- Umowa zawartaCzęść 5IMMUNIQ BEATA SOLON-GOGOL· ŻoryCena wybranej oferty15 897 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 6IMMUNIQ BEATA SOLON-GOGOL· ŻoryCena wybranej oferty13 771 zł1 oferta
RZP/PN/3/26 Jednorazowe dostawy odczynników diagnostycznych i chemicznych dla jednostek Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
Zamawiający Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach (Katowice, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „RZP/PN/3/26 Jednorazowe dostawy odczynników diagnostycznych i chemicznych dla jednostek…”, wybierając ofertę wykonawcy IMMUNIQ BEATA SOLON-GOGOL. Łączna wartość ofert: 29 668 zł. Złożono 3 oferty.
- Łączna wartość ofert
- 29 668 zł
- Liczba ofert
- 3 ofertyłącznie, 2 części
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=2718, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~5,5 ofertograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
5 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
20 marca 2026
Termin ofert: 7 kwietnia 2026 10:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: bez wyboru
29 maja 2026
0 ofertOtwórz ogłoszenie → - Wynik: bez wyboru
29 maja 2026
0 ofertOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
29 maja 2026
2 oferty1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcęBieżące
02 lipca 2026
3 oferty1 wykonawca
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcaWybrano ofertę firmy IMMUNIQ BEATA SOLON-GOGOL (Żory).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 29 668,00 zł.
- 3
OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach |
| REGON | 000289035 |
| Adres | Poniatowskiego 15, 40-055 Katowice |
| Region (NUTS) | PL22A – Śląskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | RZP/PN/3/26 Jednorazowe dostawy odczynników diagnostycznych i chemicznych dla jednostek Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 33696300-8 - Odczynniki chemiczne |
| Dodatkowe kody CPV | 33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Część RES-0001 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0001 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część RES-0002 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0002 – Liczba złożonych ofert | 1 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.