Wyłonienie Wykonawcy w zakresie sukcesywnej dostawy materiałów zużywalnych dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Jagiellońskiego (z wyłączeniem Collegium Medicum UJ).
Zamawiający Uniwersytet Jagielloński (Kraków, Małopolskie) prowadził postępowanie „Wyłonienie Wykonawcy w zakresie sukcesywnej dostawy materiałów zużywalnych dla jednostek…”. Termin składania ofert minął 6 sierpnia 2026, 10:00. Planowany budżet: 435 000 zł.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- 435 000 zł
- Wadium
- Brak
- Termin składania ofert
- 6 sierpnia 2026, 10:00Zakończone
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=564, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,0 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
1 wpis- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
03 lipca 2026
Termin ofert: 6 sierpnia 2026 10:00
Kluczowe informacje
- 1
TerminTermin realizacji: 12 miesięcy.
- 2
KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.
- 3
ZakresPrzedmiot zamówienia: Wyłonienie Wykonawcy w zakresie sukcesywnej dostawy materiałów zużywalnych dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Jagiellońskiego (z wyłączeniem Collegium Medicum UJ).
- 4
ZakresSzacunkowa wartość zamówienia: 435 000,00 zł.
Kontekst Atlasu
- Podobne postępowanie tego zamawiającego z 2025 r. wygrał VWR International Spółką z ograniczoną odpowiedzialnością, który złożył jedyną ofertę.
- KIO z ostatnich 3 lat: Atlas łączy 5 orzeczeń z postępowaniami tego zamawiającego; w 2 sprawach odwołanie oddalono.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Uniwersytet Jagielloński |
| NIP | 6750002236 |
| Adres | ul. Gołębia 24, 31-007 Kraków |
| Region (NUTS) | PL213 – Małopolskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Wyłonienie Wykonawcy w zakresie sukcesywnej dostawy materiałów zużywalnych dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Jagiellońskiego (z wyłączeniem Collegium Medicum UJ). |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 38437000-7 - Pipety i akcesoria laboratoryjne |
| Dodatkowe kody CPV | 33793000-5 - Laboratoryjne wyroby szklane; 24000000-4 - Produkty chemiczne |
| Szacunkowa wartość zamówienia | 435 000 PLN |
Warunki udziału w postępowaniu
Warunki udziału w postępowaniu
- art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy PZP - szczegółowa regulacja zawarta w dokumentach zamówienia
- art. 108 ust.1 pkt 6 ustawy PZP - szczegółowa regulacja zawarta w dokumentach zamówienia
- art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy PZP - szczegółowa regulacja zawarta w dokumentach zamówienia
- art. 108 ust 1 pkt 1 i 2 ustawy PZP - szczegółowa regulacja zawarta w dokumentach zamówienia
- art. 108 ust. 1 pkt 3 oraz art. 109 ust. 1 pkt 1 ustawy PZP - szczegółowa regulacja zawarta w dokumentach zamówienia.
- art. 108 ust. 1 pkt 3 oraz art. 109 ust. 1 pkt 1 ustawy PZP - szczegółowa regulacja zawarta w dokumentach zamówienia
- Zamawiający wykluczy wykonawcę w przypadku zaistnienia okoliczności z art. 108 ust. 1 ustawy PZP, z zastrzeżeniem art. 110 ust. 2 ustawy PZP. Zamawiający wykluczy także wykonawcę na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13.04.2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspierani
- art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy PZP- szczegółowa regulacja zawarta w dokumentach zamówienia
- art. 108 ust 1 pkt 1 i 2 ustawy PZP- szczegółowa regulacja zawarta w dokumentach zamówienia
- art. 109 ust. 1pkt 7 ustawy PZP- szczegółowa regulacja zawarta w dokumentach zamówienia
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-08-06 10:00 |
Informacje dodatkowe
- 1)JEDZ, którego wzór stanowi załącznik nr 1 do formularza oferty;
- 2)oświadczenie wykonawcy o aktualności informacji zawartych w JEDZ złożonym do oferty;
- 3)informację z KRK w zakresach podanych przez zamawiającego;
- 4)zaświadczenie właściwego naczelnika US w zakresach podanych przez zamawiającego:
- 5)zaświadczenie albo inny dokument właściwej terenowej jednostki organizacyjnej ZUS lub właściwego oddziału regionalnego lub właściwej placówki terenowej KRUS;
- 6)odpis lub informację z KRS lub z CEiDG (o ile dotyczy);
- 7)oświadczenie wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej.
Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówienia na dodatkowe dostawy na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 8 ustawy PZP.
Stosownie do zapisów art. 139 ust. 1 ustawy PZP, zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokonana kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełnienia warunków udziału w postępowaniu.
Zasady finansowe określono w projektowanych postanowieniach umowy (załącznik nr 2 do SWZ).
- 1.Zamawiający informuje, iż przedmiot zamówienia może być finansowany lub współfinansowany w szczególności ze środków Unii Europejskiej lub innych środków, pozyskanych w ramach projektów lub umów bądź programów zewnętrznych albo grantów.
- 2.Umowa w sprawie realizacji przedmiotu zamówienia będzie zawarta na okres 12 miesięcy, licząc od daty zawarcia umowy z ewentualną możliwością jej przedłużenia o kolejne 12 miesięcy, pod warunkiem niewyczerpania kwoty określonej w zawartej umowie. W sytuacji niewyczerpania kwoty umowy do upływu 12 miesięcy i braku podpisania aneksu przedłużającego jej trwanie, umowa wygasa.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →