Dostawa używanego pojazdu do czyszczenia kanalizacji i odkup pojazdu używanego
Zamawiający Miejskie Zakłady Komunalne Sp. z o.o.w Kostrzynie nad Odrą (Kostrzyn Nad Odrą, Lubuskie) prowadzi postępowanie „Dostawa używanego pojazdu do czyszczenia kanalizacji i odkup pojazdu używanego”. Termin składania ofert upływa 5 października 2026, 12:00. Wadium: 10 000 zł.
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 595 000 zł
- Wadium
- 10 000 zł
- Termin składania ofert
- 5 października 2026, 12:0028d 20h
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=257, dane: BZP/TED, stan na 6 września 2026)
- ~1,9 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
1 wpis- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
28 sierpnia 2026
Termin ofert: 5 października 2026 12:00
Kluczowe informacje
- 1
ZakresDostarczony pojazd ma spełniać konkretne parametry techniczne, w tym przebieg podwozia nie większy niż 50.000 km oraz ograniczenia motogodzin dla pomp i przystawki odbioru mocy, a pierwsza rejestracja nie może być wcześniej niż w 2024 roku.
- 2
ZakresRealizacja następuje na koszt i ryzyko dostawcy, który ma dostarczyć, uruchomić i przeprowadzić jazdę próbną pojazdu, a zamawiający wymaga pojazdu kompletnego i gotowego do eksploatacji bez dodatkowych zakupów i inwestycji.
- 3
ZakresWykonawca ma dostarczyć wraz z pojazdem instrukcje, książki serwisowe, minimum dwa komplety kluczyków oraz dokumenty umożliwiające rejestrację, w tym aktualne badanie techniczne, dowód rejestracyjny i ubezpieczenie OC.
Kontekst Atlasu
- Ten zamawiający unieważnia częściej niż inni: 28% jego postępowań z ostatnich 3 lat nie zakończyło się wyborem wykonawcy (w kraju: 14%).
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem