- Umowa zawartaCzęść 1BOSTON SCIENTIFIC POLSKA SPÓŁKA Z O.O.· WarszawaCena wybranej oferty443 000 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 2BOSTON SCIENTIFIC POLSKA SPÓŁKA Z O.O.· WarszawaCena wybranej oferty315 000 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 3Procardia Medical sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty810 000 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 4BALTON Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty22 000 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 5BALTON Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty10 500 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 6BALTON Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty134 250 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 7„HAMMERMED Medical Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością” Spółka komandytowo-akcyjna· ŁódźCena wybranej oferty501 600 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 8BALTON Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty280 000 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 9Abbott Medical Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty1 470 000 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 10Procardia Medical sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty439 003 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 11Terumo Poland Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty2 340 000 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 12BOSTON SCIENTIFIC POLSKA SPÓŁKA Z O.O.· WarszawaCena wybranej oferty714 980 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 13Billmed Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty304 000 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 14BIOTRONIK Polska Sp. z o. o.· PoznańCena wybranej oferty99 900 zł1 oferta
Zakup i dostawa sprzętu medycznego dla Pracowni Hemodynamiki oraz Kardiologii Inwazyjnej UCK WUM
Zamawiający Uniwersyteckie Centrum Kliniczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup i dostawa sprzętu medycznego dla Pracowni Hemodynamiki oraz Kardiologii Inwazyjnej…”, wybierając 8 wykonawców. Łączna wartość ofert: 7 884 233 zł. Złożono 14 ofert.
- Łączna wartość ofert
- 7 884 233 zł
- Liczba ofert
- 14 ofertłącznie, 14 części
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=4507, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,8 ofertograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
04 marca 2026
Termin ofert: 3 kwietnia 2026 10:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
30 marca 2026
Nowy termin: 9 kwietnia 2026 10:00Zmienia wersję 149669-2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
16 czerwca 2026
14 ofert8 wykonawców
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcyWybrano 8 wykonawców: BOSTON SCIENTIFIC POLSKA SPÓŁKA Z O.O. (Warszawa), Procardia Medical sp. z o.o. (Warszawa), BALTON Sp. z o.o. (Warszawa), „HAMMERMED Medical Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością” Spółka komandytowo-akcyjna (Łódź), Abbott Medical Sp. z o.o. (Warszawa) oraz 3 kolejnych.
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 7 884 233,00 zł.
- 3
OfertyW postępowaniu złożono 14 ofert.
- 4
Zamówienie dotyczy sukcesywnej dostawy sprzętu medycznego podzielonego na 14 części.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Uniwersyteckie Centrum Kliniczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego |
| NIP | 5220002529 |
| Adres | ul. Banacha 1a, 02-097 Warszawa |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Zakup i dostawa sprzętu medycznego dla Pracowni Hemodynamiki oraz Kardiologii Inwazyjnej UCK WUM |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 33140000-3 - Materiały medyczne |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Część RES-0001 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0001 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0002 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0002 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0003 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0003 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0004 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0004 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0005 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0005 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0006 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0006 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0007 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0007 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0008 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0008 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0009 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0009 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0010 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0010 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0011 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0011 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0012 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0012 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0013 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0013 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0014 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0014 – Liczba złożonych ofert | 1 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.