- UnieważnionaCzęść 52
- UnieważnionaCzęść 531 oferta
- Umowa zawartaCzęść 51Cirro Sp. z o.o.· BiałystokCena wybranej oferty316 602 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 54Dutchmed PL Sp. z o.o.· BydgoszczCena wybranej oferty179 280 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 55KROBAN Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością· ŁódźCena wybranej oferty57 758 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 56Dutchmed PL Sp. z o.o.· BydgoszczCena wybranej oferty204 120 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 57HemoFuture Artur Nurczyk· StraszynCena wybranej oferty283 392 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 58Solventum Poland Sp. z o.o.· WrocławCena wybranej oferty58 968 zł1 oferta
331/PN/2025 - Dostawa wyrobów medycznych jednorazowego użytku o profilu anestezjologicznym dla UCK
Zamawiający Uniwersyteckie Centrum Kliniczne (Gdańsk, Pomorskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „331/PN/2025 - Dostawa wyrobów medycznych jednorazowego użytku o profilu…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość ofert: 1 100 120 zł. Złożono 7 ofert.
- Łączna wartość ofert
- 1 100 120 zł
- Liczba ofert
- 7 ofertłącznie, 8 części
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=2648, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,0 ofertyograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
12 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
19 listopada 2025
Termin ofert: 30 grudnia 2025 09:30Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
22 grudnia 2025
Nowy termin: 12 stycznia 2026 09:30Zmienia wersję 767095-2025
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
08 stycznia 2026
Nowy termin: 16 stycznia 2026 09:30Zmienia wersję 850222-2025
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
14 stycznia 2026
Nowy termin: 23 stycznia 2026 09:30Zmienia wersję 9178-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
16 stycznia 2026
Nowy termin: 28 stycznia 2026 09:30Zmienia wersję 26605-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
26 stycznia 2026
Nowy termin: 30 stycznia 2026 09:30Zmienia wersję 33613-2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
11 czerwca 2026
25 ofert10 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
16 czerwca 2026
29 ofert16 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
16 czerwca 2026
28 ofert14 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
17 czerwca 2026
7 ofert5 wykonawców - Wynik: wybrano wykonawców
17 czerwca 2026
16 ofert11 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
17 czerwca 2026
15 ofert9 wykonawcówOtwórz ogłoszenie →
Analiza wyniku postępowania
- 1
DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: Nie otrzymano ofert.
- 2
OfertyW postępowaniu złożono 7 ofert.
- 3
Postępowanie dotyczyło dostawy wyrobów medycznych jednorazowego użytku o profilu anestezjologicznym na 24 miesiące.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Uniwersyteckie Centrum Kliniczne |
| NIP | 9570730409 |
| Adres | ul. Dębinki 7, 80-952 Gdańsk |
| Region (NUTS) | PL633 – Pomorskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | 331/PN/2025 - Dostawa wyrobów medycznych jednorazowego użytku o profilu anestezjologicznym dla UCK |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 33171000-9 - Przyrządy do anestezji i resuscytacji |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Część RES-0001 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część RES-0002 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część RES-0002 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0003 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0003 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0004 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0004 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0005 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0005 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0006 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0006 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0007 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0007 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0008 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0008 – Liczba złożonych ofert | 1 |
Informacje dodatkowe
- 2.Szczegółowy opis kryteriów oceny ofert oraz warunków udziału w postępowaniu został określone w dokumentacji postępowania.
- 3.Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych.
- 4.Zgodnie z art. 65 ust.1 pkt. 4) Zamawiający odstępije od wymagania użycia środków komunikacji elektronicznej, jeżeli Zamawiający wymaga przedstawienia próbek, których nie można przekazać przy użyciu środków komunikacji elektronicznej.
Sposób nieelektronicznego składania ofert, wniosków, oświadczeń oraz innych dokumentów:
Próbki należy złożyć w zamkniętej kopercie/kartonie w terminie składania ofert, do godz. 09:30 do:
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne
ul. Smoluchowskiego 17
80-214 Gdańsk
budynek CMN-KANCELARIA, pietro V. - 5.Zamawiający informuje, iż w przedmiotowym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego zastosowana zostanie tzw. „odwrócona kolejność oceny
ofert”, o której mowa w art.139 ustawy PZP. Zamawiający stosując powyższą procedurę, w pierwszej kolejności dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona w zakresie braku podstaw do wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. - 6.Brak podstaw do wykluczenia o którym mowa w art. 108 oraz art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy PZP zostanie wstępnie zweryfikowany na podstawie przedłożonego wraz z ofertą wypełnionego Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia. - W postępowaniu mają zastosowanie przesłanki wykluczenia na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r., o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz.U. z 2024, poz. 1320). - W postępowaniu mają zastosowanie przesłanki wykluczenia na podstawie art. 5k dodanego do rozporządzenia
Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 229 z 31.7.2014 ) na mocy art. 1 pkt 23 rozporządzenia 2022/576 - 7.Wykaz podmiotowych środków dowodowych zawiera rozdział IX SWZ.
- 8.Dokumenty i oświadczenia składane wraz z ofertą zostały wskazane w Rozdziale XIV SWZ.
- 9.Wszelkie nieuregulowane w niniejszym SWZ czynności, uprawnienia, obowiązki Wykonawców i Zamawiającego, których ustawa nie
nakazała zawierać Zamawiającemu w SWZ, a które mogą przyczynić się do właściwego przebiegu postępowania, reguluje ustawa PZP. - 10.Zamawiający przewiduje dokonanie zmian umowy w toku jej realizacji w przypadku zaistnienia okoliczności, o których mowa w art. 455
ustawy PZP. - 11.Zamawiający dopuszcza zmianę umowy zgodnie z załącznikiem 4 do SWZ.
- 12.Warunkiem udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia jest wniesienie wadium w prawidłowej wysokości dla danej części, na którą Wykonawca składa ofertę. Szczegółowy opis Rozdział XII SWZ
- 13.Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami, oraz informacje o wymaganiach technicznych i organizacyjnych sporządzania, wysyłania i odbierania korespondencji elektronicznej zostały wskazane w Rozdziale X SWZ.
- 14.Opis sposobu przygotowania i złożenia oferty został wskazany w Rozdziale XIV SWZ.
- 15.Szczegóły opis dotyczący składania oferty przez Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia (konsorcjum), Zamawiający umieścił w
SWZ. - 16.Klauzula informacyjna dotycząca Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO) - szczegółowy opis w ust. XXVII SWZ.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →