Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na budowę budynków mieszkalnych wielorodzinnych oraz infrastruktury technicznej, przewidzianej do realizacji w Łodzi przy ulicy Cegielnianej/Ustronnej na działkach o nr ewid. 452/7, 213/6, 211/4 obręb G-44
Zamawiający Widzewskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. (Łódź, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na budowę budynków mieszkalnych…”, wybierając ofertę wykonawcy 4 IDEA KAROL SITARSKI. Cena wybranej oferty: 430 000 zł. Złożono 5 ofert.
- Cena wybranej oferty
- 430 000 zł
- Liczba ofert
- 5 ofert
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=791, dane: BZP/TED, stan na 6 września 2026)
- ~3,5 ofertyumiarkowanatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
12 marca 2026
Termin ofert: 15 kwietnia 2026 12:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcęBieżące
18 czerwca 2026
5 ofert1 wykonawca
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcaWybrano ofertę firmy 4 IDEA KAROL SITARSKI (Kielce).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 430 000,00 zł.
- 3
OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert.
- 4
Zamówienie obejmuje uzyskanie decyzji o pozwoleniu na budowę oraz opracowanie pełno branżowego projektu technicznego.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem