- Umowa zawartaCzęść 1PHU Komunalnik Sp. z o.o.· Wrocław3 oferty
- Umowa zawartaCzęść 3REMONDIS Dolny Śląsk sp. z o.o.· Oława3 oferty
- Umowa zawartaCzęść 5REMONDIS Dolny Śląsk sp. z o.o.· Oława3 oferty
- Umowa zawartaCzęść 6PHU Komunalnik Sp. z o.o.· Wrocław3 oferty
Odbieranie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych na terenie Związku Międzygminnego Ślęza - Oława z terenu następujących gmin: Borów, Ciepłowody, Czernica, Miasto Oława, Przeworno, Siechnice, Żórawina
Zamawiający Związek Międzygminny Ślęza-Oława (Święta Katarzyna, Świętokrzyskie) rozstrzygnął postępowanie „Odbieranie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i…”, wybierając 4 wykonawców. Złożono 12 ofert.
- Wartość całego ogłoszenia wynikowego
- Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 1 133 250 zł
- Liczba ofert
- 12 ofertłącznie, 4 części
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=380, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,8 ofertyumiarkowanatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
6 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
20 stycznia 2026
Termin ofert: 9 marca 2026 10:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
13 lutego 2026
Nowy termin: 10 marca 2026 10:00Zmienia wersję 40975-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
04 marca 2026
Nowy termin: 23 marca 2026 10:00Zmienia wersję 104818-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
18 marca 2026
Nowy termin: 16 kwietnia 2026 07:30Zmienia wersję 149034-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
08 kwietnia 2026
Nowy termin: 21 kwietnia 2026 07:30Zmienia wersję 187325-2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
29 lipca 2026
4 wykonawców
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Związek Międzygminny Ślęza-Oława |
| NIP | 9141513870 |
| Adres | ul. Żernicka 17, 55-010 Święta Katarzyna |
| Region (NUTS) | PL518 – Dolnośląskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Odbieranie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych na terenie Związku Międzygminnego Ślęza - Oława z terenu następujących gmin: Borów, Ciepłowody, Czernica, Miasto Oława, Przeworno, Siechnice, Żórawina |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 90000000-7 |
| Dodatkowe kody CPV | 90513100-7 - Usługi wywozu odpadów pochodzących z gospodarstw domowych; 90512000-9 - Usługi transportu odpadów; 90500000-2 - Usługi związane z odpadami |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Część LOT-0001 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0001 – Wybrani wykonawcy | PHU Komunalnik Sp. z o.o., Wrocław (NIP: 7551845613); REMONDIS Dolny Śląsk sp. z o.o., Oława (NIP: 9121080907); MAKALU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Kamieniec Ząbkowicki (NIP: 8961545058) |
| Część LOT-0001 – Wartość wybranej oferty | 13 381 956 PLN |
| Część LOT-0001 – Liczba złożonych ofert | 3 |
| Część LOT-0001 – Data wyboru wykonawcy | 2026-05-26+02:00 |
| Część LOT-0003 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0003 – Wybrani wykonawcy | REMONDIS Dolny Śląsk sp. z o.o., Oława (NIP: 9121080907); PHU Komunalnik Sp. z o.o., Wrocław (NIP: 7551845613); FBSerwis Zielony Wrocław sp. z o.o., Bielany Wrocławskie (NIP: 5273068850) |
| Część LOT-0003 – Wartość wybranej oferty | 65 188 663 PLN |
| Część LOT-0003 – Liczba złożonych ofert | 3 |
| Część LOT-0003 – Data wyboru wykonawcy | 2026-05-26+02:00 |
| Część LOT-0005 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0005 – Wybrani wykonawcy | REMONDIS Dolny Śląsk sp. z o.o., Oława (NIP: 9121080907); PHU Komunalnik Sp. z o.o., Wrocław (NIP: 7551845613); FBSerwis Zielony Wrocław sp. z o.o., Bielany Wrocławskie (NIP: 5273068850) |
| Część LOT-0005 – Wartość wybranej oferty | 11 704 382 PLN |
| Część LOT-0005 – Liczba złożonych ofert | 3 |
| Część LOT-0005 – Data wyboru wykonawcy | 2026-05-26+02:00 |
| Część LOT-0006 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0006 – Wybrani wykonawcy | PHU Komunalnik Sp. z o.o., Wrocław (NIP: 7551845613); REMONDIS Dolny Śląsk sp. z o.o., Oława (NIP: 9121080907); FBSerwis Zielony Wrocław sp. z o.o., Bielany Wrocławskie (NIP: 5273068850) |
| Część LOT-0006 – Wartość wybranej oferty | 73 567 973 PLN |
| Część LOT-0006 – Liczba złożonych ofert | 3 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.