Grupowe ubezpieczenie na życie dla pracowników Spółki oraz członków ich rodzin na lata 2026-2029
Zamawiający Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Grupowe ubezpieczenie na życie dla pracowników Spółki oraz członków ich rodzin na lata…”, wybierając ofertę wykonawcy VIENNA LIFE TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ NA ŻYCIE SPÓŁKA AKCYJNA VIENNA INSURANCE GROUP. Cena wybranej oferty: 23 155 146 zł. Złożono 2 oferty.
- Cena wybranej oferty
- 23 155 146 zł
- Liczba ofert
- 2 oferty
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=542, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,3 ofertyumiarkowanatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
4 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
29 października 2025
Termin ofert: 28 listopada 2025 10:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
25 listopada 2025
Nowy termin: 1 grudnia 2025 10:00Zmienia wersję 715971-2025
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
01 grudnia 2025
Nowy termin: 8 grudnia 2025 10:00Zmienia wersję 782663-2025
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcęBieżące
25 czerwca 2026
1 wykonawca
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcaWybrano ofertę firmy VIENNA LIFE TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ NA ŻYCIE SPÓŁKA AKCYJNA VIENNA INSURANCE GROUP (Warszawa).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 23 155 146,00 zł.
- 3
OfertyZłożono 2 oferty.
- 4
Umowa dotyczy grupowego ubezpieczenia na życie na 36 miesięcy.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. |
| NIP | 5272432041 |
| Adres | ul. Mszczonowska 4, 02-337 Warszawa |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Grupowe ubezpieczenie na życie dla pracowników Spółki oraz członków ich rodzin na lata 2026-2029 |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 66511000-5 - Usługi ubezpieczeń na życie |
| Dodatkowe kody CPV | 66511000-5 - Usługi ubezpieczeń na życie; 66511000-5 - Usługi ubezpieczeń na życie |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Liczba złożonych ofert | 2 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →