zakresie. Zamawiający nie dokona oceny spełnienia warunków udziału w postępowaniu 4) zdolności technicznej lub zawodowej Opis spełnienia warunku: a) Wykonawca musi posiadać wiedzę i doświadczenie niezbędne do wykonania przedmiotu zamówienia (załącznik nr 10) tj. udokumentuje wykonanie i zakończenie w okresie ostatnich trzech lat przed wszczęciem niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie jednej usługi polegającą na stworzeniu albo głębokiej modyfikacji przeglądarkowej gry online lub wieloużytkownikowej aplikacji symulacyjnej przeznaczonej do celów edukacyjnych, szkoleniowych lub badawczych, oraz załączeniem dowodów określających, czy ta usługa została wykonana należycie, przy czym dowodami, o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty sporządzone przez podmiot, na rzecz którego usługa została wykonana. Za spełnienie tego warunku Zamawiający uzna wykonanie co najmniej jedną usługę polegającą na stworzeniu albo głębokiej modyfikacji przeglądarkowej gry online lub wieloużytkownikowej aplikacji symulacyjnej przeznaczonej do celów edukacyjnych, szkoleniowych lub badawczych, o wartości nie mniejszej niż 40 000,00 zł brutto. Za głęboką modyfikację Zamawiający uzna usługę obejmującą zaprojektowanie, wykonanie, inte-grację, przetestowanie i wdrożenie co najmniej trzech nowych, istotnych funkcjonalności, w tym co najmniej jednej funkcjonalności dotyczącej interakcji użytkowników lub aktualizacji danych w czasie rzeczywistym oraz co najmniej jednej funkcjonalności administracyjnej, analitycznej albo konfiguracyjnej. Zakres wskazanej usługi musi obejmować co najmniej trzy z następujących elementów: a) rozwój lub modyfikację aplikacji działającej w architekturze klient–serwer; b) integrację warstwy frontendowej z backendem za pomocą REST API, WebSocket al-bo rozwiązania równoważnego; c) obsługę wielu użytkowników oraz różnych ról lub poziomów uprawnień; d) interaktywną mapę, planszę lub moduł wizualizacji danych przestrzennych; e) panel administracyjny albo edytor scenariuszy, map lub parametrów rozgrywki; f) moduł komunikacji pomiędzy użytkownikami lub użytkownikami i administratorem; g) moduł raportowania, statystyk lub podsumowania aktywności użytkowników; h) funkcjonalności dostępności cyfrowej, w szczególności skalowanie interfejsu, tryby kontrastu, obsługę technologii asystujących lub semantyczne oznaczenie elementów interfejsu; i) obsługę wielu wersji językowych; j) mechanizm automatycznego zapisu, odtwarzania wcześniejszego stanu aplikacji albo działania w sieci lokalnej lub bez dostępu do internetu. Przez wykonanie usługi należy rozumieć jej zakończenie i odebranie przez pod-miot, na rzecz którego została wykonana. W przypadku usługi nadal wykonywanej warunek może zostać spełniony wyłącznie przez zakres już wykonany i należycie odebrany przed upływem terminu składania ofert. Dla potwierdzenia, że usługa został wykonana z należytą starannością należy za-łączyć dokumenty typu: referencje, protokoły odbioru itp. b) Wykonawca musi dysponować osobami, (Wykaz osób - załącznik nr 12) skierowanymi przez Wykonawcę do realizacji zamówienia publicznego, wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych, doświadczenia i wykształcenia niezbędnych do wykonania zamówienia publicznego, a także zakresu wykonywanych przez nie czynności oraz informacją o podstawie do dysponowania tymi osobami: Za spełnienie tego warunku zamawiający uzna dysponowanie przez wykonawcę co najmniej jedną osobą skierowaną do realizacji zamówienia, która będzie pełniła funkcję głównego programisty, architekta systemu albo lidera technicznego, która w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert uczestniczyła w realizacji co najmniej jednej usługi spełniającej wymagania określone powyżej. Osoba ta musi w ramach wskazanej usługi odpowiadać co najmniej za jeden z następujących obszarów: a) projektowanie architektury aplikacji; b) rozwój lub modyfikację warstwy frontendowej; c) rozwój lub modyfikację warstwy backendowej i API; d) integrację frontendu, backendu i bazy danych; e) wdrażanie komunikacji w czasie rzeczywistym; f) wdrażanie interaktywnych map lub przetwarzania danych przestrzennych; g) koordynację wdrożenia, testowania i uruchomienia aplikacji w środowisku produkcyjnym. Za doświadczenie nie będzie uznawane wyłącznie wykonywanie czynności związanych z bieżącym utrzymaniem serwisu, hostingiem, pomocą techniczną, wprowadzaniem treści, opracowaniem grafiki albo dokonywaniem drobnych zmian wizualnych. (Załącznik nr 13)

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Nie

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Nie

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Tak

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Tak

7.4.)Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia

1. Zamawiający wymaga, aby wybrany Wykonawca zawarł z nim umowę na warunkach określonych w projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ.
2. Zamawiający zastrzega sobie, iż ostateczna treść umowy w stosunku do projektu umowy może ulec zmianie, jednakże wyłącznie w przypadku, gdy zmiana ta nie jest istotna w rozumieniu art. 454 ustawy Prawo Zamówień Publicznych i w zakresie przewidzianym w treści projektu umowy, zgodnie z art. 455 ust. 1 ustawy Prawo Zamówień Publicznych.
3. Wszelkie zmiany Umowy mogą być dokonywane jedynie za zgodą obu Stron, wyrażoną na piśmie pod rygorem nieważności w formie aneksu do Umowy. Postanowienia art. 454-455 PZP stosuje się odpowiednio (§ 9 projektu umowy).

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Nie

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2026-09-04 09:00

8.2.)Miejsce składania ofert

https://platformazakupowa.pl/

8.3.)Termin otwarcia ofert

2026-09-04 09:15

8.4.)Termin związania ofertą

do 2026-10-03

8.5.)Zamawiający przewiduje wybór najkorzystniejszej oferty z możliwością negocjacji

Tak

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

72000000-5Usługi informatyczne: konsultacyjne…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
1 372 677 zł
Próbka: 66 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
416 928 zł3 102 126 zł
Rozstęp międzykwartylowy
2 685 199 zł
Źródło próbki
CPV 72000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
416 928 zł
Mediana
1 372 677 zł
Górny kwartyl
3 102 126 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upływa 04.09.2026, 09:00. Pamiętaj, że platformy składania ofert są obciążone w ostatnich godzinach — nie czekaj do samego końca.
Akademia Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Gdynia.
Nie. Wadium nie jest wymagane w tym postępowaniu.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 72000000-5 (Usługi informatyczne: konsultacyjne. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.