Wersja archiwalnaTo ogłoszenie z 2026-07-01 zostało zastąpione nowszą wersją.Przejdź do aktualnej wersji →
To ogłoszenie ma nowszą wersję (sprostowanie).

Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.

Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →
ZakończoneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Zakup, dostawa i serwis fabrycznie nowych pojazdów specjalistycznych oraz szkolenia w zakresie przewidzianym przez Zamawiającego

Zamawiający Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania w m. st. Warszawie sp. z o.o. (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Zakup, dostawa i serwis fabrycznie nowych pojazdów specjalistycznych oraz szkolenia w…”. Termin składania ofert minął 31 lipca 2026, 11:00.

Otwórz na TED
Termin składania ofert
31 lipca 2026, 11:00
Zakończone
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 575 000 zł
Konkurencyjność
~2,4 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

6 wpisów

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    TerminTermin realizacji: 240 dni.

  • 2

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.

  • 3

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Zakup, dostawa i serwis fabrycznie nowych pojazdów specjalistycznych oraz szkolenia w zakresie przewidzianym przez Zamawiającego.

Kontekst Atlasu

  • Podobne postępowanie tego zamawiającego z 2025 r. wygrał APRIVA Sp. z o.o. sp. k. przy 2 ofertach.
  • W ostatnich 3 latach Atlas powiązał z postępowaniami tego zamawiającego 13 orzeczeń KIO; w 8 sprawach odwołanie oddalono. Dla skali: 178 rozstrzygnięć tego zamawiającego w bazie.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania w m. st. Warszawie sp. z o.o.

NIP

5272391342

Adres

ul. Obozowa 43, 01-161 Warszawa

Region (NUTS)

PL911 – Mazowieckie

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Zakup, dostawa i serwis fabrycznie nowych pojazdów specjalistycznych oraz szkolenia w zakresie przewidzianym przez Zamawiającego

Rodzaj zamówienia

Dostawy

Główny kod CPV

34144000-8 - Pojazdy silnikowe specjalnego zastosowania

Dodatkowe kody CPV

34144500-3 - Pojazdy do transportu odpadów i ścieków

Sekcja 3

Warunki udziału w postępowaniu

Warunki udziału w postępowaniu

  • art. 108 ust. 1 pkt 1 i pkt 2 ustawy Pzp
  • art.108 ust. 1 pkt 1 i pkt 2 ustawy Pzp
  • art. 108 ust. 1 pkt 6 ustawy Pzp
  • art. 108 ust. 1 pkt 1 lit. h i pkt 2 ustawy Pzp
  • 108 ust. 1 pkt 3 ustawy Pzp
  • art. 108 ust. 1 pkt 3 ustawy Pzp
  • art. 108 ust. 1 pkt 1 ustawy Pzp; art., 108 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp, art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (tekst jedn. Dz.U. z 2025 r. poz. 514)
  • art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp
  • art. 108 ust. 1 pkt 1 i pkt 2 ustawy Pzp oraz Zamawiający wykluczy z postępowania Wykonawców w stosunku do których zachodzą przesłanki wykluczenia wskazane w art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabi
Sekcja 4

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Termin składania ofert

2026-07-31 11:00

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

34144000-8Pojazdy silnikowe specjalnego zasto…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
575 000 zł
Próbka: 210 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
245 379 zł1 386 057 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 140 678 zł
Źródło próbki
CPV 34144· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
245 379 zł
Mediana
575 000 zł
Górny kwartyl
1 386 057 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Historia

Poprzednie edycje tego zamówienia

To zamówienie wraca cyklicznie. Zobacz wcześniejszych zwycięzców, kwalifikowane wartości rozstrzygnięć i poziom konkurencji.

  1. 2026wygrał(a): APRIVA Sp. z o.o. sp. k.4,8 mln zł2 ofertywynik →
  2. 2026wygrał(a): APRIVA sp. z o.o. sp. k.7,1 mln złoferty b.d.wynik →

Dopasowanie automatyczne: ten sam zamawiający i zbieżne tokeny tytułu postępowania. Każda część rozstrzygnięcia jest liczona raz (wartość umowy, a przy jej braku cena zwycięska); całe ogłoszenie jest fallbackiem tylko dla starszego wyniku bez zapisu części. Kwota nie jest przypisana widocznemu wykonawcy.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 31.07.2026, 11:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania w m. st. Warszawie sp. z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 34144000-8 - Pojazdy silnikowe specjalnego zastosowania. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.