Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →Modernizacja informatyczna Miasta Stalowej Woli - Zakup drobnego sprzętu komputerowego na potrzeby Urzędu Miasta Stalowej Woli oraz jednostek podległych
Zamawiający Stalowowolskie Centrum Usług Wspólnych (Stalowa Wola, Podkarpackie) prowadził postępowanie „Modernizacja informatyczna Miasta Stalowej Woli - Zakup drobnego sprzętu komputerowego na…”. Termin składania ofert minął 10 sierpnia 2026, 12:00. Wadium: 7000 zł.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podano
- Wadium
- 7000 zł
- Termin składania ofert
- 10 sierpnia 2026, 12:00Zakończone
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=457, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,9 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
7 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
26 czerwca 2026
Termin ofert: 3 sierpnia 2026 12:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
09 lipca 2026
Nowy termin: 6 sierpnia 2026 12:00Zmienia wersję 439487-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
10 lipca 2026
Nowy termin: 10 sierpnia 2026 12:00Zmienia wersję 473837-2026
- Sprostowanie
20 lipca 2026
Nowy termin: 12 sierpnia 2026 12:00Zmienia wersję 476731-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
30 lipca 2026
Nowy termin: 17 sierpnia 2026 12:00Zmienia wersję 500491-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
03 sierpnia 2026
Nowy termin: 20 sierpnia 2026 12:00Zmienia wersję 526865-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
11 sierpnia 2026
Nowy termin: 25 sierpnia 2026 12:00Zmienia wersję 536594-2026
Otwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego drobnego sprzętu komputerowego na potrzeby Urzędu Miasta Stalowej Woli oraz jednostek podległych.
- 2
ZakresWykonawca dostarcza sprzęt własnym transportem, z rozładunkiem, wniesieniem i rozpakowaniem w siedzibie zamawiającego, po uzgodnieniu terminu co najmniej 5 dni roboczych wcześniej.
- 3
ZakresZakres obejmuje między innymi 800 kompletów klawiatura i mysz, 800 hubów USB-C, 800 podstawek do komputera mobilnego, 9 tabletów, 47 pendrive'ów, 12 dysków zewnętrznych, 26 przełączników KVM, 39 drukarek kodów kreskowych, 42 skanery kodów kreskowych i 30 skanerów biurkowych A4.
- 4
RyzykoTermin dostawy nie przekracza 120 dni kalendarzowych od podpisania umowy, a wadium wynosi 7 000 zł.
Kontekst Atlasu
- W ostatnich 3 latach Atlas powiązał z postępowaniami tego zamawiającego 3 orzeczenia KIO; w 1 sprawie odwołanie uwzględniono.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Stalowowolskie Centrum Usług Wspólnych |
| NIP | 8652572459 |
| Adres | Al. Jana Pawła II, 37-450 Stalowa Wola |
| Region (NUTS) | PL824 – Podkarpackie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Modernizacja informatyczna Miasta Stalowej Woli - Zakup drobnego sprzętu komputerowego na potrzeby Urzędu Miasta Stalowej Woli oraz jednostek podległych |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 30230000-0 - Sprzęt związany z komputerami |
| Dodatkowe kody CPV | 30236000-2 - Różny sprzęt komputerowy; 30237200-1 - Akcesoria komputerowe; 30234000-8 - Nośniki do przechowywania; 30237400-3 - Akcesoria do wprowadzania danych; 30174000-9 - Maszyny produkujące etykiety; 35126000-3 - Urządzenia do skanowania kodów kreskowych; 30216110-0 - Skanery komputerowe |
Warunki udziału w postępowaniu
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | 1. Warunkiem udziału w postępowaniu jest wniesienie przez Wykonawcę wadium w wysokości 7 000,00 zł do dnia 10 sierpnia 2026 roku, do godziny 12:00 w formach określonych w art. 97 ust. 7 Ustawy Pzp, tj.: 1) pieniądzu; 2) gwarancjach bankowych; 3) gwarancjach ubezpieczeniowych; 4) poręczeniach udzielanych przez podmioty, o których mowa w art. 6b ust. 5 pkt 2 ustawy z dnia 9 listopada 2000 r. o utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (Dz. U. z 2025 r. poz. 98 ze zm.). 2. Wadium wnoszone w pieniądzu wpłaca się przelewem na rachunek bankowy Centralnego Zamawiającego: 69 1020 4391 0000 6602 0196 0921 Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski Spółka Akcyjna w Warszawie z dopiskiem: „Wadium Zakup drobnego sprzętu komputerowego na potrzeby Urzędu Miasta Stalowej Woli oraz jednostek podległych” Uwaga! Za termin wniesienia wadium w formie pieniężnej zostanie przyjęty termin uznania na rachunku bankowym Centralnego Zamawiającego (wadium musi wpłynąć na wskazany rachunek bankowy Centralnego Zamawiającego najpóźniej przed upływem terminu składania ofert). 3. Wadium w innej formie niż pieniądz należy złożyć wraz z ofertą w oryginale w postaci elektronicznej z dopiskiem w treści wskazującym nazwę postępowania. Centralny Zamawiający zaleca użycie następującej nazwy zadania tj. „Modernizacja informatyczna Miasta Stalowej Woli - Zakup drobnego sprzętu komputerowego na potrzeby Urzędu Miasta Stalowej Woli oraz jednostek podległych”. 4. Gwarancja/poręczenie musi być podpisana przez przedstawiciela Gwaranta, jeżeli wymagają te go przepisy. 5. Wadium w formie poręczenia lub gwarancji musi obejmować cały okres związania ofertą, a beneficjentem takich dokumentów musi być Centralny Zamawiający Stalowowolskie Centrum Usług Wspólnych Al. Jana Pawła II 25A, 37-450 Stalowa Wola. 6. Z treści gwarancji/poręczenia winno wynikać bezwarunkowe i nieodwołalne zobowiązanie Gwaranta do wypłaty Centralnemu Zamawiającemu na jego pierwsze żądanie, pełnej kwoty wadium we wszystkich okolicznościach określonych w art. 98 ust. 6 ustawy Pzp. 7. Dowód wniesienia wadium w innej formie niż w pieniądzu musi zostać załączony do oferty. 8. Centralny Zamawiający dokonuje zwrotu wniesionego przez Wykonawców wadium w trybach i na zasadach określonych w art. 98 ustawy Pzp. |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-08-10 12:00 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →