rozwojowe oraz pokrewne usługi doradcze – Przeprowadzenie badania ewaluacyjnego pt. „Wpływ działań informacyjno-promocyjnych w ramach FEWiM 2021-2027 na rozpoznawalność pojęć związanych z Funduszami Europejskimi”
Zamawiający Województwo Warmińsko-Mazurskie (Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął postępowanie „rozwojowe oraz pokrewne usługi doradcze – Przeprowadzenie badania ewaluacyjnego pt.…”, wybierając ofertę wykonawcy EVALU Sp. z o.o. Cena wybranej oferty: 198 451 zł. Złożono 5 ofert.
- Cena wybranej oferty
- 198 451 zł
- Liczba ofert
- 5 ofert
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=430, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,9 ofertyumiarkowanatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
17 marca 2026
Termin ofert: 16 kwietnia 2026 10:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
09 kwietnia 2026
Nowy termin: 23 kwietnia 2026 10:00Zmienia wersję 184975-2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcęBieżące
25 czerwca 2026
5 ofert1 wykonawca
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcaWybrano ofertę firmy EVALU Sp. z o.o. (Warszawa).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 198 451,47 zł.
- 3
OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Województwo Warmińsko-Mazurskie |
| NIP | 7393890447 |
| Adres | Emilii Plater 1, 10-562 Olsztyn |
| Region (NUTS) | PL622 – Warmińsko-mazurskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Przeprowadzenie badania ewaluacyjnego pt. „Wpływ działań informacyjno-promocyjnych w ramach FEWiM 2021-2027 na rozpoznawalność pojęć związanych z Funduszami Europejskimi” |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 73000000-2 - Usługi badawcze i eksperymentalno-rozwojowe oraz pokrewne usługi doradcze |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Liczba złożonych ofert | 5 |
Informacje dodatkowe
- 4.Jeżeli w kraju, w którym Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania lub miejsce zamieszkania ma osoba, której dokument dotyczy, nie wydaje się dokumentów, o których mowa w ust. 2 lub gdy dokumenty te nie odnoszą się do wszystkich przypadków, o których mowa w art. 108 ust. 1 pkt 1, 2 i 4 ustawy Pzp, zastępuje się je odpowiednio w całości lub w części dokumentem zawierającym odpowiednio oświadczenie Wykonawcy, ze wskazaniem osoby albo osób uprawnionych do jego reprezentacji, lub oświadczenie osoby, której dokument miał dotyczyć, złożone pod przysięgą, lub, jeżeli w kraju, w którym Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania lub miejsce zamieszkania ma osoba, której dokument miał dotyczyć, nie ma przepisów o oświadczeniu pod przysięgą, złożone przed organem sądowym lub administracyjnym, notariuszem, organem samorządu zawodowego lub gospodarczego, właściwym ze względu na siedzibę lub miejsce zamieszkania Wykonawcy lub miejsce zamieszkania osoby, której dokument miał dotyczyć. Przepis ust. 3 stosuje się.
- 5.Wykonawca wpisany do urzędowego wykazu zatwierdzonych wykonawców lub wykonawca certyfikowany przez jednostki certyfikujące spełniające wymogi europejskich norm certyfikacji może, zamiast odpowiednich podmiotowych środków dowodowych, o których mowa w ustawie i rozporządzeniu, złożyć zaświadczenie o wpisie do urzędowego wykazu wydane przez właściwy organ lub certyfikat wydany przez właściwą jednostkę certyfikującą kraju, w którym wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania, wskazujące na podmiotowe środki dowodowe stanowiące podstawę wpisu lub uzyskania certyfikacji, chyba że zamawiający ma uzasadnione podstawy do zakwestionowania informacji wynikających z zaświadczenia lub certyfikatu.
- 6.Przepisy ust. 5 stosuje się odpowiednio do podmiotowych środków dowodowych dotyczących podmiotu udostępniającego zasoby na zasadach określonych w art. 118 ustawy Pzp oraz podwykonawcy niebędącego podmiotem udostępniającym zasoby na takich zasadach.
Program Regionalny Fundusze Europejskie dla Warmii i Mazur 2021-2027, priorytet 13 Pomoc Techniczna EFRR, Działanie 13.1 Pomoc Techniczna EFRR.
Ze względów technicznych wskazano datę początkową 18.05.2026 r. Termin wykonania zamówienia: 174 dni od dnia zawarcia umowy.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →