ŚWIADCZENIE USŁUGI SUKCESYWNEGO ODBIORU I ZAGOSPODAROWANIA ODPADÓW O KODZIE 19 12 12 – ZMIELONE ODPADY WIELKOGABARYTOWE
Zamawiający Celowy Związek Gmin Czg-12 (Długoszyn, Lubuskie) rozstrzygnął postępowanie „ŚWIADCZENIE USŁUGI SUKCESYWNEGO ODBIORU I ZAGOSPODAROWANIA ODPADÓW O KODZIE 19 12 12 –…”, wybierając ofertę wykonawcy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe LS-PLUS Sp. z o. o. Cena wybranej oferty: 2 544 000 zł. Złożono 3 oferty.
- Cena wybranej oferty
- 2 544 000 zł
- Liczba ofert
- 3 oferty
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=381, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,9 ofertyograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
13 października 2025
Termin ofert: 18 listopada 2025 10:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcęBieżące
20 stycznia 2026
3 oferty1 wykonawca
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcaWybrano ofertę firmy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe LS-PLUS Sp. z o. o. (Poznań).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 2 544 000,00 zł.
- 3
OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | CELOWY ZWIĄZEK GMIN CZG-12 |
| Miejscowość | Długoszyn |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | ŚWIADCZENIE USŁUGI SUKCESYWNEGO ODBIORU I ZAGOSPODAROWANIA ODPADÓW O KODZIE 19 12 12 – ZMIELONE ODPADY WIELKOGABARYTOWE |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 90500000-2 - Usługi związane z odpadami |
| Dodatkowe kody CPV | 90512000-9 - Usługi transportu odpadów; 90514000-3 - Usługi recyklingu odpadów |
| Szacunkowa wartość zamówienia | 2 384 000 PLN |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Liczba złożonych ofert | 3 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.