ZakończoneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

„Zakup nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego wraz z wyposażeniem przez Gminę Ojrzeń w celu zarządzania klęskami i katastrofami”

Zamawiający Gmina Ojrzeń (Ojrzeń, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Zakup nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego wraz z wyposażeniem przez Gminę…”. Termin składania ofert minął 14 sierpnia 2024, 10:00.

Otwórz na TED
Zamawiający: Gmina OjrzeńOjrzeń, Mazowieckieopublikowano 16 lipca 2024
Termin składania ofert
14 sierpnia 2024, 10:00
Zakończone
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 1 030 325 zł
Konkurencyjność
~2,4 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące

    16 lipca 2024

    Termin ofert: 14 sierpnia 2024 10:00
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa

Gmina Ojrzeń

Miejscowość

Ojrzeń

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa

„Zakup nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego wraz z wyposażeniem przez Gminę Ojrzeń w celu zarządzania klęskami i katastrofami”

Główny Kod CPV

34144210-3 - Wozy strażackie

Część nr LOT-0001

„Zakup nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego wraz z wyposażeniem przez Gminę Ojrzeń w celu zarządzania klęskami i katastrofami”

Sekcja 3

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Procedura otwarta

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

34144210-3Wozy strażackie
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
1 030 325 zł
Próbka: 106 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
411 128 zł1 400 000 zł
Rozstęp międzykwartylowy
988 872 zł
Źródło próbki
CPV 34144210· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
411 128 zł
Mediana
1 030 325 zł
Górny kwartyl
1 400 000 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 14.08.2024, 10:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Gmina Ojrzeń prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Ojrzeń.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 34144210-3 - Wozy strażackie. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.