Usługa organizacji i poprowadzenia dwu- i trzydniowych szkoleń
Zamawiający Województwo Warmińsko-Mazurskie (Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie) prowadzi postępowanie „Usługa organizacji i poprowadzenia dwu- i trzydniowych szkoleń”. Termin składania ofert upływa 15 września 2026, 10:00.
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Termin składania ofert
- 15 września 2026, 10:0015d 4h
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 84 422 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=134, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,0 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
1 wpis- Ogłoszenie o zamówieniu - usługi społeczne (UE)Bieżące
28 sierpnia 2026
Termin ofert: 15 września 2026 10:00
Kluczowe informacje
- 1
TerminTermin składania ofert upływa 15 września 2026 roku o godzinie 10:00.
- 2
KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.
- 3
ZakresPrzedmiot zamówienia: Usługa organizacji i poprowadzenia dwu- i trzydniowych szkoleń.
Kontekst Atlasu
- Tu trzeba liczyć się z konkurencją: postępowania tego zamawiającego z ostatnich 3 lat przyciągały średnio 6,1 ofert (średnia krajowa: 3,7), a tylko 15% miało jedną ofertę.
- W ostatnich 3 latach Atlas powiązał z postępowaniami tego zamawiającego 5 orzeczeń KIO; w 1 sprawie odwołanie uwzględniono, a w 2 oddalono. Dla skali: 172 rozstrzygnięcia tego zamawiającego w bazie.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Województwo Warmińsko-Mazurskie |
| NIP | 7393890447 |
| Adres | Emilii Plater 1, 10-562 Olsztyn |
| Region (NUTS) | PL622 – Warmińsko-mazurskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Usługa organizacji i poprowadzenia dwu- i trzydniowych szkoleń |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 80500000-9 - Usługi szkoleniowe |
Warunki udziału w postępowaniu
Warunki udziału w postępowaniu
- PODSTAWY WYKLUCZENIA: 1. O udzielenie zamówienia mogą się ubiegać Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu na podstawie art. 108 ust. 1 ustawy Pzp. 2. Wykonawca nie podlega wykluczeniu w okolicznościach określonych w art. 108 ust. 1 pkt 1, 2 i 5, jeżeli udowodni Zamawiającemu, że spełnił łączni
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-09-15 10:00 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.