Konsorcjum, pozostali wykonawcy: Wodpol spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Budowa i przebudowa kompleksu obiektów budowlanych wraz z wyposażeniem, infrastrukturą techniczną, zagospodarowaniem terenu w ramach zadania pn. „PODKARPACKIE CENTRUM MEDYCYNY DZIECIĘCEJ”
Zamawiający Szpital Wojewódzki nr 2 im. Św.jadwigi Królowej w Rzeszowie (Rzeszów, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa i przebudowa kompleksu obiektów budowlanych wraz z wyposażeniem, infrastrukturą…”, wybierając 4 wykonawców. Cena wybranej oferty: 1 297 682 575 zł.
- Cena wybranej oferty
- 1 297 682 575 zł
- Liczba ofert
- Brak danych
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=4928, dane: BZP/TED, stan na 6 września 2026)
- ~5,1 ofertwysokatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
12 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
19 września 2025
Termin ofert: 24 października 2025 12:00Otwórz ogłoszenie → - Sprostowanie
17 października 2025
Nowy termin: 28 października 2025 12:00Zmienia wersję c37053d8-43c1-4349-b1d9-1a3290d8f590-02
Otwórz ogłoszenie → - Sprostowanie
21 października 2025
Nowy termin: 31 października 2025 12:00Zmienia wersję 8a35f358-c58f-410d-b5ec-40b1f043ac92-02
Otwórz ogłoszenie → - Sprostowanie
28 października 2025
Nowy termin: 5 listopada 2025 12:00Zmienia wersję d29f8d8d-397f-494b-b1f6-1ee7dabc12db-02
Otwórz ogłoszenie → - Sprostowanie
29 października 2025
Nowy termin: 12 listopada 2025 12:00Zmienia wersję b64ba5f2-b042-43cd-a200-31627856e696-02
Otwórz ogłoszenie → - Sprostowanie
06 listopada 2025
Nowy termin: 21 listopada 2025 12:00Zmienia wersję 83367110-42b1-4030-a863-b28ad6d5e12e-02
Otwórz ogłoszenie → - Sprostowanie
14 listopada 2025
Nowy termin: 24 listopada 2025 12:00Zmienia wersję 26ef202b-4832-4d13-be21-6c0078b11732-02
Otwórz ogłoszenie → - Sprostowanie
18 listopada 2025
Nowy termin: 28 listopada 2025 12:00Zmienia wersję ab729123-fe0c-4b3c-9ecb-a11856181e29-02
Otwórz ogłoszenie → - Sprostowanie
21 listopada 2025
Nowy termin: 3 grudnia 2025 12:00Zmienia wersję e345ccf4-ace5-4371-8928-9643e708e0b7-02
Otwórz ogłoszenie → - Sprostowanie
25 listopada 2025
Nowy termin: 5 grudnia 2025 12:00Zmienia wersję 33467180-965a-434f-a622-889e97e86717-02
Otwórz ogłoszenie → - Sprostowanie
01 grudnia 2025
Nowy termin: 8 grudnia 2025 12:00Zmienia wersję dd3cd394-4371-4d82-ae88-df1ed8570273-02
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
01 lipca 2026
4 wykonawców
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcyWybrano 4 wykonawców: Adamietz Spółka Akcyjna (Strzelce Opolskie), Wodpol spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Żywiec), Budimex Spółka Akcyjna (Warszawa) oraz PORR Spółka Akcyjna (Warszawa).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 1 297 682 574,54 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem