Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →Odbieranie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych na terenie Związku Międzygminnego Ślęza - Oława z terenu następujących gmin: Borów, Ciepłowody, Czernica, Miasto Oława, Przeworno, Siechnice, Żórawina
Zamawiający Związek Międzygminny Ślęza-Oława (Święta Katarzyna, Świętokrzyskie) prowadził postępowanie „Odbieranie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i…”. Termin składania ofert minął 16 kwietnia 2026, 07:30.
- Termin składania ofert
- 16 kwietnia 2026, 07:30Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 1 133 250 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=380, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,8 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
6 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
20 stycznia 2026
Termin ofert: 9 marca 2026 10:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
13 lutego 2026
Nowy termin: 10 marca 2026 10:00Zmienia wersję 40975-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
04 marca 2026
Nowy termin: 23 marca 2026 10:00Zmienia wersję 104818-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
18 marca 2026
Nowy termin: 16 kwietnia 2026 07:30Zmienia wersję 149034-2026
- Sprostowanie
08 kwietnia 2026
Nowy termin: 21 kwietnia 2026 07:30Zmienia wersję 187325-2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
29 lipca 2026
4 wykonawcówZobacz treść tej wersji (archiwum) →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest odbiór odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych na terenie gmin: Borów, Ciepłowody, Czernica, Miasto Oława, Przeworno, Siechnice, Żórawina.
- 2
ZakresOprócz odbioru odpadów, wymagane jest zorganizowanie akcji edukacyjnej promującej segregację odpadów komunalnych w każdej z gmin.
- 3
ZakresZamówienie zostało podzielone na 7 części, każda obejmuje inną gminę lub ich kombinację, np. część II, Gmina Ciepłowody wraz ze zbiórką objazdową. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną lub więcej części.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Związek Międzygminny Ślęza-Oława |
| NIP | 9141513870 |
| Adres | ul. Żernicka 17, 55-010 Święta Katarzyna |
| Region (NUTS) | PL518 – Dolnośląskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Odbieranie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych na terenie Związku Międzygminnego Ślęza - Oława z terenu następujących gmin: Borów, Ciepłowody, Czernica, Miasto Oława, Przeworno, Siechnice, Żórawina |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 90000000 |
| Dodatkowe kody CPV | 90513100-7 - Usługi wywozu odpadów pochodzących z gospodarstw domowych; 90512000-9 - Usługi transportu odpadów; 90500000-2 - Usługi związane z odpadami |
Warunki udziału w postępowaniu
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | Szczegółowe informacje w SWZ |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-04-16 07:30 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.