Sprostowanie · Ta wersja ogłoszenia zmienia ogłoszenie nr 187325-2026Zobacz poprzednią wersję
ZakończoneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Odbieranie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych na terenie Związku Międzygminnego Ślęza - Oława z terenu następujących gmin: Borów, Ciepłowody, Czernica, Miasto Oława, Przeworno, Siechnice, Żórawina

Zamawiający Związek Międzygminny Ślęza-Oława (Święta Katarzyna, Świętokrzyskie) prowadził postępowanie „Odbieranie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i…”. Termin składania ofert minął 21 kwietnia 2026, 07:30.

Otwórz na TED
Termin składania ofert
21 kwietnia 2026, 07:30
Zakończone
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 1 133 250 zł
Konkurencyjność
~3,8 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

6 wpisów

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest odbieranie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych. Usługa obejmuje 7 gmin: Borów, Ciepłowody, Czernica, Miasto Oława, Przeworno, Siechnice, Żórawina.

  • 2

    ZakresWykonawca będzie musiał zorganizować usługę odbioru odpadów w 7 wyodrębnionych częściach (gminach). Dodatkowym obowiązkiem jest przeprowadzenie akcji edukacyjnej promującej segregację odpadów.

  • 3

    ZakresZamówienie zostało podzielone na 7 części (loty), co pozwala na składanie ofert na poszczególne gminy lub ich grupy. W niektórych częściach wymagane jest zorganizowanie zbiórki objazdowej.

  • 4

    ZakresOferty należy złożyć do 21 kwietnia 2026 roku, do godziny 07:30. Umowa na realizację zamówienia będzie trwała 48 miesięcy od momentu jej zawarcia.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

Związek Międzygminny Ślęza-Oława

NIP

9141513870

Adres

ul. Żernicka 17, 55-010 Święta Katarzyna

Region (NUTS)

PL518 – Dolnośląskie

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Odbieranie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych na terenie Związku Międzygminnego Ślęza - Oława z terenu następujących gmin: Borów, Ciepłowody, Czernica, Miasto Oława, Przeworno, Siechnice, Żórawina

Rodzaj zamówienia

Usługi

Główny kod CPV

90000000

Dodatkowe kody CPV

90513100-7 - Usługi wywozu odpadów pochodzących z gospodarstw domowych; 90512000-9 - Usługi transportu odpadów; 90500000-2 - Usługi związane z odpadami

Sekcja 3

Warunki udziału w postępowaniu

PoleWartość
Wadium

Szczegółowe informacje w SWZ

Sekcja 4

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Termin składania ofert

2026-04-21 07:30

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

90000000-77
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
1 133 250 zł
Próbka: 36 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
508 728 zł3 114 832 zł
Rozstęp międzykwartylowy
2 606 104 zł
Źródło próbki
CPV 90000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
508 728 zł
Mediana
1 133 250 zł
Górny kwartyl
3 114 832 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 21.04.2026, 07:30. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Związek Międzygminny Ślęza-Oława prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Święta Katarzyna.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 90000000-7. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.