- Umowa zawartaCzęść 1APRIVA Sp. z o.o. sp. k.· PoznańCena wybranej oferty2 361 600 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 2APRIVA Sp. z o.o. sp. k.· PoznańCena wybranej oferty2 435 400 zł1 oferta
Zakup, dostawa i serwis używanych pojazdów specjalistycznych do mycia i dezynfekowania pojemników na odpady oraz szkolenia w zakresie przewidzianym przez Zamawiającego
Zamawiający Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania w m. st. Warszawie sp. z o.o. (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup, dostawa i serwis używanych pojazdów specjalistycznych do mycia i dezynfekowania…”, wybierając ofertę wykonawcy APRIVA Sp. z o.o. sp. k. Łączna wartość ofert: 4 797 000 zł. Złożono 2 oferty.
- Łączna wartość ofert
- 4 797 000 zł
- Liczba ofert
- 2 ofertyłącznie, 2 części
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1477, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,4 ofertyograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
19 lutego 2026
Termin ofert: 6 marca 2026 11:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcęBieżące
16 kwietnia 2026
2 oferty1 wykonawca
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcaWybrano ofertę firmy APRIVA Sp. z o.o. sp. k. (Poznań).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 4 797 000,00 zł.
- 3
OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty.
- 4
OfertyDo każdego z dwóch zadań wpłynęła po jednej ofercie.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania w m. st. Warszawie sp. z o.o. |
| NIP | 5272391342 |
| Adres | ul. Obozowa 43, 01-161 Warszawa |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Zakup, dostawa i serwis używanych pojazdów specjalistycznych do mycia i dezynfekowania pojemników na odpady oraz szkolenia w zakresie przewidzianym przez Zamawiającego |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 34144000-8 - Pojazdy silnikowe specjalnego zastosowania |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Część RES-0001 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0001 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0002 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0002 – Liczba złożonych ofert | 1 |
Informacje dodatkowe
Uwaga numeracja przeniesiona z SWZ: 12.6.4. Zamawiający w celu potwierdzenia zgodności oferowanych dostaw z wymaganiami określonymi w opisie przedmiotu zamówienia, żąda złożenia wraz z ofertą nw. przedmiotowych środków dowodowych, tj.: 12.6.4.1. W przypadku, gdy Wykonawca powołuje się na rozwiązania równoważne ma on obowiązek wykazać (poprzez załączenie do oferty odpowiednich dowodów), że oferowane przez niego dostawy w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia.
UWAGA: Jeżeli Wykonawca nie złoży wraz z ofertą ww. przedmiotowych środków dowodowych lub złożone przedmiotowe środki dowodowe będą niekompletne, Zamawiający będzie wzywał Wykonawcę do ich złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.
Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).