Wynik częściowy: umowy w 3 z 13 części, 10 unieważniono13 części
Łączna wartość wybranych ofert
1 094 637 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Unieważniona
    Część 1
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Część 2
    Bialmed Sp. z o.o.· Warszawa
    Cena wybranej oferty
    182 837 zł
    1 oferta
  3. Umowa zawarta
    Część 4
    Bialmed Sp. z o.o.· Warszawa
    Cena wybranej oferty
    739 605 zł
    1 oferta
  4. Unieważniona
    Część 6
  5. Unieważniona
    Część 7
    1 oferta
  6. Unieważniona
    Część 8
    1 oferta
  7. Unieważniona
    Część 11
    1 oferta
  8. Unieważniona
    Część 11
    1 oferta
  9. Unieważniona
    Część 12
  10. Unieważniona
    Część 20
  11. Umowa zawarta
    Część 25
    Bialmed Sp. z o.o.· Warszawa
    Cena wybranej oferty
    172 195 zł
    1 oferta
  12. Unieważniona
    Część 26
    2 oferty
  13. Unieważniona
    Część 28
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
11 ofert(łącznie na 13 części)
ZakończoneTEDWynik postępowania (UE)
Wynik postępowania

Dostawa artykułów medycznych jednorazowego użytku.

Zamawiający Samodzielny Publiczny ZOZ Wojewódzki Szpital Zespolony im. Jędrzeja Śniadeckiego w Białymstoku (Białystok, Podlaskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Dostawa artykułów medycznych jednorazowego użytku”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość ofert: 1 094 637 zł. Złożono 11 ofert.

Łączna wartość ofert
1 094 637 zł
Liczba ofert
11 ofertłącznie, 13 części
Konkurencyjność
~5,7 ofert
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

5 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: ins-fund.

  • 2

    OfertyW postępowaniu złożono 11 ofert.

  • 3

    Zamówienie dotyczy dostawy artykułów medycznych jednorazowego użytku podzielonej na 12 części (pakietów).

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

Samodzielny Publiczny ZOZ Wojewódzki Szpital Zespolony im. Jędrzeja Śniadeckiego w Białymstoku

NIP

5422529292

Adres

ul. M. Skłodowskiej-Curie 26, 15-950 Białystok

Region (NUTS)

PL841 – Podlaskie

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Dostawa artykułów medycznych jednorazowego użytku.

Rodzaj zamówienia

Dostawy

Główny kod CPV

33190000-8 - Różne urządzenia i produkty medyczne

Dodatkowe kody CPV

33140000-3 - Materiały medyczne

Sekcja 3

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Sekcja 4

Udzielenie zamówienia

PoleWartość
Część RES-0001 – Wynik postępowania

Zamknięte bez wyboru

Część RES-0001 – Liczba złożonych ofert

1

Część RES-0002 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część RES-0002 – Liczba złożonych ofert

1

Część RES-0003 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część RES-0003 – Liczba złożonych ofert

1

Część RES-0004 – Wynik postępowania

Zamknięte bez wyboru

Część RES-0005 – Wynik postępowania

Zamknięte bez wyboru

Część RES-0005 – Liczba złożonych ofert

1

Część RES-0006 – Wynik postępowania

Zamknięte bez wyboru

Część RES-0006 – Liczba złożonych ofert

1

Część RES-0007 – Wynik postępowania

Zamknięte bez wyboru

Część RES-0007 – Liczba złożonych ofert

1

Część RES-0008 – Wynik postępowania

Zamknięte bez wyboru

Część RES-0008 – Liczba złożonych ofert

1

Część RES-0009 – Wynik postępowania

Zamknięte bez wyboru

Część RES-0010 – Wynik postępowania

Zamknięte bez wyboru

Część RES-0011 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część RES-0011 – Liczba złożonych ofert

1

Część RES-0012 – Wynik postępowania

Zamknięte bez wyboru

Część RES-0012 – Liczba złożonych ofert

2

Część RES-0013 – Wynik postępowania

Zamknięte bez wyboru

Część RES-0013 – Liczba złożonych ofert

1

Sekcja 5

Informacje dodatkowe

  1. 1.
    Postępowanie jest prowadzone zgodnie z zasadami przewidzianymi dla tzw. „procedury odwróconej”, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
  2. 2.
    Wykonawcy zobowiązani są złożyć wraz z ofertą następujące oświadczenia i dokumenty:
  3. 1)
    Wypełniony Formularz Ofertowy wg wzoru stanowiącego Załącznik nr 1 do SWZ.
  4. 2)
    Wypełniony Formularz Szczegółowy Oferty wg wzoru stanowiącego Załącznik nr 2 do SWZ (odpowiednio do części, na którą Wykonawca składa ofertę).
  5. 3)
    Oświadczenie z art. 125 ust. 1 ustawy Pzp (JEDZ), o którym mowa w Rozdziale 12 ust. 1 pkt 1 SWZ - Załącznik nr 3 do SWZ.
  6. 4)
    Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego oraz oświadczenie o ogólnounijnym zakazie udziału rosyjskich wykonawców w zamówieniach na podstawie art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 229 z 31.07.2014, str.1) (według załączonego wzoru – Załącznik nr 6 do SWZ);
  7. 5)
    Przedmiotowe środki dowodowe określone w Rozdziale 11 niniejszej SWZ.
  8. 6)
    Pełnomocnictwo
    a) Gdy umocowanie osoby składającej ofertę nie wynika z dokumentów rejestrowych, wykonawca, który składa ofertę za pośrednictwem pełnomocnika, powinien dołączyć do oferty dokument pełnomocnictwa obejmujący swym zakresem umocowanie do złożenia oferty lub do złożenia oferty i podpisania umowy.
    b) W przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia wykonawcy zobowiązani są do ustanowienia pełnomocnika. Dokument pełnomocnictwa, z treści którego będzie wynikało umocowanie do reprezentowania w postępowaniu o udzielenie zamówienia tych wykonawców należy załączyć do oferty.
  9. 3.
    Zamawiający informuje, że stosownie do przepisu art. 107 ust. 2 ustawy Pzp, w przypadku gdy Wykonawca nie złoży przedmiotowych środków dowodowych lub złożone przedmiotowe środki dowodowe są niekompletne, Zamawiający wezwie Wykonawcę do ich złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie.
  10. 4.
    W przedmiotowym postępowaniu Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium, nie wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy, nie przewiduje udzielania zamówień na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 7 i 8 ustawy Pzp.
  11. 5.
    Klauzula informacyjna z art. 13 RODO oraz pozostałe informacje dotyczące przedmiotowego postępowania zostały szczegółowo określone w dokumentach zamówienia. 6. W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami odbywa się za pośrednictwem platformazakupowa.pl pod adresem https://platformazakupowa.pl/pn/sniadecja
  12. 7.
    Pozostałe warunki i wymagania opisane są w dokumentach zamówienia.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33190000-8Różne urządzenia i produkty medyczn…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
732 673 zł
Próbka: 48 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
272 419 zł1 910 921 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 638 502 zł
Źródło próbki
CPV 33190000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
272 419 zł
Mediana
732 673 zł
Górny kwartyl
1 910 921 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Samodzielny Publiczny ZOZ Wojewódzki Szpital Zespolony im. Jędrzeja Śniadeckiego w Białymstoku prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Białystok.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 1 094 637 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33190000-8 - Różne urządzenia i produkty medyczne. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Bialmed Sp. z o.o. (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 11 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.