Świadczenie usługi 3 letniego serwisu pogwarancyjnego 3750 urządzeń drukujących Kyocera ECOSYS M2040dn w Oddziałach i Centrali ZUS w podziale na 4 części
Zamawiający Zakład Ubezpieczeń Społecznych (Opole, Opolskie) prowadził postępowanie „Świadczenie usługi 3 letniego serwisu pogwarancyjnego 3750 urządzeń drukujących Kyocera…”. Termin składania ofert minął 4 sierpnia 2025, 10:00. Wadium: 21 000 zł.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podano
- Wadium
- 21 000 zł
- Termin składania ofert
- 4 sierpnia 2025, 10:00Zakończone
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=107, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~1,9 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
27 czerwca 2025
Termin ofert: 4 sierpnia 2025 10:00 - Wynik: wybrano wykonawcę
18 grudnia 2025
15 ofert1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Zakład Ubezpieczeń Społecznych |
| Miejscowość | Opole |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Świadczenie usługi 3 letniego serwisu pogwarancyjnego 3750 urządzeń drukujących Kyocera ECOSYS M2040dn w Oddziałach i Centrali ZUS w podziale na 4 części |
| Główny Kod CPV | 50323000-5 - Naprawa i konserwacja komputerowych urządzeń peryferyjnych |
| Część nr LOT-0001 | Część 1 zamówienia - dla Centrali ZUS, Oddziału ZUS w Białymstoku, Oddziału ZUS w Biłgoraju, Oddziału ZUS w Lublinie, I Oddziału ZUS w Łodzi, Oddziału ZUS w Płocku, Oddziału ZUS w Radomiu, Oddziału ZUS w Siedlcach, I Oddziału ZUS w Warszawie, II Oddziału ZUS w Warszawie, III Oddziału ZUS w Warszawie |
| Część nr LOT-0002 | Część 2 zamówienia – dla Oddziału ZUS w Bielsku - Białej, Oddziału ZUS w Chrzanowie, Oddziału ZUS w Jaśle, Oddziału ZUS w Kielcach, Oddziału ZUS w Krakowie, Oddziału ZUS w Nowym Sączu, Oddziału ZUS w Rybniku, Oddziału ZUS w Rzeszowie, Oddziału ZUS w Sosnowcu, Oddziału ZUS w Tarnowie |
| Część nr LOT-0003 | Część 3 zamówienia – dla Oddziału ZUS w Chorzowie, Oddziału ZUS w Częstochowie, Oddziału ZUS w Gorzowie Wlkp., Oddziału ZUS w Legnicy, Oddziału ZUS w Opolu, Oddziału ZUS w Ostrowie Wlkp., I Oddziału ZUS w Poznaniu, II Oddziału ZUS w Poznaniu, Oddziału ZUS w Wałbrzychu, Oddziału ZUS we Wrocławiu, Oddziału ZUS w Zabrzu, Oddziału ZUS w Zielonej Górze |
| Część nr LOT-0004 | Część 4 zamówienia – dla Oddziału ZUS w Bydgoszczy, Oddziału ZUS w Elblągu, Oddziału ZUS w Gdańsku, Oddziału ZUS w Koszalinie, II Oddziału ZUS w Łodzi, Oddziału ZUS w Olsztynie, Oddziału ZUS w Pile, Oddziału ZUS w Słupsku, Oddziału ZUS w Szczecinie, Oddziału ZUS w Tomaszowie Mazowieckim, Oddziału ZUS w Toruniu. |
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | Wykonawca składający ofertę jest zobowiązany wnieść wadium w wysokości 21 000,00 zł (słownie: dwadzieścia jeden tysięcy złotych 00/100 groszy). |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
Termin wykonania zamówienia: od dnia podpisania umowy, nie wcześniej jednak niż od 01.01.2026r. na okres 36 miesięcy lub do wyczerpania wartości umowy dla danej części zamówienia.
Termin wykonania zamówienia: od dnia podpisania umowy, nie wcześniej jednak niż od 01.01.2026r. na okres 36 miesięcy lub do wyczerpania wartości umowy dla danej części zamówienia.
Termin wykonania zamówienia: od dnia podpisania umowy, nie wcześniej jednak niż od 01.01.2026r. na okres 36 miesięcy lub do wyczerpania wartości umowy dla danej części zamówienia.
Termin wykonania zamówienia: od dnia podpisania umowy, nie wcześniej jednak niż od 01.01.2026r. na okres 36 miesięcy lub do wyczerpania wartości umowy dla danej części zamówienia.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →