ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Pełnienie nadzoru inwestorskiego dla zadania pn.: „Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego z częścią garażową (...) na nieruchomości położonej w Łodzi przy ul. Lubelskiej 7(...)”

Zamawiający Widzewskie TBS Sp. z o.o. (Łódź, Łódzkie) prowadził postępowanie „Pełnienie nadzoru inwestorskiego dla zadania pn.: Budowa budynku mieszkalnego…”. Termin składania ofert minął 2 września 2026, 18:00. Wadium: 2000 zł.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Widzewskie TBS Sp. z o.o.Łódź, Łódzkieopublikowano 25 sierpnia 2026
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 184 750 zł
Wadium
2000 zł
Termin składania ofert
2 września 2026, 18:00
Zakończone
Konkurencyjność
~3,5 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena70%Doświadczenie zawodowe Koordynatora30%

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. OgłoszenieBieżące

    25 sierpnia 2026

    Termin ofert: 2 września 2026 18:00

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 70%, Doświadczenie zawodowe Koordynatora 30%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Pełnienie nadzoru inwestorskiego dla zadania pn.: „Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego z częścią garażową (...) na nieruchomości położonej w Łodzi przy ul. Lubelskiej….

  • 3

    RyzykoWadium: 2 000,00 zł.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail