- Umowa zawartaCzęść 1TRANSFACTOR SP. z o.o.· MielecCena wybranej oferty474 780 zł
- Umowa zawartaCzęść 3TRANSFACTOR SP. z o.o.· MielecCena wybranej oferty686 832 zł
- Umowa zawartaCzęść 4TRANSFACTOR SP. z o.o.· MielecCena wybranej oferty357 930 zł
- Umowa zawartaCzęść 17TRANSFACTOR SP. z o.o.· MielecCena wybranej oferty188 190 zł
- Umowa zawartaCzęść 21TRANSFACTOR SP. z o.o.· MielecCena wybranej oferty123 984 zł
- Umowa zawartaCzęść 23TRANSFACTOR SP. z o.o.· MielecCena wybranej oferty387 450 zł
- Umowa zawartaCzęść 29TRANSFACTOR SP. z o.o.· MielecCena wybranej oferty65 067 zł
- Umowa zawartaCzęść 31TRANSFACTOR SP. z o.o.· MielecCena wybranej oferty335 790 zł
- Umowa zawartaCzęść 37TRANSFACTOR SP. z o.o.· MielecCena wybranej oferty300 270 zł
- Umowa zawartaCzęść 37TRANSFACTOR SP. z o.o.· MielecCena wybranej oferty300 270 zł
- Umowa zawartaCzęść 41TRANSFACTOR SP. z o.o.· MielecCena wybranej oferty52 767 zł
- Umowa zawartaCzęść 42TRANSFACTOR SP. z o.o.· MielecCena wybranej oferty53 259 zł
- Umowa zawartaCzęść 44TRANSFACTOR SP. z o.o.· MielecCena wybranej oferty707 250 zł
- Umowa zawartaCzęść 45TRANSFACTOR SP. z o.o.· MielecCena wybranej oferty897 900 zł
- Umowa zawartaCzęść 49TRANSFACTOR SP. z o.o.· MielecCena wybranej oferty115 128 zł
- Umowa zawartaCzęść 51TRANSFACTOR SP. z o.o.· MielecCena wybranej oferty27 060 zł
- Umowa zawartaCzęść 52TRANSFACTOR SP. z o.o.· MielecCena wybranej oferty213 651 zł
- Umowa zawartaCzęść 53TRANSFACTOR SP. z o.o.· MielecCena wybranej oferty216 603 zł
- Umowa zawartaCzęść 61TRANSFACTOR SP. z o.o.· MielecCena wybranej oferty6 903 167 zł
- Umowa zawartaCzęść 80TRANSFACTOR SP. z o.o.· MielecCena wybranej oferty51 783 zł
- Umowa zawartaCzęść 86TRANSFACTOR SP. z o.o.· MielecCena wybranej oferty95 940 zł
- Umowa zawartaCzęść 89TRANSFACTOR SP. z o.o.· MielecCena wybranej oferty141 450 zł
- Umowa zawartaCzęść 90TRANSFACTOR SP. z o.o.· MielecCena wybranej oferty290 280 zł
- Umowa zawartaCzęść 91TRANSFACTOR SP. z o.o.· MielecCena wybranej oferty15 867 zł
- Umowa zawartaCzęść 95TRANSFACTOR SP. z o.o.· MielecCena wybranej oferty29 397 zł
- Umowa zawartaCzęść 106TRANSFACTOR SP. z o.o.· MielecCena wybranej oferty99 630 zł
- Umowa zawartaCzęść 107TRANSFACTOR SP. z o.o.· MielecCena wybranej oferty1 205 400 zł
- Umowa zawartaCzęść 107TRANSFACTOR SP. z o.o.· MielecCena wybranej oferty1 205 400 zł
- Umowa zawartaCzęść 115TRANSFACTOR SP. z o.o.· MielecCena wybranej oferty697 410 zł
- Umowa zawartaCzęść 115TRANSFACTOR SP. z o.o.· MielecCena wybranej oferty697 410 zł
- Umowa zawartaCzęść 116TRANSFACTOR SP. z o.o.· MielecCena wybranej oferty2 912 640 zł
- Umowa zawartaCzęść 117TRANSFACTOR SP. z o.o.· MielecCena wybranej oferty663 954 zł
- Umowa zawartaCzęść 119TRANSFACTOR SP. z o.o.· MielecCena wybranej oferty66 420 zł
- Umowa zawartaCzęść 126TRANSFACTOR SP. z o.o.· MielecCena wybranej oferty211 314 zł
- Umowa zawartaCzęść 129TRANSFACTOR SP. z o.o.· MielecCena wybranej oferty20 374 zł
Remont (naprawa główna) technicznych środków materiałowych do statków powietrznych w 2025 roku
Zamawiający 3 Regionalna Baza Logistyczna Wydział Techniki Lotniczej (Kutno, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Remont (naprawa główna) technicznych środków materiałowych do statków powietrznych w 2025…”, wybierając ofertę wykonawcy TRANSFACTOR SP. z o.o. Łączna wartość ofert: 20 812 017 zł.
- Łączna wartość ofert
- 20 812 017 zł
- Liczba ofert
- Brak danych
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=334, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,2 ofertyograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
11 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
31 stycznia 2025
Termin ofert: 4 marca 2025 08:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: bez wyboru
16 czerwca 2025
0 ofertOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcęBieżące
22 lipca 2025
1 wykonawca - Wynik: wybrano wykonawcę
23 lipca 2025
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
23 lipca 2025
2 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: bez wyboru
20 października 2025
0 ofertOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
23 października 2025
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
04 listopada 2025
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wynik: bez wyboru
13 stycznia 2026
0 ofertOtwórz ogłoszenie → - Wynik: bez wyboru
13 stycznia 2026
0 ofertOtwórz ogłoszenie → - Wynik: bez wyboru
13 stycznia 2026
0 ofertOtwórz ogłoszenie →
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcaWybrano ofertę firmy TRANSFACTOR SP. z o.o. (Mielec).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 20 812 016,85 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | 3 Regionalna Baza Logistyczna Wydział Techniki Lotniczej |
| Miejscowość | Kutno |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Remont (naprawa główna) technicznych środków materiałowych do statków powietrznych w 2025 roku |
| Główny Kod CPV | 50210000-0 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji statków powietrznych i innego sprzętu |
| Część nr LOT-0001 | 1. AGREGAT STEROWANIA (pilota automat. AP-34B) SERIA 3 |
| Część nr LOT-0003 | 3.ANTYWIBRATOR |
| Część nr LOT-0004 | 4.APARAT ZAPŁONOWY |
| Część nr LOT-0017 | 17. BLOK NN-2 |
| Część nr LOT-0021 | 21. BLOK STEROWANIA OŚW. CLCU |
| Część nr LOT-0023 | 23. BLOK W.CZ. |
| Część nr LOT-0029 | 29. HYDROAKUMULATOR |
| Część nr LOT-0031 | 31. KOŁO PODWOZIA PRZEDNIEGO |
| Część nr LOT-0037 | 37. NADAJNIK OBLODZENIA |
| Część nr LOT-0041 | 41. ODBIORNIK |
| Część nr LOT-0042 | 42. ODBIORNIK BPU |
| Część nr LOT-0044 | 44. PIASTA ŚMIGŁA OGONOWEGO (z dokompletowaniem łopat) |
| Część nr LOT-0045 | 45. PIASTA ŚMIGŁA OGONOWEGO |
| Część nr LOT-0049 | 49. POMPA NURNIKOWA |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura ograniczona |
Informacje dodatkowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1. | Z postępowania o udzielenie zamówienia Zamawiający wykluczy Wykonawców, w stosunku do których zachodzi którakolwiek z okoliczności wskazanych | 1) w art. 405 ust. 1 w zakresie art. 108 ust. 1 ustawy Pzp; 2) w art. 405 ust. 2 pkt 1, 2, 3 i 4 ustawy Pzp; 3) w art. 405 ust. 2 pkt 5 w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4, 7, 8, 9, 10 ustawy Pzp; 4) w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałaniu wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (t.j. Dz. U. z 2022 r. poz. 835 ze zm.); 5) w art. 5k rozporządzenia Rady UE 833/2014 w brzmieniu nadanym rozporządzeniem 2022/576 (Dz. Urz. UE nr L 111 z 8.4.2022, str. 1), które ma zasięg ogólny, wiąże w całości i jest bezpośrednio stosowane we wszystkich państwach członkowskich. 2. Podmiotowe środki dowodowe oraz dokumenty i inne oświadczenia wymagane w postępowaniu zostały określone przez Zamawiającego w dokumentach zamówienia. 3. O udzielenie zamówienia w dziedzinach obronności i bezpieczeństwa może ubiegać się Wykonawca mający siedzibę albo miejsce zamieszkania w jednym z państw członkowskich Unii Europejskiej, Europejskiego Obszaru Gospodarczego lub państwie, z którym Unia Europejska lub Rzeczpospolita Polska zawarła umowę międzynarodową dotyczącą tych zamówień. 4. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy są zdolni do należytego wykonania zamówienia i spełniają warunki udziału w postępowaniu dotyczące: 1) zdolności do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający wymaga, aby Wykonawca prowadzący działalność gospodarczą lub zawodową był wpisany do jednego z rejestrów zawodowych lub handlowych prowadzonych w kraju, w którym ma siedzibę lub miejsce zamieszkania. 2) uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów W ramach tego warunku Wykonawca zobowiązany jest do udowodnienia posiadania udzielonej na podstawie art. 7 ust. 1 i art. 8 ust. 1 ustawy z dnia 13 czerwca 2019 r. o wykonywaniu działalności gospodarczej w zakresie wytwarzania i obrotu materiałami wybuchowymi, bronią, amunicją oraz wyrobami i technologią o przeznaczeniu wojskowym lub policyjnym (t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 1743) koncesji na wykonywanie działalności gospodarczej w zakresie wytwarzania i obrotu wyrobami o przeznaczeniu wojskowym i policyjnym oraz obrotu technologią o takim przeznaczeniu określonymi w pozycjach WT V ust. 2 Części IV – Rodzaje wyrobów i technologii o przeznaczeniu wojskowym lub policyjnym – WT Załącznika do rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 17 września 2019 r. w sprawie klasyfikacji rodzajów materiałów wybuchowych, broni, amunicji oraz wyrobów i technologii o przeznaczeniu wojskowym lub policyjnym, na których wytwarzanie lub obrót jest wymagane uzyskanie koncesji (Dz. U. z 2019 r., poz. 1888). 3) sytuacji ekonomicznej i finansowej Wykonawca zobowiązany jest do wykazania posiadania środków finansowych lub zdolności kredytowej w wysokości nie mniejszej niż: Część zamówienia / Minimalne wymagane środki finansowe lub zdolność kredytowa w złotych 1/60 898,00 , 2 /33 678,00 , 3 /54 982,00 , 4/ 25 830,00 , 5/ 20 000,00 , 6/ 16 516,00 , 7/ 80 000,00 , 8/ 6 240,00 , 9/24 528,00 , 10/ 129 888,00 , 11/31 772,00 , 12/84 920,00 , 13/9 299,00 , 14/10 600,00 , 15/119 925,00 , 16/32 000,00 , 17/ 21 705,00 , 18/240 000,00 , 19/45 600,00 , 20/ 30 795,00 , 21/18 000,00 , 22/69 935,00 , 23/ 168 480,00, 24/ 23 268,00 , 25/4 000,00 , 26/6 400,00 , 27/ 15 446,00 , 28/73 579,00 , 29/4 401,00 , 30/146 384,00 , 31/131 490,00 , 32 / 3 800,00 , 33 /2 833,00 , 34/4 000,00 , 35/ 12 000,00 , 36/ 27 177,00 , 37/ 78 000,00 , 38/93 192,00, 39/4 000,00 ,40/113 832,00 , 41/24 000,00 , 42/7 359,00 , 43/12 000,00 , 44/192 000,00 , 45/117 760,00 , 46/48 068,00 , 47/ 25 525,00 , 48/ 60 000,00 , 49/ 3 145,00 , 50/ 26 615,00 , 51/ 11 416,00 , 52/ 12 622,00 , 53/ 71 746,00 , 54/ 770 706,00 , 55/ 92 250,00 , 56 12 111,00 , 57/109 439,00 , 58 /60 978,00 , 59/2 000,00 , 60/ 145 140,00 , 61/2 420 221,00 , 62 /392 000,00 , 63/392 000,00 , 64/ 8 000,00 , 65/ 6 000,00 ,66/ 7 419,00, 67/ 26 568,00 , 68/ 12 000,00 , 69/ 39 844,00 , 70/ 13 196,00 , 71/ 9 887,00 , 72/ 16 800,00 , 73 52 562,00 , 74/ 53 926,00 , 75/ 53 280,00 , 76/ 43 843,00 , 77/ 7759,00 , 78/ 144 000,00 , 79/ 35 600,00 , 80/ 7 452,00 , 81/ 80 000,00 , 82/ 11 706,00 , 83/ 12 000,00 , 84 /15 032,00 , 85/40 000,00 , 86/15 565,00 , 87/ 103 368,00 , 88/ 192 000,00 , 89/ 3 061,00 , 90/ 98 232,00 , 91/4 000,00 , 92/ 213 567,00, 93/ 152 000,00 ,94/ 36 472,00 ,95 /10 246,00 , 96/ 48 708,00 , 97/ 304 000,00 , 98/ 69 416,00 , 99/ 80 112,00 , 100/ 288 000,00 , 101/ 587 448,00 , 102/ 390 800,00 , 103/ 23 717,00 , 104/ 10 378,00 , 105/ 26 900,00 , 106/4 800,00 , 107/200 000,00 , 108/ 7 921,00 , 109/ 8 000,00 , 110/ 6 000,00 , 111/ 177 120,00 , 112/ 57 600,00 , 113/ 128 082,00 , 114/ 12 000,00 , 115/ 99 891,00 , 116/ 329 029,00 , 117/ 248 568,00 , 118/ 160 000,00 , 119/ 10 000,00 , 120/ 4 000,00 , 121/ 4 000,00 , 122/ 7 339,00, 123/ 7 031,00 124/ 33 196,00 , 125/ 6 000,00 , 126/ 17 922,00 , 127/ 19 200,00 , 128/ 12 000,00 , 129/ 7 531,00 , 130/ 49 898,00 , 131/ 20 000,00 , 132/ 6 000,00 , 133/ 123 603,00 , 134/ 21 512,00 , 135/ 14 000,00 , 136/ 15 500,00 , 137/ 18 000,00 , 138/ 13 500,00 , 139 /12 000,00 , 140/ 180 000,00 , 141/ 17 500,00 , 142/ 8 800,00 , 143/ 60 000,00. 4) zdolności technicznej lub zawodowej Wykonawca zobowiązany jest wykazać, iż należycie wykonał, a w przypadku świadczeń okresowych lub ciągłych również wykonuje, w okresie ostatnich 5 lat licząc wstecz od dnia, w którym upływa termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, wraz z podaniem ich wartości, przedmiotu, dat wykonania i podmiotów, na rzecz których usługi zostały wykonane, oraz załączeniem dowodów określających czy te usługi zostały należycie wykonane lub są wykonywane potwierdzając co najmniej jedną usługę remontu (naprawy głównej) technicznych środków materiałowych do statków powietrznych eksploatowanych w SZ RP, na kwotę nie mniejszą niż: 1 / 60 898,00 , 2 / 33 678,00 , 3 / 54 982,00, 4 / 25 830,00, 5 / 20 000,00, 6 / 16 516,00, 7 / 80 000,00 , 8 / 6 240,00, 9 / 24 528,00, 10 / 129 888,00, 11 / 31 772,00, 12 / 84 920,00 , 13 / 9 299,00 , 14 / 10 600,00 , 15 / 119 925,00 , 16 / 32 000,00, 17 / 21 705,00 , 18 / 240 000,00, 19 / 45 600,00 , 20 / 30 795,00 , 21/ 18 000,00 , 22/ 69 935,00 , 23 /168 480,00 , 24 /23 268,00 , 25 /4 000,00 , 26 /6 400,00 , 27 /15 446,00 , 28 /73 579,00 , 29 /4 401,00 , 30 /146 384,00 , 31 /131 490,00 , 32 /3 800,00 , 33 /2 833,00 , 34 /4 000,00, 35 /12 000,00 , 36 /27 177,00 , 37 /78 000,00 , 38 /93 192,00 , 39 /4 000,00 , 40 /113 832,00 , 41 /24 000,00 , 42 /7 359,00 , 43 /12 000,00 , 44 /192 000,00 , 45 /117 760,00 , 46 /48 068,00 , 47 /25 525,00 , 48 /60 000,00 , 49 /3 145,00 , 50 /26 615,00 , 51 /11 416,00 , 52 /12 622,00 , 53 /71 746,00 , 54 /770 706,00 , 55 /92 250,00 , 56 /12 111,00 , 57 /109 439,00 , 58 /60 978,00 , 59 /2 000,00 , 60 /145 140,00 , 61 /2 420 221,00 , 62 /392 000,00 , 63 /392 000,00 , 64 /8 000,00 , 65 /6 000,00 , 66 /7 419,00 ,67 /26 568,00, 68 /12 000,00 , 69 /39 844,00 , 70 /13 196,00 , 71 /9 887,00 , 72 /16 800,00 , 73 /52 562,00 , 74 /53 926,00 , 75 /53 280,00 , 76 /43 843,00 , 77 /7 759,00 , 78/ 144 000,00 , 79/ 35 600,00 , 80/ 7 452,00 , 81/ 80 000,00 , 82/ 11 706,00 , 83/ 12 000,00 , 84 /15 032,00 , 85 /40 000,00 , 86/ 15 565,00 , 87 /103 368,00 , 88/ 192 000,00 , 89 /3 061,00 , 90 /98 232,00 , 91 /4 000,00 , 92 /213 567,00 , 93 /152 000,00 , 94 /36 472,00 , 95 /10 246,00 , 96/ 48 708,00 , 97 /304 000,00 , 98/ 69 416,00 , 99 /80 112,00 , 100 /288 000,00 , 101 /587 448,00 , 102 /390 800,00 , 103 /23 717,00 , 104 /10 378,00 , 105/ 26 900,00 , 106/ 4 800,00 , 107/ 200 000,00 , 108/ 7 921,00 , 109/ 8 000,00 , 110/ 6 000,00 , 111/ 177 120,00 , 112/ 57 600,00 , 113/ 128 082,00 , 114/ 12 000,00 , 115/ 99 891,00 , 116/ 329 029,00 , 117/ 248 568,00 , 118/ 160 000,00 , 119/ 10 000,00 , 120/ 4 000,00 , 121/ 4 000,00 , 122/ 7 339,00 , 123/ 7 031,00 , 124/ 33 196,00 , 125 /6 000,00 , 126 /17 922,00 , 127 /19 200,00 , 128 /12 000,00 , 129/ 7 531,00 , 130 /49 898,00 , 131 /20 000,00 , 132 /6 000,00 , 133 /123 603,00 , 134 /21 512,00 , 135 /14 000,00 , 136 /15 500,00 , 137/ 18 000,00 , 138 /13 500,00 , 139 /12 000,00 , 140 /180 000,00 , 141 /17 500,00 , 142 /8 800,00 , 143 /60 000,00. 5. Zaproszony do złożenia oferty Wykonawca zobowiązany jest do wniesienia wadium zgodnie z zapisami rozdziału XX SWZ. |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →