- Umowa zawartaCzęść 1SAFEROAD SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ· Włocławek3 oferty
- Bez rozstrzygnięciaCzęść 2Rozstrzygnięcie tej części zostanie opublikowane w odrębnym ogłoszeniu.
- Bez rozstrzygnięciaCzęść 3Rozstrzygnięcie tej części zostanie opublikowane w odrębnym ogłoszeniu.
UTRZYMANIE DRÓG KLASY G GP W PODZIALE NA 3 CZĘŚCI: CZĘŚĆ I – REJON GORZÓW WLKP. OD SKWIERZYNA I OD STRZELCE KRAJEŃSKIE, CZĘŚĆ II – REJON NOWA SÓL OD RACULA, CZĘŚĆ III – REJON SŁUBICE OD KROSNO ODRZ. OD SŁUBICE OD RZEPIN OD KORYTA.
Zamawiający Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Zielonej Górze (Zielona Góra, Lubuskie) rozstrzygnął postępowanie „UTRZYMANIE DRÓG KLASY G GP W PODZIALE NA 3 CZĘŚCI: CZĘŚĆ I – REJON GORZÓW WLKP. OD…”, wybierając ofertę wykonawcy SAFEROAD SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Złożono 3 oferty.
- Wartość całego ogłoszenia wynikowego
- Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 708 300 zł
- Liczba ofert
- 3 ofertyłącznie, 3 części
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=381, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,9 ofertyograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
6 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
03 grudnia 2025
Termin ofert: 23 stycznia 2026 09:30Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
20 stycznia 2026
Nowy termin: 6 lutego 2026 09:30Zmienia wersję 803616-2025
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
03 lutego 2026
Nowy termin: 11 lutego 2026 09:30Zmienia wersję 38870-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
09 lutego 2026
Nowy termin: 16 lutego 2026 09:30Zmienia wersję 79098-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
13 lutego 2026
Nowy termin: 23 lutego 2026 09:30Zmienia wersję 92219-2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcęBieżące
03 lipca 2026
3 oferty1 wykonawca
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Zielonej Górze |
| NIP | 9290116588 |
| Adres | ul. Bohaterów Westerplatte 31, 65-950 Zielona Góra |
| Region (NUTS) | PL432 – Lubuskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | UTRZYMANIE DRÓG KLASY G GP W PODZIALE NA 3 CZĘŚCI: CZĘŚĆ I – REJON GORZÓW WLKP. OD SKWIERZYNA I OD STRZELCE KRAJEŃSKIE, CZĘŚĆ II – REJON NOWA SÓL OD RACULA, CZĘŚĆ III – REJON SŁUBICE OD KROSNO ODRZ. OD SŁUBICE OD RZEPIN OD KORYTA. |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 90620000-9 - Usługi odśnieżania |
| Dodatkowe kody CPV | 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg; 45232410-9 - Roboty w zakresie kanalizacji ściekowej; 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg; 45233150-5 - Roboty w zakresie regulacji ruchu; 45233221-4 - Malowanie nawierzchi; 45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania; 45233280-5 - Wznoszenie barier drogowych; 45442121-1 - Malowanie budowli; 77211400-6 - Usługi wycinania drzew; 77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych; 90470000-2 - Usługi czyszczenia kanałów ściekowych; 90910000-9 - Usługi sprzątania; 63712710-3 - Usługi monitorowania ruchu |
| Szacunkowa wartość zamówienia | 221 398 005 PLN |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Część RES-0001 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0001 – Liczba złożonych ofert | 3 |
| Część RES-0002 – Wynik postępowania | Otwarte – w toku |
| Część RES-0003 – Wynik postępowania | Otwarte – w toku |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.