Dostawa produktów leczniczych
Zamawiający Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Św. Rafała w Czerwonej Górze (Chęciny, Świętokrzyskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa produktów leczniczych”, wybierając ofertę wykonawcy NOBIPHARM Sp. z o.o. Cena wybranej oferty: 15 120 zł. Złożono 1 ofertę.
- Cena wybranej oferty
- 15 120 zł
- Liczba ofert
- 1 oferta
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1108, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,7 ofertyograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
15 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
02 kwietnia 2026
Termin ofert: 4 maja 2026 11:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
03 lipca 2026
4 oferty1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcęBieżące
03 lipca 2026
1 oferta1 wykonawca - Wynik: wybrano wykonawców
03 lipca 2026
17 ofert2 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
03 lipca 2026
10 ofert2 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
06 lipca 2026
7 ofert1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
06 lipca 2026
18 ofert1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
07 lipca 2026
20 ofert4 wykonawcówZobacz treść tej wersji (archiwum) → - Wynik: wybrano wykonawcę
07 lipca 2026
57 ofert1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
07 lipca 2026
13 ofert1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wynik: bez wyboru
13 lipca 2026
2 ofertyOtwórz ogłoszenie → - Wynik: bez wyboru
13 lipca 2026
22 ofertOtwórz ogłoszenie → - Wynik: bez wyboru
16 lipca 2026
15 ofertZobacz treść tej wersji (archiwum) → - Wynik: bez wyboru
17 lipca 2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Wynik: wybrano wykonawców
06 sierpnia 2026
26 ofert6 wykonawcówZmienia wersję 466032-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) →
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcaWybrano ofertę firmy NOBIPHARM Sp. z o.o. (Warszawa).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 15 120,00 zł.
- 3
OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Św. Rafała w Czerwonej Górze |
| NIP | 9591289964 |
| Adres | ul. Czerwona Góra 10, 26-060 Chęciny |
| Region (NUTS) | PL721 – Świętokrzyskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Dostawa produktów leczniczych |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 33600000-6 - Produkty farmaceutyczne |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Liczba złożonych ofert | 1 |
Informacje dodatkowe
Zamawiający żąda od Wykonawców wniesienia wadium, każda oferta musi być zabezpieczona wadium w wysokości jak w poniższej tabeli:
Numer zadania Wysokość wadium
Zadanie nr 3 200,00 zł
Zadanie nr 8 300,00 zł
Zadanie nr 20 320,00 zł
Zadanie nr 28 170,00 zł
Zadanie nr 36 320,00 zł
Zadanie nr 37 120,00 zł
Zadanie nr 39 280,00 zł
Zadanie nr 40 150,00 zł
Zadanie nr 42 140,00 zł
Zadanie nr 43 1 270,00 zł
Zadanie nr 52 150,00 zł
Zadanie nr 53 130,00 zł
Zadanie nr 57 130,00 zł
Zadanie nr 63 480,00 zł
Zadanie nr 66 190,00 zł
Zadanie nr 75 550,00 zł
Zadanie nr 81 370,00 zł
Zadanie nr 86 110,00 zł
Zadanie nr 88 350,00 zł
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.